Hyperfinance.cz přejí krásný Nový rok 2017 a spoustu uspořených penízků

Publikováno 31.12.2016 Aktualita | Finanční mix

Hyperfinance.cz přejí krásný Nový rok 2017 a spoustu uspořených penízků

Rok se s rokem sešel a většina z nás bilancuje. Nad sklenkou sektu přemýšlíme, co se nám tento rok povedlo a co si naopak zasloužilo trochu více naší snahy. Bilancujeme, počítáme, odhadujeme a nostalgicky vzpomínáme na chvíle a okamžiky, které starý rok odnesl nenávratně pryč. Zároveň ale doufáme v lepší zítřky, nové začátky, neopakovatelné zážitky a dobrodružství, které nám přinese rok nový.

Jak na svůj starý rok vzpomínáte vy? Stál za to? Nebo bylo něco, co byste udělali jinak a s okamžitou platností změnili? Je potřeba uvědomit si, že čas bohužel nevrátíme, proto čiňme rozhodnutí, kterých nebudeme později litovat. Je úplně jedno, zda jde o rozhodnutí vztahová, emoční nebo finanční.

Ať už je vaše finanční minulost a současnost jakákoli, do roku 2017 vám tým Hyperfinance.cz přeje mnoho zdraví, štěstí, ale především uspořených penízků, které užívejte dle svého nejlepšího vědomí a svědomí.

Velmi si vážíme a děkujeme za vás – naše věrné čtenáře, kterým jsme – alespoň doufáme – usnadnili orientaci ve finanční džungli, jež nás dennodenně obklopuje. Užijte si Novoroční oslavy ve společnosti dobrých přátel, zábavy končící v brzkých ranních hodinách a se sklenkou něčeho dobrého v ruce. Ať je Nový rok mnohonásobně úspěšnější, než ten starý ať si k vám penízky najdou cestu.

To vše a ještě mnohem víc přeje tým portálu Hyperfinance.cz

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.