Novinka od Ferratum: Credit Limit půjčka představuje flexibilní úvěr pro každého

Publikováno 01.11.2016 Novinka | Půjčky

Novinka od Ferratum: Credit Limit půjčka představuje flexibilní úvěr pro každého

V životě nás mohou potkat události, které vyžadují okamžité řešení v podobě nemalých výdajů. Co ale dělat, když toho na bankovním účtu nebo v peněžence příliš nezbývá? Řešením může být půjčka. Jak ji ale vybrat a nešlápnout vedle? Právě pro tyto případy je zde portál Hyperfinance.cz, který za vás testuje jednotlivé půjčky a úvěrové produkty. Dnes jsme se zaměřili na flexibilní úvěr od společnosti Ferratum, jehož název je Credit Limit.

Vyzkoušeli jsme za vás: Novinka v oblasti úvěrů

Credit Limit není obyčejná půjčka, na níž jsme u jiných poskytovatelů zvyklí. Jak sami zástupci společnosti prozrazují, lze tento produkt jednoduše přirovnat k velkému měšci peněz, v němž se může nacházet až 25 000 Kč a klient z něj může peníze variabilně odebírat dle vlastní potřeby. Úroky navíc platíte pouze z částky, kterou jste se rozhodli vyčerpat.

Peníze kdykoli k dispozici

Tento „online měšec“ je navíc dostupný na všech vašich elektronických zařízeních (chytré mobilní telefony, stolní počítače, notebooky, tablety apod.) 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu, takže představuje ideální způsob řešení nenadálých výdajů. To Credit Limit odlišuje od ostatních „klasických“ půjček, kde je potřeba schvalovat každou žádost zvlášť, což může být třeba mezi svátky nebo o víkendu poměrně tvrdý oříšek.

Povinnost úhrady minimální splátky

U půjčky Credit Limit má ovšem klient jednu povinnost, kterou je úhrada minimální měsíční splátky, na níž se se společnosti dohodl. Pokud zrovna nebudete mít dostatek finančních prostředků pro úhradu minimální měsíční splátky, neprodleně kontaktujte zástupce společnosti Ferratum, kteří se s vámi domluví na náhradním postupu. V opačném případě jste vystaveni riziku nemalých sankcí.

Credit Limit půjčka v kostce:

  • Půjčit si můžete 2 000 Kč až 25 000 Kč
  • Peníze můžete použít na jakýkoli výdaj
  • Úroková sazba činí pouze 0,2833 % denně z vyčerpaných peněz
  • Poplatek za jednotlivý výběr činí 12,5%
  • Získáte flexibilní účet zcela ZDARMA
  • Okamžité posuzování žádosti
  • Vše vyřídíte online a z pohodlí vašeho domova
  • Splácet můžete pouze měsíční minimální splátku
  • Možnost odkladu splátek

O virtuální půjčku zažádáte opravdu jednoduše

Pokud je pro vás Credit Limit virtuální půjčka zajímavá, sjednáte ji během několika minut pěkně z pohodlí vašeho domova. V online formuláři zvolíte objem půjčky, vyplníte osobní a finanční údaje a žádost odešlete. Následně vás bude kontaktovat zástupce společnosti, který vám sdělí, zda vaše žádost byla schválena či nikoli. Pak již můžete variabilně čerpat peníze dle vlastní potřeby.

Máte s Credit Limit půjčkou od společnosti Ferratum zkušenost? Podělte se o ni!

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.

Sledujte nás na Facebooku

Dejte nám "Like" a mějte vždy přehled o novinkách ve světě financí