10 báječných funkcí virtuálního účtu Number26

Number26: 10 báječných funkcí virtuálního účtu No26

Lenka Rutteová   Publikováno 08.09.2016 Rada| Banky

Number26: 10 báječných funkcí virtuálního účtu No26

Number26 se zrodil v hlavě dvou berlínských vizionářů Valentina Stalfa a Maximiliana Tayenthala, kteří měli dost poplatků a minimální autonomie u klasických bank. Proto se jednoho dne rozhodli založit banku vlastní – avšak virtuální! Protože ovšem v Německu nelze poskytovat bankovní služby bez řádné bankovní licence, nad virtuální Number26 převzala záštitu německá Wirecard Bank, která chrání nejen klienty, ale také jejich finance.

Báječné funkce virtuálního účtu Number26:

1. Běžný účet: Účet, který můžete jednoduše ovládat prostřednictvím vašeho smartphone nebo ze stolního počítače? No jasně! Ideální pro platby v oblasti SEPA, včetně trvalých příkazů i elektronických výpisů z bankovních účtů.

2. Kreditní karta: Součástí účtu Number26 je také karta MasterCard, kterou můžete využívat pro bankovní úvěr jako opravdovou kreditní kartu jak ve vnitrozemí, tak i v zahraničí, ale i při nákupech na internetu.
Pozor: Kartu MasterCard nesmíte přečerpat!

3. Cestovní platební prostředek: Zapomeňte na peněženky nadité různými měnami. Na cestách vám stačí pouze Number26! Výběr hotovosti je zcela zdarma, o peníze tudíž nepřicházíte díky nevýhodnému kurzu nebo poplatkům v zahraničních bankomatech.

4. Nouzový účet: Život nám přináší různé více či méně příjemné situace. A pro ty méně příjemné je tady Number26 – ideální alternativa nouzového účtu. Založíte účet, vložíte si sem určitý objem finančních prostředků a v případě nouze je jednoduše vyberete. To vše pochopitelně bez podmínek a poplatků.

5. Účet pro peněžní transfer: Vybírejte peníze kdekoli na světě bez poplatků a výměny! Využít k transferu můžete jakýkoli bankomat akceptující platební karty MasterCard!

6. Statistiky, které chcete vidět: Automatické zachycení pohybů na účtu vám prozradí, za co nejvíce utrácíte. Tyto informace navíc systém převede do jednoduchých grafů pro ještě lepší přehlednost. Vy – jako klienti tak můžete jednoduše optimalizovat své výdaje.

7. Money Beam: Díky této vychytané funkci můžete během několika vteřin převést peníze z jednoho účtu na druhý. Nepotřebujete k tomu číslo účtu, které si drtivá většina z nás z pochopitelných důvodů nepamatuje.

8. Control Center: Ať už vám někdo ukradne vaši kartu MasterCard nebo máte podezření, že váš virtuální účet může být zneužit – pro všechny tyto a mnohé další situace je připravena funkce „Control Center“, která společně s vaším chytrým telefonem a připojením na internet umožní:

  • samostatně zablokovat a odblokovat kartu
  • samostatně zaktivovat, popř. deaktivovatúčet pro platby v zahraničí
  • samostatně zaktivovat, popř. deaktivovat účet pro platby na internetu
  • zablokovat a odblokovat účet pro výběr hotovosti

9. Navolení PINu: Navolit si PIN dle vlastního přání zvyšuje komfort používání karty MasterCard. Asi každý z nás zná situaci, kdy si na PIN, který nám přidělila banka ne a ne vzpomenout. To díky Number26 nehrozí!

10. Kontokorentní účet: Ke klasickému virtuálnímu účtu Number26 si dokonce můžete sami navolit také kontokorentní účet až do výše 1 000 Eur! Po ruce tak máte neustále finanční rezervu, která se vám může hodit v řadě rozmanitých situací!

Užitečný TIP pro Vás:

Zaujalo vás bezplatné bankovnictví? Přečtěte si jak si můžete založit bezplatný účet za 8 minut!

Přečíst
author

Autor článku:

Lenka Rutteová

Vystudovala Ekonomicko správní fakultu Univerzity Pardubice a doktorské studium na Ekonomické fakultě VŠB-TU v Ostravě. Více