Banky to v květnu rozjely se zajímavými akcemi

Publikováno 26.05.2016 Akce | Banky

Banky to v květnu rozjely se zajímavými akcemi

Měsíc květen ovládly bankovní akce. Někde snižují splátky, jinde úroky na účtech. Některé banky nabízí zajímavou odměnu za doporučení klientů, jiné naopak výhodné balíčky na cesty. Abyste byli v obraze a věděli, co se v bankovním sektoru děje, na čem ušetřit a jak optimalizovat rodinné či firemní finance, připravili jsme pro vás dnešní přehled!

Air bank snižuje úroky na účtech

A začneme nepříliš zvesela. Skupina Airbank od 15. května opět snížila úroky na běžných a spořicích účtech. V případě běžného účtu a částek do 100 000 Kč, dosáhnete maximálně na úrokovou sazbu ve výši 1 %. To samé platí také pro spořicí účet a zůstatek do 250 000 Kč. V případě vyššího zůstatku se pak úrok snižuje na pouhopouhých 0,2 %. Bohužel jak sami zástupci banky tvrdí, ani zdaleka nepůjde o poslední snižování.

Česká spořitelna a její akce

To Česká spořitelna své klienty potěší hned několika akcemi najednou. Nejen, že stále nabízí prominutí až 12 splátek, také u ní můžete získat hypotéku se sazbou již od 1,79 ročně. Pozor – dvě další akce ale končí společně s měsícem květnem. Jde o dvojnásobné plnění v případě mozkové příhody a akční sazbu 4,95 % v případě půjčky na rekonstrukci.  

Tip: Více informací o prominutí splátek u své půjčky zjistíte zde.

Českomoravská stavební spořitelna nabízí hru i výhodné spoření

S Liškou si můžete ve chvílích volna zahrát novou online hru nebo využít výhodnou akci na nejoblíbenější stavební spoření na trhu s ročním zhodnocením vkladů až 3,5 % . Další akce se týká překlenovacího úvěru a slevy na úrokovou sazbu, která zde začíná na 1,9 % p.a. Pozor, akce končí 30. června!

Československá obchodní banka potěší hned 3 akcemi

Československá obchodní banka si pro své klienty připravila hned 3 akce. Jedna se týká 20 % slevy na sjednané povinné ručení online, ke kterému získáte navíc bezplatné umytí vozu, druhá akčního úroku 5,9 %, který zde můžete získat při refinancování a třetí odměny ve výši 1500 Kč, kterou získáte, pokud banku ohodnotíte a doporučíte ji dalším 3 klientům.

Equa bank nabízí hned 6 akcí

Klienti Equa bank budou dnešním článkem pravděpodobně potěšeni nejvíce. Banka pro ně totiž připravila hned šest zajímavých akcí. Minutovou půjčku se sazbou od 5,9 % p.a. nyní získáte ještě rychleji, s rePůjčkou snížíte své výdaje až o 50 %, otevřít účet si zde můžete stále zdarma, na bydlení si můžete vzít hypotéku s garantovanou sazbou 1,79 % p.a., za pouhopouhých 89 Kč měsíčně se pochlubíte zlatou kreditkou s řadou výhodu a na dovolenou se vybavíte akčním pojištěním s neomezeným počtem cest. Aby toho nebylo málo, k autopůjčce od Equa bank získáte až 3 poukázky od společnosti Cebia na prověření vozidla.

Tip: Konsolidujte s Equa bank, snižte své výdaje až o 50% a získejte tablet! Více informací pro vás máme zde.

ERB Bank usnadňuje cestování

ERB Bank zareagovala na blížící se sezónu letních dovolených, a proto nyní nabízí možnost vyměnit si peníze na cesty za velmi výhodných podmínek. Pokud se na dovolenou vydáváte letadlem, pak můžete jako klienti ERB bank uplatnit u letecké společnosti zajímavé slevy na letenky. Poslední akce se potom týká osobního úvěru se zástavou nemovitostí, který získáte i bez trvalého pobytu na území ČR, což bývá jednou ze zásadních podmínek drtivé většiny bankovních společností.

Expobank cílí na cestovatele

Ani Expobank nezahálí a klientům, kteří plánují letní dovolenou, nabízí výhodný balíček pro cestovatele, v němž je zahrnuta zlatá platební karta s cestovním pojištěním s vysokými limity, ale třeba i takové výběry z bankomatů v zahraničí i v ČR zdarma nebo spořicí účet s atraktivní úrokovou sazbou a vlastní osobní poradce.

