800 115 555

Osobní půjčka CETELEM

Osobní půjčka CETELEM vám pomůže velmi snadno a rychle zrealizovat všechny vaše potřeby, které máte, a to až do výše 1 milionu korun. CETELEM je stabilní nebankovní společností, jež v České republice poskytuje finanční služby již víc než 15 let. Tato firma u nás náleží k těm nejvyhledávanějším a nejvýznamnějším poskytovatelům nebankovních úvěrů. U CETELEM si můžete půjčit doslova na cokoli, jelikož se jedná o bezúčelový nebankovní účel, který se neptá na důvody. Půjčit si tedy můžete na bydlení, rekonstrukci, auto, ale i na cokoliv jiného. Záleží jen na vašich požadavcích.

Kdo si o půjčku může zažádat?

Půjčku CETELEM si můžete s naší malou pomocí vyřídit velice snadno, a to jen prostřednictvím online formuláře. Žádané peníze pak po schválení budete mít na svém účtu již do několika dní. Půjčka od CETELEM je poskytována svéprávným občanům České republiky starších 18 let, kteří mají nějaký účet u nějaké české bankovní společnosti. A dále jsou rovněž schopni prokázat nějaký trvalý (pravidelný) zdroj příjmu. 

Dnes si porovnalo půjčky již 87 klientů. Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Porovnat půjčky

Tabulka splátek

Výše půjčky 20 000 Kč 150 000 Kč 200 000 Kč
Počet splátek 48 60 96
Měsíční splátka 577 Kč 3 229 Kč 3 719 Kč
Roční úrok 14,84 % 8,89 % 12,43 %
Poplatek za vyřízení - - -
RPSN 15,89 % 9,27 % 13,16 %
Celková částka na zaplacení 26 640 Kč 186 360 Kč 343 392 Kč

*Uvedené údaje jsou čerpány z oficiální stránky partnera ke dni 16. 7. 2015, za podmínky řádného splácení

Porovnat půjčky

Časté otázky

Kolik si můžu v rámci osobnostní půjčky půjčit?

Můžete si půjčit od 20 000 do 200 000 Kč na libovolné účely.

Proč se na smlouvu o půjčce uvádí údaje o manželce, když nepodepisuje smlouvu?

Tyto údaje jsou pro poskytovatele důležité z důvodu existence společného jmění manželů. Zahrnují se do něj i závazky podle smlouvy o úvěr. Pokud částka přesahuje obvyklou správu společného jmění manželů, vyžaduje společnost podpis druhého partnera.

Jaké doklady je třeba při žádosti doložit?

Poskytovatel vyžaduje především oboustrannou kopii občanského průkazu, kopii druhého dokladu totožnosti, kopii posledního výpisu z bankovního účtu a potvrzení o výši příjmu.

Jak se doručuje žádost o půjčku?

Žádost/Smlouva musí být originálně podepsány a dokumenty se posílají poštou.

Jak si sjednat Cetelem půjčku

Cetelem půjčku si může sjednat jednoduše online způsobem. Zabere vám to jen malou chvilku. Všechny požadované parametry si sami nastavíte. Ihned vidíte výši měsíční splátky, která je konečná (bez dalších poplatků či změn úrokové sazby).

Po zvolení a potvrzení varianty půjčky vyplňuje další potřebné informace. K tomu potřebuje občanský průkaz, údaje o vašem zaměstnavateli (sídlo, telefon) a údaje o vašich příjmech a výdajích. Po doplnění těchto údajů se dozvíte v krátké době výsledek schvalování.

Doručíte společnosti smlouvu a požadované dokumenty - poštou či online. Po obdržení žádosti s dokumenty doje k posouzení doložených dokladů a je-li vám půjčka schválená, peníze získáte do 5 pracovních dnů na váš účet.

Půjčku je možné sjednat také telefonicky či na pobočce, online sjednání je však nejrychlejší.

O společnosti CETELEM ČR, a.s.

CETELEM ČR, a.s.

Cetelem je česká nebankovní společnost, která u nás poskytuje své služby od roku 1996. Zaměřuje se na spotřebitelské financování. Kromě osobních půjček nabízí kreditní karty, spotřebitelské úvěry pro nákup zboží na splátky a úvěry na nákup aut.

Spadá pod mateřskou společnost BNP Paribas Personal Finance. Působí ve 25 zemích světa a byla založená již v roce 1953.

Společnost Cetelem je členem různých asociací, například Sdružení právnických osob SOLUS, České leasingové finanční asociace a Asociace pro elektronickou komerci.