S vánočními půjčkami se roztrhl pytel. Které jsou nejvýhodnější?

Publikováno 09.12.2016 Analýza | Půjčky

S vánočními půjčkami se roztrhl pytel. Které jsou nejvýhodnější?

Vánoce jsou tou finančně i psychicky nejnáročnější částí roku. Takřka od první adventní neděle jsme v jednom kole. Řešíme Mikuláše, vánoční výzdobu, cukroví, nakupujeme dárky, sháníme kapra, stromeček, uklízíme a pár dnů před nejkrásnějšími svátky v roce zjistíme, že jsme vyčerpaní nejen fyzicky, ale zejména finančně.

Není se proto čemu divit, že až 25 % obyvatel České republiky uvažuje o vánoční půjčce. A věřitelé se pochopitelně tomuto novodobému trendu přizpůsobili. Vánočních půjček je na trhu nespočet, pojďme se na ně tedy podívat trochu detailněji. Vánoční půjčky jsou ovšem poskytovány pouze lidem s trvalým příjmem, který se dostaly do finanční tísni a nemají záznam v rejstříku.

Mikulasskapujcka.cz – potěší nejen na Mikuláše

Ačkoli už je Mikuláš za námi, Mikulášská půjčka je stále v kurzu. Jde o další ze série mikropůjček, které vám vytrhnou trn z paty před nadcházející výplatou. Půjčit si zde můžete částky od 500, do 4 500 Kč a to navíc s atraktivním bonusem.

 • Co nás na této půjčce zaujalo? Jistě možnost získat atraktivní bonus a jednoduchá žádost, jejíž vyplnění vám zabere pouze pár minut.
 • Pro koho se půjčka hodí? Pro žadatele, kteří potřebují pár stovek nebo tisícovek a nechtějí být kvůli nim podrobeni výslechu v bance nebo vyplňovat stohy papírů.

Oficiální webové stránky půjčky

Certovskapujcka.cz – po čertech dobrá půjčka

Kdo si hraje, nezlobí! Alespoň to je motto webu Certovskapujcka.cz, kde je vaším úkolem chytit čertíka uličníka a pokud se vám to povede, získáte exkluzivní úvěrovou nabídku, která se jen tak neodmítá. Půjčit si můžete na vánoční dárky až 4 500 Kč a informaci o tom, zda vám půjčka bude schválena či nikoli, se dozvíte obratem.

 • Co nás na této půjčce zaujalo? Netradiční pojetí produktu a hezky graficky zpracovaná tematická hra.
 • Pro koho se půjčka hodí? Proklienty, kteří potřebují překlenout nepříznivé období do další výplaty.

Oficiální webové stránky půjčky

Zimni-pujcka.cz – mikropůjčka na 30 dnů

/data/common/multimedia/images/8f5f7090a68f4a6398e5d658c6e3e661.jpg

Také tato půjčka patří opět do rodiny „mikropůjček“ a získat díky ní můžete finanční injekci v podobě 500 až 4 500 Kč. Splatnost této půjčky činí 1 až 30 dnů a mezi další přednosti jistě patří skutečnost, že půjčku vyřídíte pěkně z pohodlí vašeho domova.

 • Co nás na této půjčce zaujalo? Přehlednost webových stránek i samotného formuláře i skutečnost, že peníze jsou na účet připsány do 24 hodin.
 • Pro koho se půjčka hodí? Pro všechny žadatele, kteří potřebuji vyřešit půjčku opravdu rychle a nemohou si dovolit na peníze čekat.

Oficiální webové stránky půjčky

Ledovapujcka.cz – Dejte starosti k ledu

Chybí vám před Vánoci větší objem finančních prostředků? Díky ledové půjčce můžete získat až 150 000 Kč na cokoli. Stačí vyplnit jednoduchou žádost, na základě které vás bude kontaktovat finanční expert s dalšími informacemi a postupem.

 • Co nás na této půjčce zaujalo? Skutečnost, že si klient může půjčit větší objem finančních prostředků. Zároveň nemusí opustit pohodlí domova a peníze následně použije na cokoli uzná za vhodné.
 • Pro koho se půjčka hodí? Pro všechny, kdo potřebují půjčit větší obnos finančních prostředků a chtějí se vyhnout zdlouhavé byrokracii a nesmyslnému papírování.

Oficiální webové stránky půjčky

Darkopujcka.cz – pár stovek na poslední dárečky

/data/common/multimedia/images/cf450cb2a5a947afa830200b007c9e12.jpg

Díky této půjčce získáte 500 až 4 500 Kč, které se vám mohou hodit třeba před výplatou. Nemusíte nikam chodit, stačí vyplnit jednoduchý formulář a ihned víte, na čem jste. Půjčka vyniká rychlou a vysokou schvalovatelností a peníze budete mít na svém bankovním účtu do 24 hodin.

 • Co nás na této půjčce zaujalo? Velmi přehledné stránky i samotná podoba formuláře, jehož vyplnění vám nezabere více než pár minut.
 • Pro koho se půjčka hodí? Pro všechny, kteří potřebují pár stovek či tisícovek na poslední dárky nebo vánoční občerstvení.

Oficiální webové stránky půjčky

Vanocnipujcka.cz – na větší výdaje a bohatého Ježíška

Na webu vanocnipujcka.cz si můžete vybrat ze dvou odlišných půjček. Pokud vám bude stačit pouze 4 500 Kč, pak požádejte o mikropůjčku označenou modrou barvou, v případě, že potřebujete větší obnos finančních prostředků, pak zvolte půjčku až do 170 000 Kč v barvě zelené. Opět stačí vyplnit jednoduchý formulář a ten odeslat. Obratem vás bude kontaktovat zástupce s vyjádřením a dalším postupem.

 • Co nás na této půjčce zaujalo? Možnost zvolit si menší mikro půjčku nebo půjčku na vyšší výdaje.
 • Pro koho se půjčka hodí? Pro všechny, kteří potřebují před vánoci větší či menší finanční injekci a na peníze nechtějí zdlouhavě čekat.

Oficiální webové stránky půjčky

Novorocnipujcka.cz – Začněte Nový rok naplno

/data/common/multimedia/images/c5f812f819184065a176dc67afd76f76.jpg

Jak na Nový rok, tak po celý rok? Co takhle ten následující začít bez starostí o peníze? Díky Novoroční půjčce můžete získat úvěr do 4 500 Kč nebo dokonce 170 000 Kč, jehož splatnost činí až 84 měsíců. Vyřízení půjček je opět velmi snadné a probíhá přes internet.

 • Co nás na této půjčce zaujalo? Možnost zvolit si z nabídky mikropůjčky nebo větší půjčky. Velmi mile nás překvapila též dlouhá doba splatnosti i možnost navolit si větší objem půjčky.
 • Pro koho se půjčka hodí? Pro osoby, které si potřebují půjčit peníze do výplaty nebo větší finanční obnos na delší dobu.

Oficiální webové stránky půjčky

Když půjčka, tak jedině s rozmyslem!

Půjčka – ať už ta vánoční nebo kterákoli jiná, je vlastně takovým Danajským darem. Bohužel často se stává, že lidé, kteří si vzali vánoční půjčku, tento závazek splácejí ještě na jaře či dokonce v létě. Pokud tedy o vánoční půjčce doopravdy uvažujete, důkladně si toto rozhodnutí promyslete. Vánoce přeci nejsou o hromadě dárků za statisíce, ale o rodinné pohodě a vzájemné blízkosti.

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.

Sledujte nás na Facebooku

Dejte nám "Like" a mějte vždy přehled o novinkách ve světě financí