11 rozdílů mezi muži a ženami, které vás prostě překvapí!

Publikováno 07.02.2018 Zajímavost | Finanční mix

11 rozdílů mezi muži a ženami, které vás prostě překvapí!

Muži a ženy, to jsou dva zcela odlišné světy. Ano, tohle víme všichni. Také víme, že navzájem preferujeme jiné barvy, jiná jídla, jiné filmy a také jiná auta. Ovšem už tolik nevíme, jaké jsou rozdíly mezi muži a ženami v hospodaření. A vůbec to není tak, jak si možná myslíte!

Jestli jste si doteď mysleli, že muži jsou těmi, kdo méně utrácí a více šetří, byli jste na obrovském omylu! Podle provedených výzkumů jsou totiž právě muži těmi, kdo více utrácí – třeba v eshopech anebo během dovolené.  

Muži také více platí kreditní kartou než ženy. Takže se častěji zadlužují drobnými dluhy. A přestože slevové letáky sleduje více mužů než žen, nakonec podle letáků nakoupí spíše ženy. Pánové jsou na procházení supermarketu a hledání slev asi línější.

Abychom však nebyli zaujatí, je potřeba prozradit, že muži, mnohem více než ženy, utrácejí za dárky pro své protějšky. Naopak, méně peněz vydávají muži za léky. Ovšem pozor, u žen zde dělá největší položku antikoncepce, kterou muži financují málokdy. A to i přes to, že jde o společnou záležitost.

/data/common/multimedia/documents/muzivszeny.png

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.