800 115 555

Zaimo půjčka

Zaimo půjčka Vám umožní půjčit si jednoduše, rychle a transparentně. Vyplnit přihlášku trvá pouze 2 minuty. Společnost Zaimo používá k posuzování žádostí špičkovou technologii, kde průměrná čekací doba na jeden úvěr je jen 1 minuta a 30 sekund. Peníze po schválení půjčky budou převedeny na váš účet okamžitě po obdržení 1 Kč potvrzující vlastníka účtu na účet společnosti.

Zaimo půjčka je poskytovaná v částce od 15 000 do 75 000 Kč na libovolné účely. Splácí se od 6 do 36 měsíců. Finanční produkt vyniká především svým rychlým vyřízení. To je možné díky automatizovanému systému pro posuzování žádostí. Pro půjčku je také samozřejmostí transparentnost poplatků, jež se nezvyšují s dalšími půjčkami jako u některých poskytovatelů. Zaimo půjčka nemá žádné skryté poplatky, poplatky jsou stejná pro všechny.

  • Půjčka na libovolné účely
  • Rychlé a jednoduché vyřízení
  • Automatický systém schválení urychlující půjčky
  • Dostupnost 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
  • Transparentní poplatky
  • Zodpovědný věřitel
  • Nepotřebujete ručitele

Tabulka splátek

Výše půjčky 25 000 Kč
Počet splátek 12
Měsíční splátka 3 317,38 Kč
Roční úrok 59,23 %
Poplatek za vyřízení 14 808,56 Kč
RPSN 151,82 %
Celková částka na zaplacení 39 808,56 Kč
Dátum splatnosti 7. 7. 2016

*Uvedené údaje jsou čerpány z oficiální stránky partnera ke dni 7. 7. 2015.

Časté otázky

Kolik si můžu půjčit a na jak dlouhou dobu?

Zaimo půjčka je poskytovaná v částce od 15 000 do 75 000 Kč. Splácení půjčky je možné rozložit na dobu od 6 do 36 měsíců.

Na jaké účely jsou peníze z půjčky určené?

Z peněz lze financovat cokoliv. Půjčka je neúčelová, tudíž na cokoliv.

Co musím splnit, aby mi byla půjčka schválená?

Základními podmínkami pro získání půjčky je plnoletost, občanství ČR, mobilní telefon, kreditní karta a bankovní účet.

Jak se žádá o půjčku?

O půjčku se žádá online způsobem. Při první půjčce je nutné zaregistrovat se do systému a poté už jen vyplňujete žádost o půjčku. Důležité je také v průběhu vyřizování odeslat 1 Kč na účet poskytovatele. Jde o ověření účtu.

Proč mi byla žádost zamítnutá?

Nelze to přesně říci. Při vyhodnocení žádosti je bráno v potaz mnoho faktorů. O půjčku si můžete zažádat opakovaně, nejdříve však 30 dní od zamítnutí žádosti.

Mohou mít více aktivních půjček u Zaimo.cz?

Ne, vždy může být aktivní jen jedna. Sedm dní po jejím splacení si můžete sjednat novou půjčku. Tento systém napomáhá zodpovědnému úvěrování.

Jaký je stav mé půjčky?

Všechny informace o stavu Vaší půjčky najdete ve svém uživatelském účtu na Zaimo.cz či na e-mailu.

Potřebuji doklad o příjmu?

Ne, poskytovatel nevyžaduje dokládání příjmu.

Jak lze komunikovat s poskytovatelem půjčky?

O půjčku lze požádat internetovým formulářem. Komunikovat se společností lze také přes zákaznický e-mail, telefonicky či prostřednictvím chatu na webových stránkách firmy.

Naši zákazníci říkají

"Zaimo půjčku jsem objevil, když jsem potřeboval půjčit 15 000 Kč a bylo pro mě důležité, aby mi půjčka byla poskytnutá skutečně rychle. Zjistil jsem totiž, že jsem zapomněl zaplatit pokutu a neměl jsem na ni peníze. Jsem rád, že mi poskytovatel vyšel rychle vstříc a já se tak nedostal do větších finančních problémů."

Milan, 45 let, Náchod

Hodnocení: 5/5

Chci si půjčit

O společnosti Zaimo

Více informací o půjčce můžete najít na webu Zaimo.cz. Jde o českou pobočku, která je poskytovaná německou firmou Kreditech SSL Holding GmbH. V České republice je poskytovatelem nebankovní společnost Kredito24 Česká republika. Její sídlo najdete v Praze. Kredito24 je společností, která se vždy snaží co nejvíce vyjít vstříc klientovi, a to bez zbytečného papírování a dalších otravných náležitostí typické pro mnohé půjčky. Firma má inovativní systém rychlého schvalování půjček, jež je typický pro německou společnost Kreditech.