Ferratum Bank se mění na Ferratum Money a nabízí půjčku zdarma

Publikováno 30.11.2017 Novinka | Banky

Ferratum Bank se mění na Ferratum Money a nabízí půjčku zdarma

Možná jste zaznamenali nové webové stránky společnosti Ferratum Bank. Ta nedávno rebrandovala a dnes ji už najdete pouze pod označením Ferratum Credit anebo Ferratum Money. Kromě zbrusu nového designu stránek a jejich vyvedení v moderních barvách se dočkalo změn také logo a portfolio služeb společnosti. Nově totiž můžete žádat o půjčku zdarma! Jaké jsou její podmínky?

Zpátky do minulosti…

Společnost Ferratum vznikla v roce 2005 ve Finsku. Jejím zakladatelem je Fin Jorma Jokela. V rámci Evropy začala jako první poskytovat tzv. mobilní mikropůjčky (chcete-li půjčky do výplaty), a to prostřednictvím SMS aplikace. Právě tyto půjčky si jako první vysloužily označení půjčky finské.

Typické je pro ně, že jsou poskytovány na poměrně krátkou dobu a lze je sjednat nejen přes mobilní aplikaci, ale také online pěkně z pohodlí vašeho domova. Úrok a RPSN je u těchto půjček ovšem poněkud vyšší. Na druhou stranu nabízí možnost získat peníze opravdu rychle, bez zbytečných průtahů a zdlouhavého papírování.

Ferratum Credit nabízí půjčku zdarma

Aktuální kampaň Ferratum Credit umožňuje žadatelům získat až 35 000 Kč na 30 dnů s nulovým úrokem. Co musíte udělat, abyste bezúročnou půjčku získali? Především je důležité splnit základní podmínky společnosti, které zahrnují:

  • Minimální věk 19 let
  • Trvalý pobyt na území ČR

Kromě toho musí klient splnit také další podmínku, která spočívá ve skutečnosti, že jde o jeho první půjčku (tzv. nikdy předtím si u společnosti nepůjčoval). V případě, že zákazník požádá o otevření produktu Ferratum Credit v době trvání kampaně, nebudou mu prvních 30 dnů účtovány denní úroky, ani poplatek za čerpání pro první výběr. V takovém případě zaplatí zákazník k předem jasně danému datu splatnosti takovou částku, kterou si půjčil. Kromě toho ale může také využít úhradu pouze minimální měsíční splátky dle informací v obchodní smlouvě anebo na faktuře.

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.

Sledujte nás na Facebooku

Dejte nám "Like" a mějte vždy přehled o novinkách ve světě financí