Provident: Nové barvy i nové půjčky

Publikováno 13.09.2016 Novinka | Banky

Provident: Nové barvy i nové půjčky

Provident je druhou největší nebankovní společností na trhu ČR. Změnu, která se u něj udála, poznáte na první pohled. Svěží barvy a nová vizuální identita však nejsou to nejdůležitější, co se v Providentu změnilo. Změnila se i nabídka produktů. Pojďme se na novou vizuální podobu i na nové typy půjček podívat.

Provident opustil modročervenou

Tradičně se Provident prezentoval v modré a červené. Jeho nová vizuální identita je založena na světle zelené a světle modré barvě. Společnost také bude více využívat piktogramy, které mají podtrhnout jednoduchost a srozumitelnost poskytovaných služeb. Očekávat zřejmě můžeme i nové reklamní slogany – zatím prvním je heslo „Stačí říct“.

Nové půjčky: Zelená v hotovosti, Modrá na účet

Provident dnes chce oslovit nové skupiny zákazníků. Co za novinky pro ně připravil? Základním produktem i nadále zůstává půjčka se službou obchodního zástupce. Má název Zelená půjčka a je pouze v hotovosti. Klient ji dostane vyplacenu ihned po podepsání smlouvy a v průběhu splácení je mu k dispozici jeho obchodní zástupce Providentu. V případě potíží se splácením se tak má klient na koho obrátit.

Novinkou je pak Modrá půjčka. Jde o rychlou bezhotovostní půjčku. Klient peníze na svůj účet obdrží zpravidla hned další den po podpisu smlouvy. Modrá půjčka je poskytována za znatelně výhodnějších podmínek než Zelená půjčka. Bezhotovostně si navíc můžete půjčit vyšší částku, až 130 000 Kč. A dokonce i úroková sazba u Modré půjčky bude nižší. Provident tak chce oslovit i ty zákazníky, kteří si zatím půjčovali výhradně u bank.

Provident stále nabízí nadstandardní podmínky

Cena půjčky od Providentu je i nadále garantována. U půjčky můžete stále využít i splátkové prázdniny. Obojí je pozitivně hodnoceno ze strany klientů i nevládních organizací. Díky splátkovým prázdninám si v případě problémů můžete několik splátek odložit – a to bez jakýchkoli sankcí. I s využitím odkladu tak platí původní, dohodnutá cena půjčky. Celkové náklady klienta tedy nejsou nijak zvýšeny, což mu umožní snáze překonat nečekaný výpadek v jeho příjmech. Provident bude i nadále pečlivě prověřovat schopnost splácení svých klientů. Je koneckonců členem bankovního i nebankovního úvěrového registru.
 

Užitečný TIP pro Vás:

Akce od Provident: Vyzkoušejte půjčku na měsíc zcela zdarma! 

Vyzkoušet

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.