Fio banka a její novinky

Také klienti Fio banky budou současnými akcemi velmi mile překvapeni. Pro zlepšení finanční gramotnosti společnost pořádá bezplatné Školy investování, kterých se můžete zúčastnit v některém ze středisek po celé České republice. Fio banka si dále pro klienty přichystala „hypoteční revoluci“, v rámci které si mohou snížit sazbu hypotečního úvěru až na 0 % nebo jej okamžitě a bez sankcí splatit a podnikatele pak jistě zaujme možnost založení podnikatelského účtu zdarma společně s možností zákaznických plateb prostřednictvím platebních karet.

ING Bank N. V. nabízí zvýhodněnou sazbu 1 % p. a.

Pokud si nyní u ING Bank založíte konto, získáte garantovanou zvýhodněnou sazbu 1 % p. a. na první tři měsíce do výše zůstatku 400 000 Kč. Zajímavá akce, která má smysl pro osoby s přebytečnými finančními prostředky na běžném účtu či v hotovosti.

Komerční banka cílí na studenty a podnikatele

Komerční banka cílí na studenty, jimž nabízí speciální G2 Erasmus balíček se vším, co ke svým zahraničním cestám potřebují. Klienty s přebytečnou likviditou naopak zaujme novinka na trhu – IKS investiční manažer, který za ně zajímavým způsobem zhodnotí finance. A hodit se jim může i nová aplikace Mobilní banka Business, díky níž budou mít své firemní investice stále pod kontrolou. Ale to není ani zdaleka všechno! Patříte-li mezi začínající podnikatele, můžete u Komerční banky čerpat až 1 000 000 Kč s akční úrokovou sazbou, která nepřekročí 9,9 % p.a.!

mBank rozdává pětistovky a půjčky s nulovým úrokem

Společnost mBank nyní nabízí zajímavou akci na první půjčku, kterou získáte zcela zdarma! Půjčka je bezúčelová a půjčit si v rámci akce můžete až 40 000 Kč. Jediné, co zaplatíte, je poplatek ve výši 2 % z vypůjčené částky. Pokud máte více půjček a u mBank je nyní refinancujete, získáte chytrý mobilní telefon zcela zdarma! Jestliže ještě nepatříte mezi klienty banky, díky aktuální akci si můžete zařídit účet s nulovými poplatky a ještě získáte rovnou pětistovku!

Tip: Sjednejte si mPůjčku ještě dnes a na úrocích nezaplaťte ani korunu!

MONETA Money Bank mění jméno

Společnosti MONETA Money Bank jsme mohli znát ještě nedávno pod označením GE Money Bank. O této změně jsme vás již informovali zde. Jen pro pořádek uvedeme, že změna jména nemá žádné dopady na nabízené služby ani spokojenost klientů!

Poštovní spořitelna rozdává slevy i peníze

Poštovní spořitelna nyní nabízí zajímavou slevu ve výši 20 % na povinné ručení, které si sjednáte online. Neméně zajímavá je také akce, díky níž můžete za doporučení získat až 1500 Kč pro sebe i své blízké. Celkem můžete doporučit Poštovní spořitelnu až 3 novým klientům a za každé doporučení získáte rovnou pětistovku!

Raiffeisenbank a její rychlá půjčka 50 000 Kč

Raiffeisenbank zaujme klienty, kteří potřebují peníze opravdu rychle. Aktuálně zde totiž můžete využít příležitost, jak získat k osobní půjčce odměnu za řádné splácení. Až do 30. 6. 2016 můžete využít zajímavých bonusových sazeb, které snižují výslednou hodnotu RPSN.

Sberbank CZ se zaměřuje na nové měny

Společnost Sberbank CZ od 16. 5. 2016 umožňuje vedení účtů a provádění bezhotovostních plateb v měnách turecká lira (TRY), rumunský leu (RON) a čínský juan / renminbi (CNY). Současné také zavádí zvláštní podmínky pro platby do zahraničí v CNY a RON.

UniCredit Bank představuje hned několik akcí

Díky UniCredit Bank získáte půjčku na rekonstrukci či bydlení až do výše 1 000 000 Kč bez zajištění. Své sny si můžete splnit také prostřednictvím osobní půjčky s nejnižší splátkou na trhu a bonusem až 3 000 Kč. Pokud se o své dobré zkušenosti s UniCredit Bank podělíte, můžete opět získat odměnu. Tentokrát ale až do výše 1 700 Kč za nového klienta!

ZUNO Bank nabízí akční úrok od 4,9 %

Zuno Bank jako první online banka nabízí akční úrok od 4,9 Kč na půjčku nebo refinancování úvěrů, což je poměrně zajímavá možnost, jak ulehčit své kapse nebo si splnit sen v podobě vylepšeného bydlení či exotické dovolené.

Květen byl v bankách extrémně výživný a my se už nyní nemůžeme dočkat, co si pro nás banky přichystají během letních měsíců!

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.

Nečekané výdaje?

Jestliže nemáte úspory z dřívějška, požádejte o půjčku zde.

Požádat