mPůjčka Plus: První bankovní půjčka s 0 % úrokem je tady

Publikováno 06.03.2017 Akce | Půjčky

mPůjčka Plus: První bankovní půjčka s 0 % úrokem je tady

Pokud se ve světě úvěrů pohybujete, pravděpodobně jste už narazili na řadu věřitelů, kteří slibují půjčky s nulovým úrokem. Ve finále jste ale byli zklamaní výší poplatků a hodnotou RPSN, která z na první pohled výhodné půjčky udělala krajně předraženého společníka. Přítrž se těmto půjčkám rozhodla učinit mBank, která přichází s bezúročnou mPůjčkou Plus!

5 důvodů, proč zvolit produkt mPůjčka Plus

 1. Známý bankovní poskytovatel
 2. Transparentní podmínky
 3. Nulový úrok
 4. Nejnižší RPSN na bankovním trhu
 5. Půjčku můžete kdykoli předčasně splatit

Nulový úrok a dvouprocentní poplatek

Ani banka není charita, proto je zcela pochopitelné, že si bude za poskytnutí finančních prostředků účtovat poplatek. Ten v případě mPůjčky Plus činí pouhopouhé dvě procenta z vypůjčené částky. Pokud si tedy například půjčíte 10 000 Kč, bance ve finále vrátíte pouze 10 200 Kč. U 20 000 Kč bude činit poplatek 400 Kč, u 30 000 Kč pak 600 Kč. Pokud byste si chtěli vypůjčit maximální možnou částku, která zde činí 40 000 Kč, pak na poplatcích zaplatíte pouze 800 korun. RPSN je ale v tomto případě neměnné a činí 3,81 %.

Bezúročná mPůjčka Plus v kostce:

 • Výše půjčky: 10 000 až 40 000 Kč
 • Úrok: 0 % p.a.
 • Poplatek: 2 % z vypůjčené částky
 • Hodnota RPSN: 3,81 %
 • Splatnost půjčky: 12 měsíců
 • Půjčku můžete splatit kdykoli zdarma

Výhody získáte pouze u první půjčky

Bezúročnou půjčku u společnosti mBank získáte pouze za předpokladu, jedná-li se o váš první úvěr. Pokud tuto podmínku splňujete, pak vás bude pravděpodobně zajímat, jakým způsobem je možno úvěr sjednat. V zásadě máte tři možnosti:

 • Online: Jestliže jste klientem mBank, stačí o půjčku zažádat online prostřednictvím internetového bankovnictví. V opačném případě vyplníte online žádost a počkáte si na kontakt ze strany společnosti.
 • Na pobočce: Půjčku můžete jednoduše sjednat také na některé z poboček, které jsou rozesety po celé České republice. Zde rovnou podepíšete smlouvu a můžete čerpat peníze.
 • Telefonicky: Bezúročnou půjčku sjednáte také na čísle 222 111 999. Peníze vám budou poskytnuty ihned po podepsání smlouvy, kterou si můžete vyzvednout na některé z poboček nebo vám ji osobně doručí kurýr společnosti.

mPůjčka s nulovým úrokem může být i vaše!

Získat ZDE

Půjčka s nejnižším RPSN v ČR

Bezúročná mPůjčka Plus obsadila první místa v několika nezávislých testech a hodnocení úvěrů. Stalo se tak díky extrémně nízkému RPSN, které činí v tomto případě 3,81 % a je regulérně nejnižší v celé České republice. Na paty tomuto produktu šlape půjčka od Airbank (RPSN 7,13 %) a EquaBank (RPSN 16,1 %).

Co říkáte na novinku v podobě bezúročné půjčky od mBank? Podělte se o své názory v diskuzi pod tímto článkem nebo na našem facebooku.

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.

Sledujte nás na Facebooku

Dejte nám "Like" a mějte vždy přehled o novinkách ve světě financí