Velký přehled mikropůjček na českém trhu: Vyberete si?

Publikováno 20.06.2016 Průzkum | Půjčky

Velký přehled mikropůjček na českém trhu: Vyberete si?

Důvodů, proč žádáte o mikropůjčku – tzv. půjčku před výplatou, může být hned několik. Se zasláním finančních prostředků na účet se může zpozdit váš zaměstnavatel, vy sami si špatně spočítáte měsíční příjmy a výdaje a na konci měsíce s penězi jednoduše nevyjdete nebo musíte operativně vyřešit nenadálý výdaj, na který vám jednoduše nezbydou úspory z dřívějška.

Pokud nemáte ve svém okolí někoho, kdo by vás pro tuto chvíli – lidově řečeno „založil“, nezbyde vám nic jiného, než se poohlédnout po nějaké finanční injekci zvenčí. Pro tyto případy jsou zde připraveny půjčky před výplatou, které – jak už jejich samotný název napovídá – představují menší finanční výpomoc v řádech několika tisícovek, která vás může uchránit před mnohem většími komplikacemi. Máme pro vás velký přehled mikropůjček, které jsou na našem trhu aktuálně dostupné.

Malá HyperPůjčka – nejvyšší schvalovatelnost a blesková rychlost

Náš přehled začneme absolutním favoritem současnosti. Malá HyperPůjčka představuje flexibilní produkt s nejlepší schvalovatelností na našem trhu. Půjčit si můžete 500 až 4 500 korun a to na dobu 1 až 45 dnů. Sjednání je velmi rychlé a peníze vám jsou zaslány bez odkladu na bankovní účet.

Náš tip:  Potřebujete překlenout nepříznivé období do další výplaty? Malou HyperPůjčku sjednáte zde.
 

Výše půjčky: 500 - 8 000 Kč
Splatnost: 1 - 30 dnů

CreditPortal půjčka – půjčka pro větší výdaje

Největší výhodou mikropůjčky od společnosti CreditPortal je nepochybně vysoký horní strop, díky němuž si můžete půjčit i 30 000 Kč se splatností 5 až 30 dnů. Vypůjčené finance si následně můžete nechat zaslat na bankovní účet nebo si je jednoduše vybrat u čerpacích stanic EuroOil. Pro ty, kdo vlastní Blesk peněženku se ještě nabízí možnost vyplatit peníze prostřednictvím ní.

 

Výše půjčky: 500 - 30 000 Kč
Splatnost: 5 - 30 dní

Půjčkomat půjčka – 24 hodinový servis

Je úplně jedno, zda potřebujete půjčit peníze v sedm ráno nebo v deset večer. Společnost Půjčkomat pracuje v pohotovostním 24 hodinovém režimu. Na schválení žádosti o půjčku tak nemusíte čekat dlouhé dny ani hodiny. Vše probíhá automaticky a peníze jsou zaslány na váš bankovní účet v nejkratším možném termínu. Žádat můžete o 500 až 20 000 korun a to na dobu 5 až 31 dní.

 

Výše půjčky: 500 - 20 000 Kč
Splatnost: 5 - 31 dnů

Čínská PANDA půjčka – vysoká schvalovatelnost a krátká splatnost

Další novinkou, která se na našem trhu nedávno objevila, je Čínská PANDA půjčka, s níž během velmi krátké doby získáte finanční injekci v rozmezí 500 až 4 500 Kč. Velmi mile vás jistě překvapí kratší doba splatnosti, která se zde pohybuje od 1 do 30 dnů, což ocení zejména klienti, kteří vědí, že dokáží půjčku z další výplaty splatit a do dalšího měsíce tak vstoupí bez závazků.

TIP:  Zaujala vás novinka na našem trhu? Přečtěte si více informací nebo o půjčku rovnou požádejte!
 

