800 115 555
Flexibilní nastavení částky i doby splatnosti
Rychlé online vyřízení půjčky (do 48 hodin)
Není nutné podepisovat směnku
Bez nahlížení do registru
Žádné skryté poplatky předem
Možnost předčasného splacení bez sankcí

Pronto půjčka

Pronto půjčka je nebankovní produkt, který je možné si sjednat v částce od 5 000 do 100 000 Kč na libovolné účely. Doba splatnosti je 12 až 48 měsíců. Půjčka je jednoduchým a snadno dostupným produktem, kterého mohou dosáhnout i žadatelé mající záznam v registru dlužníků. Půjčku si lze uzpůsobit tak, aby měla pouze nízkou měsíční splátku, jež nebude nadměrnou zátěží pro rodinný rozpočet.

Pronto půjčka se pojí i s dalšími výhodami. Patří mezi ně rychlé sjednání (do 48 hodin vám je půjčka k dispozici), měsíční splátky, možnost předčasného splacení bez sankcí, schválení půjčky bez nutnosti ručitele, transparentnost a pohodlnost. Nebudete muset chodit kvůli sjednání půjčky do banky.

Tabulka splátek

Výše půjčky 10 000 Kč 20 000 Kč 50 000 kč
Počet splátek 24 24 36
Měsíční splátka 791 Kč 1 582 Kč 3 388 Kč
Roční úrok - - -
Poplatek za vyřízení - - -
RPSN 98.83 % 98.83 % 98.96 %
Celková částka na zaplacení 18 984 Kč 37 968 kč 94 968 Kč

*Uvedené údaje jsou čerpány z oficiální stránky partnera ke dni 7. 7. 2015.

Časté otázky

Kolik si můžu půjčit u společnosti Pronto Credit a na jak dlouhou dobu?

Společnost poskytuje půjčky v rozmezí od 5 000 do 100 000 Kč. Doba splatnosti je 12 až 48 měsíců. Záleží na tom, jakou měsíční splátku chcete mít.

Jaké jsou podmínky pro získání Pronto půjčky?

Podmínky pro získání Pronto půjčky jsou: občanství ČR, trvalý pobyt na území ČR, věk od 20 do 70 let, prokazatelné zaměstnání či OSVČ s pravidelným a dostatečným příjmem, vlastní bankovní účet, email a mobilní telefon. Proti žadateli nesmí být zároveň vedeno exekuční řízení ani nesmí být podán návrh na zahájení insolvenčního řízení.

Jaké dokumenty se předkládají při vyřizování Pronto půjčky

Při sjednávání půjčky se předkládá občanský průkaz, druhý doklad totožnosti (řidičský průkaz, cestovní pas či rodný list), doklady k doložení příjmů, tzv. kontaktní doklad, např. SIPO, vyúčtování za elektřinu, služby, plyn, výpis z běžného účtu atd.

Kolik půjček u společnosti Pronto Credit můžu mít sjednaných?

Každý klient může mít pouze jednu aktivní půjčku. Až po jejím splacení je možné si sjednat další půjčku.

Jaké jsou poplatky za půjčku?

Úroky a poplatky se odvíjí od výběru částky a termínu splatnosti. Při nastavování půjčky získáte informace o výši úroku a poplatku za půjčku. Poplatky a úroky jsou rovnoměrně rozložené do měsíčních splátek. Neplatí se žádné poplatky předem.

Co říkají spokojení klienti

"Několikrát za svůj život jsem si vzala půjčku, přičemž nikdy jsem se nezajímala, za jak dlouho mi bude poskytnutá. Samozřejmě nikdo rád dlouho nečeká, ale zase vyřízení během několika hodin jsem nikdy nevyžadovala. Až jednou, když jsem obdržela upomínky na pokutu, na kterou jsem úplně zapomněla. Neměla jsme na ní peníze a ani čas si zdlouhavě vyřizovat půjčku a navíc jsem byla v registru dlužníků. Proto jsem na internetu hledala finanční produkt, jenž by mi v této prekérní situaci pomohl. Našla jsem Pronto půjčku. Velmi mi pomohla."

Marta, Pardubice, 38 let

Hodnocení: 5/5

Chci si půjčit

Pronto Credit s.r.o.

PRONTO CREDIT s.r.o. je nebankovní společností, která se zaměřuje na poskytování spotřebitelských úvěrů poskytovaných přes internet. Jde o snadno dostupné půjčky. Má sídlo v Praze (Staré město). Spisová značka je vedená u Městského soudu v Praze. Společnost byla založená roku 2007 a oficiální stránky společnosti najděte na prontopujcka.cz.

Pronto půjčka - Online vyřízení

Hledáte-li nebankovní online půjčku v rozmezí od 5 000 do 100 000 Kč a Pronto půjčka vyhovuje i vašim dalším nárokům, můžete si nyní podat nezávaznou online žádost.