O nováčka na trhu „Hello Bank“ není příliš velký zájem. Zaměřuje se proto na migraci stávajících klientů

Publikováno 23.11.2017 Aktualita | Banky

O nováčka na trhu „Hello Bank“ není příliš velký zájem. Zaměřuje se proto na migraci stávajících klientů

Nedávno jsme vás informovali o tom, že v České republice začala fungovat nová online banka. Na svědomí ji má společnost Cetelem. Ta během měsíce října představila Hello Bank, samotnou reklamní kampaň, která byla podle původních odhadů a informací naplánovaná na listopad, ale banka naplno pustí až během měsíce prosince. O služby nové online banky tak nyní pochopitelně není zájem. Proto se společnost zaměřuje na převod 400 tisíc klientů, které získala ještě jako Cetelem.

Bezplatný bankovní účet? Jde to!

Hello bank začala s migrací stávajících klientů, které převádí pod novou značku a do nového internetového bankovnictví. Kromě standardních služeb, které nabízela ještě pod hlavičkou Cetelem, nabízí nově i běžný bankovní účet zcela zdarma. Díky tomu se dá očekávat, že bude o její služby zájem a na trhu se vedle ostatních bank stane silně konkurenceschopnou.

Od prosince do našich domovů vtrhne Hello Bank

Alespoň tedy skrze televizní obrazovky. Na listopadovém setkání s médii to uvedli zástupci banky. Hello bank spustí během prosince reklamní kampaň, která začne lákat nové klienty. Jedním z lákadel mají být také promyšlené reklamní spoty, které naruší obvyklou vánoční plejádu. To, jak bude kampaň konkrétně vypadat, ale zástupci společnosti prozatím tají.

Nabídka Hello bank patří k těm zajímavějším na trhu

Původní portfolio služeb zůstává stejné. Nově k němu ale přibyde bezplatný běžný účet i spořicí účet se zajímavým úrokem. Ačkoli Hello bank nepřichází s takovou „bombou“ jako konkurenční Banka Creditas, která nedávno lákala na spořicí účet s úrokem 1,1 procenta, stále patří její nabídka k těm zajímavějším na současném bankovním trhu. Spotřebitelské úvěry pak Hello bank prodává od 5,9 procent.

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.

Sledujte nás na Facebooku

Dejte nám "Like" a mějte vždy přehled o novinkách ve světě financí