Novinka

Poštovní fondy jsou novinkou od Poštovní spořitelny

Publikován 29.01.2018 Novinka | Finanční mix

Poštovní spořitelna se rozhodla, že i starší a méně finančně zkušeným lidem ukáže, že proto, aby mohli investovat do fondů a podílet se tak na strategickém financování, nemusejí vůbec mít speciální znalosti. Stačí totiž využít službu profesionálů a vložit peníze do Poštovních fondů. V nabídce jsou dva Poštovní fondy, do kterých lze vkládat měsíčně od 500 Kč.

Zisky ze zahraničních investic maří posilující koruna

Publikován 24.01.2018 Novinka | Finanční mix

Kdo investoval v zahraničí, ten momentálně sleduje, jak mu zisky z investic klesají v tempu růstu hodnoty koruny na měnovém trhu. Vůči dolaru koruna posilovala celý minulý rok, s eurem to nebylo o mnoho jiné. Centrální banka sice trochu zakročila, ale na vyrovnání to nestačí.

Novinky z Fio banky: Kreditky bez poplatků i zavedení platby mobilem

Publikován 07.12.2017 Novinka | Banky

Pátá největší banka u nás představila další chystané novinky. Aktuálně svým současným i budoucím klientům představila novou kreditní kartu bez poplatků i zbrusunovou formu investic. Do budoucna hodlá oživit mobilní bankovnictví a umožnit klientům platit za pomocí chytrého mobilního telefonu anebo tabletu.

Přehled týdne: Den bez dluhů, vyšší půjčky, platba mobilem a rebranding Ferratum

Publikován 01.12.2017 Novinka | Finanční mix

Události posledních dnů jdou ruku v ruce s nadcházejícími vánočními svátky. Stejně jako kterýkoli jiný rok, i letos během měsíců října a listopadu stoupá počet uzavřených půjček a jejich objem, s čímž jdou ruku v ruce také budoucí závazky a vyšší zadlužení obyvatelstva. Na tuto skutečnost každý rok reagují poradny při finanční tísni, ale i úřady práce, které každoročně vyhlašují Den bez dluhů. Z novinek ve finanční sféře vás bude jistě zajímat rebranding společnosti Ferratum i možnost platit mobilem.

Ferratum Bank se mění na Ferratum Money a nabízí půjčku zdarma

Publikován 30.11.2017 Novinka | Banky

Možná jste zaznamenali nové webové stránky společnosti Ferratum Bank. Ta nedávno rebrandovala a dnes ji už najdete pouze pod označením Ferratum Credit anebo Ferratum Money. Kromě zbrusu nového designu stránek a jejich vyvedení v moderních barvách se dočkalo změn také logo a portfolio služeb společnosti. Nově totiž můžete žádat o půjčku zdarma! Jaké jsou její podmínky?

Stavební spořitelny hlásí rekord! Letos poskytnou úvěry za více než 50 miliard

Publikován 16.11.2017 Novinka | Finanční mix

Očekávané se stalo skutečností. To, na co se mnozí jen báli pomyslet je tady. Zatímco objem sjednaných a poskytnutých hypotečních úvěrů pozvolna klesá a bude nižší, než v předchozím roce, stavebním spořitelnám se nebývale daří. Podle prognóz se jim letos podaří poskytnout úvěry za více než 50 miliard korun. Nečekaný úspěch ale může mít trpkou dohru. Podle nejnovějších informací chystá Česká národní banka další balík nařízení, které by mělo zabránit financování hypoték dalším úvěrem – třeba právě tím od stavební spořitelny.