800 115 555

Výhody

  • Absence poplatků za vyřízení a vedení účtu, předčasné splacení, mimořádné splátky
  • Inkasní splátky z osobního účtu mKonto a elektronické měsíční výpisy zasílané na Váš e-mail
  • Přizpůsobivost půjčky (možnost snížení splátky, prodloužení doby splatnosti)
  • Snadné podmínky pro vyřízení půjčky
  • Rychlé vyřízení půjčky
  • Možnost odkladu splátky půjčky

mPůjčka Plus - výhodná půjčka od mBank

mPůjčka Plus je vhodná pro všechny, kteří upřednostňují bankovní půjčku, ale zároveň chtějí finanční produkt na principu online půjčky, jejíž vyřízení trvá jen krátkou dobu. mPůjčka Plus Vás také potěší tím, že její poskytovatel uplatňuje politiku nulových poplatků.

mPůjčka Plus Vám půjčí částku od 10 000 až 600 000 Kč a doba splatnosti je 12 až 84 měsíců. Jde o jednu z nejpohodlnějších a nejrychlejších bankovních půjček. Půjčka je flexibilní nejen v částce a době splatnosti, ale můžete si změnit i datum splátky atd. Prostřednictvím mPůjčky Plus je možné financovat jakékoliv výdaje, a to bez nutnosti ručitele, zajištění nemovitostí či jinou zástavou.

Časté otázky

Jaké jsou podmínky půjčky?

Podmínky pro schválení mPůjčky Plus jsou plnoletost, předložení občanského průkazu, druhého dokladu totožnosti a doložení příjmu. Při půjčce nad 300 000 Kč je potřebný souhlas manžela/manželky.

Proč je někdy první splátka vyšší než ostatní?

Sami si volíte den pravidelné splátky půjčky. Hradíte-li první splátku po více než 30 dnech od schválení půjčky, může tak být první splátka vyšší než ty ostatní.

Jak dlouho trvá vyřízení půjčky?

Zvolíte-li si variantu potvrzení smlouvy SMS kódem v internetovém bankovnictví, přijdou Vám peníze na mKonto do několika minut, a to kdykoliv během dne jakýkoliv den v týdnu. Rozhodnete-li se podepsat smlouvu na obchodním místě, získáte peníze z půjčky hned po podpisu smlouvy.

Je možné splácení půjčky přerušit?

Ztratíte-li zaměstnání či máte-li nemoc trvající 1 měsíc a déle, je možné zažádat o odklad pravidelných měsíčních splátek na základě jednouchého formuláře.

Na jaké výdaje je půjčka určená?

mPůjčka je neúčelovým finančním produktem. Je tedy vhodná na libovolné výdaje.

Tabulka splátek

Výše půjčky 50 000 Kč 100 000 Kč 500 000 Kč
Počet splátek 60 36 72
Měsíční splátka 1 060 Kč 3 222 Kč 9 238 Kč
Roční úrok 9,9 % 9,9 % 9,9 %
Poplatek za vyřízení 0 Kč 0 Kč 0 Kč
RPSN 10,36 % 10,36 % 10,36 %
Celková částka na zaplacení 63 594 Kč 115 993 Kč 665 116 Kč

* Údaje mají pouze informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví po schválení půjčky.

Co říkají spokojení klienti

"mPůjčku Plus jsem si vzala už před třemi lety. Když jsem přemýšlela, u koho si půjčit, nevěděla jsem, jestli mám volit jistotu serióznosti bankovní půjčky či rychlost a pohodlnost vyřízení typickou v dnešní době především pro nebankovní produkty. Když jsem objevila mPůjčku Plus, zjistila jsem, že mohu mít obě výhody. Půjčku jsem si během krátké doby sjednala, sama jsem si nastavila datum splatnosti a nyní ji bez problémů splácím. Líbí se mi, že v případě nouze mohu požádat o odklad splátek."

Janka B., Znojmo

Hodnocení: 5/5

Chci si půjčit

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.

O společnosti mBank S.A.

mBank S.A.

Kontaktní informace

  • Sokolovská 668/136D Praha 8
  • E-mail: kontakt@mBank.cz
  • Telefon: 246 017 777
  • Oficiální web společnosti: www.mbank.cz
mBank S.A., Sokolovská 668/136D, Praha 8

mBank je banka založená roku 2000 v Polsku. Patří pod německou skupinu Commerzbank. U nás poskytuje své služby od roku 2007. Jde o nízkonákladovou banku, která si zakládá na politice nízkých cen. Banka má svou síť kontaktních míst - finanční centra a mKiosky (umístěné zpravidla v obchodních domech), ale jejím primárním distribučním kanálem je internet a telefonní mLinka.

mBank je inovativní a přišla s některými finančními produkty, jimiž se odlišila od konkurence. Klientům představila rovněž samoobslužný model, díky kterému provádějí sami své bankovní transakce.

Více informací