Vylepšili jsme srovnávač půjček o novou funkci! Chcete vědět, jakou?

Publikováno 24.03.2017 Novinka | Finanční mix

Vylepšili jsme srovnávač půjček o novou funkci! Chcete vědět, jakou?

Úvěrových produktů na našem trhu existuje vskutku nepřeberné množství. Jak mezi nimi vybrat ten nejvýhodnější? Odpovědí jsou srovnávače a online kalkulačky, které umožní porovnat mezi sebou jednotlivé produkty. Jeden takový srovnávač najdete i na stránkách Hyperfinance.cz, kde jsme ho pro vás doplnili o další zajímavou funkci.

Porovnávejte půjčky chytře

A ušetřete čas i peníze. Samozřejmě si můžete vyžádat oficiální podklady a dokumenty k jednotlivým úvěrovým produktům přímo od jejich poskytovatelů, následné srovnání vám však zabere mnoho drahocenného času. Efektivním způsobem, jak mezi sebou jednotlivé parametry půjček porovnat, jsou online kalkulačky a srovnávače.

Vyfiltrujte jen takové úvěry, o které máte zájem

Prostřednictvím srovnávače, který najdete na portálu Hyperfinance.cz, jednoduše zvolíte skupinu půjček, o které máte zájem. Vyfiltrujete tak půjčky poskytované bankami nebo nebankovními subjekty. Zvolit můžete také možnost krátkodobých půjček, které se vám budou hodit třeba před výplatou. Druhým krokem je zatrhnutí konkrétních parametrů půjček (například půjčka bez ručení, poplatku nebo registru). Poté před sebou uvidíte přehlednou tabulku půjček odpovídajících vašim požadavkům.

Potřebujete detailnější srovnání?

/data/hyperfinance.cz/multimedia/images/816ce11534684ff2afd69e4e34ba7c22.jpg

Není problém! Díky nové funkci nyní můžete kliknutím na ikonku modré kalkulačky vybrat dva nebo více úvěrů, které mezi sebou detailně porovnáte. Jakmile zvolíte možnost „Porovnat půjčky“, otevře se před vámi nová stránka s tabulkou, jejíž součástí jsou údaje o:

  • Minimálním a maximálním objemu půjčky
  • Splatnosti půjčky
  • Ročním úroku
  • Hodnotě RPSN
  • Typu půjčky
  • Specificích daného produktu (například půjčka bez ručení, první půjčka zdarma apod.)

/data/hyperfinance.cz/multimedia/images/novyporovnavac.png

Poté co mezi sebou půjčky porovnáte, můžete si vybraný produkt také jednoduše sjednat kliknutím na tlačítko „Požádat“, které vás přesměruje k nezávazné žádosti.

Vyzkoušejte náš nový srovnávač půjček

Nový srovnávač půjček

Napadají vás další vychytávky?

Je ještě něco, co vám u našeho online srovnávače chybí? Napište nám to do komentářepod tímto článkem nebo na náš facebook. Protože se snažíme dělat půjčky dostupnými a chceme, abyste měli jistotu správného výběru, neustále pro vás portál Hyperfinance.cz zdokonalujeme. Pomůžete nám?

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.

Sledujte nás na Facebooku

Dejte nám "Like" a mějte vždy přehled o novinkách ve světě financí