Hypotéka bez poplatku za sjednání! Nově ji získáte u Wüstenrot hypoteční banky!

Publikováno 01.11.2017 Novinka | Banky

Hypotéka bez poplatku za sjednání! Nově ji získáte u Wüstenrot hypoteční banky!

Za zpracování žádosti o hypoteční úvěr a jeho následné sjednání si bankoví domy účtují různorodé částky. Někde zaplatíte dva, někde, tři, jinde i čtyři tisíce. U Wüstenrot hypoteční banky to bylo do 23. října přesně 2 400 Kč, které ale nově svým klientům odpustí. Spouští totiž novou akci, díky které získáte hypotéku zcela bez poplatku za sjednání a ušetříte tak nemalou částku. Jaké jsou podmínky akce? Podívali jsme se jim na zoubek.

Jakých hypoték se akce týká?

Akce, díky které získáte hypotéku bez poplatku za sjednání, se vztahuje jak na Hypotéky pro vlastní bydlení, tak na Hypotéky na cokoli. Nerozhoduje zde ani délka fixace. Akce tudíž platí pro fixace na 3,5, 10 nebo vícero let. Pokud navíc požádáte o hypotéku ve výši jednoho milionu korun, Wüstenrot hypoteční banka vám ji dokáže poskytnout i bez zajištění nemovitostí. Posouzení navíc proběhne do 24 hodin od podání žádosti a noví klienti mohou získat zajímavé slevy na úrokové sazbě.

Potřebujete stávající hypotéku refinancovat?

Jestliže už máte uzavřenou smlouvu o hypotečním úvěru z dřívějška, ale nejste spokojení s jejími parametry, výší úroků či splátek, využijte hypotéky Refin, která vám pomůže snížit stávající úroky, prodloužit či naopak zkrátit dobu splatnosti nebo ponížit měsíční splátku. Využijete-li navíc aktuální akce, získáte interní ocenění nemovitosti na sníženou cenu. Pokud nemáte k dispozici původní ocenění svého bytu či domu, za nový odhad zaplatíte pouze 1 000 Kč (původní cena činila 1 750 Kč za bytovou jednotku anebo 2 400 Kč za rodinný dům).

Dejte si pozor na časové omezení

Hypotéku bez poplatku za sjednání anebo cenově zvýhodněné ocenění nemovitosti získáte u Wüstenrot hypoteční banky od 23. října, až do 31. prosince letošního roku. Pro více informací navštivte oficiální webové stránky banky.

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.

Sledujte nás na Facebooku

Dejte nám "Like" a mějte vždy přehled o novinkách ve světě financí