Akce

Chytré kreditky od Raiffeisenbank vám přispějí na Vánoce

Publikován 05.12.2017 Akce | Finanční mix

Do Vánoc zbývá několik posledních týdnů a v obchodních centrech začíná to pravé nákupní šílenství. Ke slovu se u mnohých z nás dostávají předvánoční půjčky a zelenou mají i úvěrové kreditky a kontokorenty. Raiffeisenbank přišla se zajímavou akcí, kdy majitelům kreditních karet přispěje na Vánoce.

Black Friday je tady! Kde nakoupíte se slevou?

Publikován 23.11.2017 Akce | Spoření

Jistě vás neminuly informace o poměrně nové marketingové akci s názvem Black Friday (Černý pátek), pořádané po vzoru USA a Kanady. Akce je už tradičně spojena s výprodejem a velkými slevami obchodníků a letos připadá na 24. listopadu. Název akce je reflexí poklesu cen na počátku světové krize z roku 1929.

S letními akcemi se roztrhl pytel! Nabízíme vám 10 letních úvěrových akcí, z nichž si vyberete i vy

Publikován 12.07.2017 Akce | Půjčky

Léto je v plném proudu, hlavní prázdniny vystartovaly a to pro mnoho z nás znamená jediné – chystáme se na dovolené. Kde na ně ale brát finance? S půjčkou na dovolenou má zkušenosti zhruba třetina všech dotázaných. Našli jsme pro vás ty nejzajímavější letní akce, díky nimž můžete ušetřit na splátkách anebo první půjčce, kterou získáte třeba úplně zdarma.

mPůjčka Plus: První bankovní půjčka s 0 % úrokem je tady

Publikován 06.03.2017 Akce | Půjčky

Pokud se ve světě úvěrů pohybujete, pravděpodobně jste už narazili na řadu věřitelů, kteří slibují půjčky s nulovým úrokem. Ve finále jste ale byli zklamaní výší poplatků a hodnotou RPSN, která z na první pohled výhodné půjčky udělala krajně předraženého společníka. Přítrž se těmto půjčkám rozhodla učinit mBank, která přichází s bezúročnou mPůjčkou Plus!

Chcete lepší úroky? Využijte refinancování půjčky!

Publikován 18.08.2016 Akce | Půjčky

Třiatřicetiletému Martinovi již rodiče od útlého věku vštěpovali, že to, na co nemá, to zkrátka musí oželit. Martin se s touto myšlenkou sžil a poměrně dlouho odolával nabídkám bankovních i nebankovních institucí. Osud mu však připletl do cesty podnikatelskou vášeň, která přerostla v inovativní nápad a snahu zaplnit díru na trhu. První půjčku si Martin bral v souvislosti s naskladněním produktů, které hodlal s velkou pompou představit. Další pak měla pokrýt mzdy zaměstnanců. V podnikání se mu dařilo. Své síly ale přecenil.

ZUNO jako první online banka přichází s úrokem 4,9 % ročně

Publikován 09.06.2016 Akce | Půjčky

S akcemi bank jako by se v posledních měsících roztrhl pytel. Někde získáte pětistovku za doporučení nového klienta, jinde vám odpustí splátky a u některých bank dokonce můžete refinancovat staré a nevýhodné úvěry s roční úrokovou sazbou 4,9 % nebo o novou půjčku s touto akční sazbou dokonce zažádat. Poslední zmíněná akce se týká online banky ZUNO a využít ji můžete jak při refinancování stávajících úvěrů, tak při schvalování úvěru nového!