Výhody

  • Rychlost
  • Jednoduchost
  • Online sjednání s nonstop přístupem
  • Transparentní poplatky
  • Nepotřebujete ručitele ani zástavu

Aasa půjčka

Aasa půjčka je finanční produkt určený fyzickým osobám, kteří hledají rychlou, flexibilní a cenově dostupnou půjčku bez nutnosti zástavy a shánění ručitele. Jde o moderní produkt, který si sjednáte online způsobem bez toho, abyste museli chodit na pobočku. Celkově je vyřízení půjčky jednoduché.

Aasa půjčka vám poskytne částku od 5 000 do 20 000 Kč na libovolné účely. Doba splatnosti je 6 až 12 měsíců. Informace související s půjčkou jsou transparentní. Nestane se vám tak, že by vás překvapil nějaký nečekaný poplatek.

Výhodou Aasa půjčky jsou i nenáročné podmínky, mezi které patří především plnoletost, trvalé bydliště v ČR a stálý příjem. Nesmíte mít také záznam v registru dlužníků.

Časté otázky

Jaké jsou podmínky pro získání půjčky?

  • Být fyzickou osobou starší 20 let s trvalým bydlištěm na území České republiky
  • Pravidelný příjem
  • Identifikace
  • Způsobilost k právním úkonům
  • Žadatel nesmí mít žádné závazky po splatnosti

Jak požádat o půjčku?

Žádost o půjčku se podává prostřednictvím online formuláře. Více informací se také dozvíte, kontaktujete-li klientské centrum společnosti.

Jak rychle bude půjčka vyřízená?

Půjčky jsou zpracovávané rychle. Zpravidla v den podání online formuláře se dozvíte předběžné rozhodnutí a bude-li vše v pořádku, peníze z půjčky dostanete na účet do tří pracovních dnů.

Jaké dokumenty jsou nutné pro vyřízení půjčky?

Pro vyřízení půjčky potřebujete kopii občanského průkazu. Další dokumenty jsou vyžadované jen v některých případech. Jsou jimi potvrzení o zaměstnání, výplatní páska a bankovní výpis.

Co když nemůžu půjčku splácet?

Informujte o tom společnost prostřednictvím klientského servisu. Společně se pokusíte najít vhodné řešení této situace.

Reprezentativní příklad

Reprezentativní příklad RPSN: v případě úvěru ve výši 20.000,- Kč a splatnosti 12 měsíců je pevný roční úrok 19 % a RPSN 75,94%. Celková částka splatná klientem: 26.664,82.- Kč


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

Reference

"Potřebovala jsem si rychle půjčit 40 000 Kč na koupi rozbitého vybavení v mém podniku. Věděla jsem, že bankovní půjčku nedostanu, ale s nebankovními jsem neměla zkušenost. Proto jsem se bála, abych si nezvolila nějakou neférovou společnost. Po kratším hledání na internetu mě do oka padla Aasa půjčka. Pročetla jsem si podmínky, a protože mi vše přišlo v pořádku, požádala jsem o půjčku. Vše bylo vyřízeno rychle a potřebovala jsem k tomu jen základní doklady. Peníze jsem měla na účtu včas a mohla jsem si koupit nové vybavení, aniž bych se dostala do ztrát kvůli dlouhému čekání na vyřízení půjčky. Dobu splatnosti půjčky jsem si mohla nastavit tak, aby se mi půjčka dobře splácela. Zvolila jsem dobu 12 měsíců. V současné době mám už půjčku splacenou. Za celou dobu nevznikla žádná komplikace. Kdybych opět potřebovala rychle půjčit, určitě se na Aasa půjčku obrátím znovu."

Alexandra, 28 let, Praha

Hodnocení: 5/5

Chci si půjčit

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.

Aasa Czech

Aasa patří mezi moderní online nebankovní společnosti, které nabízejí půjčky, jež je možné uzavřít online způsobem.

Aasa Czech spadá pod finanční skupinu Aasa Global Oü, která sídlí v Estonsku a působí v Pobaltí a ve Skandinávii.

Společnost Aasa dodržuje principy odpovědného poskytování služeb, jež stanovila Evropská koalice pro odpovědné poskytování úvěrových produktů.

Aasa umožňuje žadatelům nastavit si částku a dobu splatnosti půjčky tak, aby jim co nejvíce vyhovovala. Samozřejmostí je i transparentnost, rychlost a pohodlnost při zřizování půjčky.