800 115 555

Provident půjčka

Půjčka od Providentu je jednou z nejznámějších a nejoblíbenějších na českém trhu. Pro její získání je třeba pouze pravidelný příjem, věk nad 18 let a vyplnění online žádosti, po které žadateli zavolá zaměstnanec Providentu, který už se o vše postará. Výše půjčky může být od 2 000 Kč do 80 000 Kč a její splácení probíhá formou pravidelných měsíčních plateb po dobu 3 až 22 měsíců. Provident nabízí dvě formy půjčky. Výhodou té hotovostní je rychlost získání peněz, které jsou ihned po schválení doručeny žadateli přímo úvěrovým specialistou až domů. Bezhotovostní probíhá přes bankovní účet, přičemž nižší poplatky jsou vykoupeny delší dobou, která dělí vaši žádost od obdržení financí.

Výhody půjčky Provident

  • Možnost zvolit si hotovostní (rychlejší), nebo bezhotovostní formu (levnější)
  • Snadné získání půjčky a rychlá výplata peněz
  • Osobní přístup ke klientům bez zkoumání registrů dlužníků
  • Půjčka je bez ručitele
  • Peníze z úvěru můžete využít na cokoliv

Časté otázky

Lze půjčku splatit předčasně?

Ano, přičemž Provident je schopen za rychlejší splácení své klienty odměnit slevou.

Jak se liší hotovostní a bezhotovostní půjčka Provident?

U hotovostní je výplata prováděna „na ruku“ a stejně tak splátky jsou hrazeny přímo v hotovosti obchodnímu zástupci. U bezhotovostní toto odpadá a vše je řešeno bankovními převody.

Co když nestihnu splátku?

Provident je opakovaně oceňován jako velmi etický poskytovatel půjček, takže nejdůležitější je komunikace – při obtížích se splácením se snadno dohodnete s příslušným obchodním zástupcem, který vás má na starosti.

K čemu lze peníze použít?

Peníze můžete je použít zcela libovolně.

Jaké doklady potřebuji?

Stačí Vám 1 doklad totožnosti a potvrzení o příjmu.

Nejdůležitější výhody a specifika

Provident poskytuje půjčky v širokém pásmu od 2 000 do 80 000 korun. Díky vyplácení i hrazení v hotovosti vše probíhá velmi rychle a jednoduše. Provident ani nezkoumá historii žadatele v registrech dlužníků. Splatnost až 22 měsíců.

Dnes si požádalo o půjčku již 87 klientů. Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Chci si půjčit

1. krok

Formulář na vyplnění nezávazné žádosti je velmi krátký a jednoduchý. Ve formuláři žádosti je třeba vyplnit vaše jméno, příjmení, rodné číslo, e-mail a telefon. Také nezapomeňte také zaškrtnout políčko „Souhlasím se zpracováním osobních údajů“.

 

2. krok

Žádost byla nezávazně odeslána. Zobrazí se vám podstránka s poděkováním a oznámením o dalšího postupu. Nyní již pouze očekávejte hovor z Call centra konkrétního poskytovatele. Během něj si upřesníte další nezbytnosti a dořešíte veškeré věci týkající se vaší Provident půjčky.

 

Tabulka splátek

Výše půjčky 18 000 Kč 40 000 Kč 60 000 Kč
Počet splátek 10 15 22
Měsíční splátka 2 288 Kč 3 566 Kč 4 006 Kč
Roční úrok 21,31 % 18,15 % 20,08 %
Poplatek za vyřízení 3 002 Kč 8 221 Kč 15 144 Kč
RPSN 71,95 % 57,86 % 53,40 %
Celková částka na zaplacení 22 879 Kč 53 488 Kč 88 113 Kč

* Údaje mají pouze informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví po schválení půjčky.

Co říkají spokojení klienti

"S půjčkami nemám moc dobré zkušenosti a jedinou výjimkou je právě Provident. Tam jsem si půjčil zatím třikrát a vždycky se ke mně chovali opravdu férově. Obchodní zástupkyně pro naši lokalitu se stala naší dobrou známou, která dokáže docela dobře poradit ohledně financí. Líbí se mi, když je prostor rozvinout důvěru, což se vám na pobočce nějaké banky s člověkem za přepážkou fakt nepovede. Splácím vždy na měsíc dopředu a ani by mě nenapadlo někdy o půjčku žádat jinde."

Radim, Karlovy Vary

Hodnocení: 5/5

Chci si půjčit

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.