Výše půjčky: 500 - 4 500 Kč
Splatnost: 1 - 30 dnů

Ferratum půjčka – bleskové schválení a možnost odložení splátek

V rámci Ferratum půjčky můžete požádat o 500 až 10 000 Kč a to na dobu 7 až 45 dnů. Pokud budete mít během splácení půjčky jakýkoli problém, můžete jednoduše požádat o odklad splátek. Velkou předností tohoto produktu je také jeho bleskové vyřízení, stejně jako rychlé poskytnutí peněz na bankovní účet klienta.

 

Výše půjčky: 500 - 20 000 Kč
Splatnost: 7 - 45 dnů

Zaplo půjčka – půjčka s pevnými poplatky i odkladem splátek

U společnosti Zaplo si můžete půjčit 1 až 20 tisíc korun a to na 7 až 30 dnů. I zde opět platí, že v případě problémů stačí společnost kontaktovat a požádat o odklad splátek. Předností Zaplo mikropůjčky je nepochybně také její bleskové sjednání a poskytnutí, stejně jako pevně stanovené poplatky.

 

Výše půjčky: 1 000 - 30 000 Kč
Splatnost: 7 - 30 dnů

Crediton půjčka – bez dokládání příjmů

Hledáte-li společnost, která nepotřebuje znát váš příjem, je sázka na půjčku CreditOn sázkou na jistotu. Velkou výhodou tohoto produktu je i bleskové vyřízení žádosti a následné poskytnutí peněz, stejně jako možnost nechat si poslat peníze poštovní poukázkou nebo klasicky na bankovní účet. Půjčit si zde můžete 500 až 20 000 Kč a to na dobu 1 až 40 dnů.

 

Výše půjčky: 500 - 20 000 Kč
Splatnost: 1 - 30 dní

Everyday+ půjčka – flexibilní revolvingový úvěr již od 100 Kč

Ať už potřebujete pouhopouhou stovku nebo pár tisícovek, neváhejte oslovit společnost Everyday+. Požádat můžete o 100 až 12 000 Kč a to na dobu 1 až 62 dnů. Tento flexibilní revolvingový úvěr je zajímavou alternativou ke kreditní kartě a jednorázovým spotřebitelským úvěrům.

 

Výše půjčky: 100 - 50 000 Kč
Splatnost: 61 dní - 80 měsíců

Emmas Credit půjčka – peníze do 30 minut od schválení

Potřebujete peníze opravdu rychle? U společnosti Emmas Credit si můžete vypůjčit 500 až 7 000 Kč na dobu 5 až 45 dnů. Tou největší výhodou je ale nepochybně možnost získat peníze do 30 minut od schválení žádosti. Využijete ji?

TIP:  Zažádejte o Emmas Credit půjčku hned a peníze můžete mít třeba ještě dnes!
 

Výše půjčky: 500 - 7 000 Kč
Splatnost: 5 - 45 dní

Vataonline půjčka – Možnost odkladu splátek

Vataonline půjčka může zajímavým způsobem vylepšit váš rodinný rozpočet nejen před výplatou. Půjčit si můžete 500 až 4 999 Kč a to na dobu 5 až 35 dní. Pokud se během splácení dostanete do nepříjemné situace, neváhejte společnost kontaktovat s žádostí odložení splátek.

 

Výše půjčky: 1000 - 10 000 Kč
Splatnost: 5 - 35 dní

A vítězem se stává…

 

Tentokrát jsme si vzali „na paškál“ pouze mikropůjčky nebankovních společností“. Po zohlednění různých parametrů jsme dospěli k závěru, že absolutním vítězem dnešního srovnání se stává Malá HyperPůjčka, u níž máte nejvyšší šanci na kladné posouzení žádosti! Nyní navíc můžete využít také speciálních akcí! Pokud o půjčku požádáte ještě dnes, získáte spoustu zajímavých odměn a bonusů.

 

Výše půjčky: 500 - 8 000 Kč
Splatnost: 1 - 30 dnů

Máte zkušenosti s mikropůjčkou? Podělte se o ně s ostatními v diskuzi pod tímto článkem nebo na Facebooku!

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.