Vánoční poselství od týmu Hyperfinance.cz

Publikováno 22.12.2016 Aktualita | Finanční mix

Vánoční poselství od týmu Hyperfinance.cz

Do nejkrásnějších svátků v roce zbývá posledních pár dnů. Když se po setmění zahledíte do okolních oken, v drtivé většině z nich bude blikat vánoční výzdoba a třpytit se nazdobený stromeček. Nejkrásnější svátky v roce jsou tady!

Proto bychom měli i my všichni ostatní doopravdy vypnout a užívat si jedinečné atmosféry, provoněné vanilkovými rohlíčky, skořicí a sušenými citrusy. Zkuste alespoň na pár dnů hodit všechny smutky, strasti a starosti za hlavu a užívat si blízkosti svých nejdražších.

Až nastane ten velký štědrovečerní den, zkuste ho už od rána prožít bez zbytečných zmatků a spěchu. Pochutnávejte si na vánočním cukroví, sesedněte se s rodinou u tradičních vánočních pohádek a s nadějí i vzrušením očekávejte příchod Ježíška.

Až slunce zajde za hory a město pohltí černočerná tma, zapalte svíčku za ty, kteří už mezi námi nejsou, provoňte dům purpurou a servírujte zlatavého kapra. A až Ježíšek zazvoní, sesedněte se u stromečku a radujte se z všeobecného veselí a radosti, které je ukryto pod třpytivou stužkou a vánočním papírem. Mějte na paměti, že Vánoce nejsou o honosných darech ani pečlivě naklizeném příbytku. Ty pravé Vánoce jsou o jedinečném kouzlu, které každého z nás prostoupí a nepustí. Pamatujte, že ten nejkrásnější dárek, který můžete ostatním věnovat, je váš drahocenný čas, jenž s nimi strávíte. Čas si totiž na trhu nepřikoupíte. Nakládejte proto s každou minutou tak, jako by byla tou jedinou a poslední…

Co zbývá říci závěrem? Snad jen to, že vám celý tým portálu Hyperfinance.cz přeje nádherné a ničím nerušené vánoční svátky, které si zasloužíte prožít v kruhu nejbližších v opojení radosti.

Ať pod barevnými stužkami a lesklými papíry najdete vše, po čem tajně toužíte a ať jsou tyto výjimečné dny připomínkou vzájemné blízkosti a krásných rodinných vzpomínek.

Děkujeme za vaši přízeň a přejeme krásné, štědré a veselé Vánoce a spoustu uspořených penízků!

Tým Hyperfinance.cz

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.

Sledujte nás na Facebooku

Dejte nám "Like" a mějte vždy přehled o novinkách ve světě financí