S letními akcemi se roztrhl pytel! Nabízíme vám 10 letních úvěrových akcí, z nichž si vyberete i vy

Publikováno 12.07.2017 Akce | Půjčky

S letními akcemi se roztrhl pytel! Nabízíme vám 10 letních úvěrových akcí, z nichž si vyberete i vy

Léto je v plném proudu, hlavní prázdniny vystartovaly a to pro mnoho z nás znamená jediné – chystáme se na dovolené. Kde na ně ale brát finance? S půjčkou na dovolenou má zkušenosti zhruba třetina všech dotázaných. Našli jsme pro vás ty nejzajímavější letní akce, díky nimž můžete ušetřit na splátkách anebo první půjčce, kterou získáte třeba úplně zdarma.

» Česká spořitelna - extrémně nízké splátky

U České spořitelny si moc dobře uvědomují, že v létě člověk potřebuje peníze na zcela odlišné věci, než na splátky vysokých půjček. Proto nabízejí tři výhodné půjčky s extrémně nízkou letní splátkou. O letní půjčku od České spořitelny zažádáte jednoduše zde.

» Air Bank - úrok od 4,9 %

Letní půjčky a zejména jejich úroky dostaly během léta v Air Bank stopku. Úrok je fixovaný maximální hranicí 9,9 %, přičemž nižší částky (do 300 000 Kč) si můžete půjčit s úrokem od 6,9 %, vyšší částky (300 000 a výše) pak s ještě nižším letním úrokem 4,9 %. Pokud jste si vyhlédli atraktivní last minute nabídku zájezdu, není problém získat peníze do jedné hodiny od schválení žádosti. 

»  Expres půjčka od Monety - půjčka do 5 minut

/data/common/multimedia/images/c46c10db46ff4e0f8599108a33997fc7.jpg

Ať už potřebujete pár tisícovek na koupi plážového vybavení, u Monety Money Bank si můžete říct o online Expres půjčku, kterou vám schválí do pěti minut od odeslání žádosti. Půjčit si zde můžete do 800 000 Kč a to nyní s akčním letním úrokem, začínajícím na 5,9 %. Díky výhodné letní akci si nyní můžete půjčit třeba 100 000 Kč za 1 400 Kč měsíčně.

» UniCredit Bank - výhodné sloučení úvěrů

Jestliže vám přerostly půjčky přes hlavu, pak vás zaručeně zaujme letní akce společnost UniCredit Bank, díky níž ušetříte zajímavé částky a ještě máte šanci získat atraktivní bonus ve výši 150 000 Kč a akční úrok od 1,4 % p.a. za řádné splácení. Více o této akci se dozvíte zde.

» Minutová půjčka - půjčka do 3 minut

Také Equa Bank představila zajímavou letní novinku – Minutovou půjčku s úrokem od 5,9 % a možností jejího předčasného splacení zcela zdarma. O půjčku zažádáte jednoduše online a informace o jejím schválení nebo zamítnutí obdržíte do tří minut od odeslání. 

» Cofidis - letní úrok od 5,89 %

/data/common/multimedia/images/penize.jpg

Je úplně jedno, jestli si potřebujete půjčit na vybavení karavanu, nové auto nebo letní dovolenou, společnosti Cofidis nemusíte dokládat využití finančních prostředků. Nabízí totiž bezúčelovou půjčku s akčním letním úrokem začínajícím na 5,89 %. Vše opět vyřídíte online, rychle a bez zbytečného papírování i nepříjemných poplatků.

» HomeCredit - vrací peníze

U příležitosti 20. výročí svého vzniku si společnost HomeCredit připravila pro nové i stávající klienty zajímavou akci, díky níž jim může být vráceno až 20 splátek! To ovšem za předpokladu, že klient své závazky řádné splácí v dohodnutém termínu. I v tomto případě lze o HomeCredit půjčku zažádat pěkně z pohodlí domova, přičemž peníze jsou žadateli o půjčku zasílány do jedné hodiny od podpisu smlouvy.

» Půjčkomat24 - první půjčka zdarma

Půjčka bez poplatků a s nulovým úrokem? U společnosti Půjčkomat24 je to možné! Půjčit si zde můžete třeba 10 000 Kč a při řádném splácení za ně nezaplatíte ani korunu. Půjčku vyřídíte jednoduše online.

» Pronto půjčka - odpočet úroků

/data/common/multimedia/images/poradit_1.jpg

U společnosti Pronto můžete získat 10 až 100 tisíc korun do 48 hodin. Pokud navíc půjčku předčasně splatíte, společnost vám odečte veškeré dosud nezaplacené úroky.

» CreditOn - první půjčka zdarma

Náš výčet letních akcí zakončíme další z půjček zdarma, kterou nabízí společnost CreditOn. Půjčku bez poplatků a s nulovým úrokem získáte za předpokladu, že si zde půjčíte maximálně 8 000 Kč a jste novým (nikoli stávajícím) klientem společnosti. O půjčku opět zažádáte jednoduše zde.

Když půjčku tak jedině s rozvahou!

Ať už vás zaujaly první půjčky zcela zdarma nebo možnost odečtení úroků či vrácení splátek, ještě před tím, než o půjčku požádáte, objektivně zhodnoťte vaše možnosti a sami si odpovězte na otázku, zda splátky půjčky negativně neovlivní vaši životní úroveň. Pokud se během splácení dostanete do problémů, na nic nečekejte a společnost kontaktujte. Domluvit se totiž můžete na splátkových prázdninách anebo nově nastaveném splátkovém kalendáři.

Víte o nějaké další letní akci banky či nebankovní společnosti, která by zajímala také ostatní? Dejte nám o ní vědět v diskuzi pod tímto článkem nebo na našem facebooku!

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.

Sledujte nás na Facebooku

Dejte nám "Like" a mějte vždy přehled o novinkách ve světě financí