S GE Money Bank je konec: Nahrazuje ji MONETA Money Bank!

Publikováno 19.05.2016 Aktualita | Banky

S GE Money Bank je konec: Nahrazuje ji MONETA Money Bank!

Květen byl na bankovním trhu přelomový hned z několika hledisek. Nejen, že padaly rekordy v oblasti hypoték a průměrné úrokové sazby překonávaly historické hranice, také došlo k přejmenování jednoho významného bankovního hráče na našem trhu. Od 1. května letošního roku už giganta jménem GE Money Bank na trhu nehledejte. Společnost totiž změnila název na MONETA Money Bank, a. s.

Změní se pro klienty něco?

Jak sami zástupci banky tvrdí, změna jména společnosti nebude mít žádný dopad na samotné klienty. Ke změně názvu a strategie banky došlo v souvislosti s procesem přípravy pro vstup společnosti na burzu cenných papírů prostřednictvím nabídky akcií institucionálním investorům. Protože šlo však o standardní postup, stávající klienti se nemusí bát žádných významnějších změn. Ty se totiž týkají pouze názvů samotné banky i jejích jednotlivých produktů:

  • GE Money Bank, a.s. se mění na MONETA Money Bank, a. s.
  • GE Money Auto, s.r.o. se mění na MONETA Auto, s. r. o.
  • GE Money Leasing, s.r.o. se mění na MONETA Leasing, s. r. o.

Jiné jméno, stejné služby

Česká pobočka GE Money Bank, a.s. byla založená v roce 1998 pod názvem GE Capital Bank, a.s. V současné době patří k předním bankovním domům, které nabízejí široké portfolio služeb. Řada produktů banky byla již několikrát v minulosti oceněná v soutěži Zlatá Koruna. Ocenění posbírala například za své propracované internetové bankovnictví nebo za progresivní krátkodobý fond. Celkově získala společnost cenu veřejnosti rovnou čtyřikrát po sobě, což už lze považovat za nemalý úspěch!

Bankovní produkty na každý den

MONETA Money Bank, a. s. nabízí nespočet zajímavých bankovních produktů pro firmy i jednotlivce. Kromě běžných a spořicích účtů, banka nabízí atraktivní bankovní půjčky, včetně žádaných konsolidací, hypotéky s efektivním úrokem již od 1,48 % nebo automobilové leasingy či řadu více či méně zajímavých spořicích produktů. I přes změnu jména tak věříme, že společnost pomůže spravovat vaše osobní i firemní finance se stejnou péčí, jako doposud.

Tak nezapomeňte: Od 1. 5. 2016 se GE Money Bank mění na MONETA Money Bank!

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.

Nečekané výdaje?

Jestliže nemáte úspory z dřívějška, požádejte o půjčku zde.

Požádat