Acema Credit půjčka | Hyperfinance.cz

Výhody

  • Možnost velké půjčky až do výše 5 mil. Kč (dle zastavené nemovitosti)
  • Splatnost až na 20 let
  • Možnost odkladu až 12 splátek
  • Transparentnost půjčky bez skrytých poplatků
  • Profesionální poradenství zdarma
  • Rychlé vyřízení

Acema půjčka

Nebankovní půjčka Acema je od společnosti ACEMA Credit, která je již na trhu dlouhou dobu. Poskytuje půjčky se zajištěním nemovitostí a podle hodnoty nabízí částku do 5 000 000 Kč se splatností až 20 let.

Peníze z půjčky lze využít libovolně. Hodí se na splnění snů, ale pomohu vám vyřešit i dočasnou finanční nouzi. Celkově se snaží omezit administrativu na minium. Tím se celé vyřízení produktu urychluje.

Během splácení půjčky je možné snížit i zvýšit splátky dle vašich finančních možností, ale také můžete využít možnosti mimořádné splátky či splatit úvěr předčasně. 

ACEMA Credit si zakládá na poskytování férových půjček bez skrytých poplatků a s profesionálním poradenstvím.

Časté otázky

Jak požádat o půjčku?

V případě, že máte zájem o půjčku, je třeba kliknout na button "Chci půjčku" a následovně vyplnit online formulář. Je to forma online žádosti, na jejímž základě vám bude půjčka vystavena.

Platí se nějaké poplatky před vyřízením půjčky?

Ne. Před uzavřením smlouvy neplatíte žádné poplatky.

Za jakých podmínek je možné předčasně splatit půjčku?

Úvěr lze splatit předčasně, avšak v případě předčasného splacení je třeba počítat s poplatkem.

Reprezentativní příklad

Acema půjčka a výše úvěru 450.000 Kč, pevná úroková sazba 4,9% p.a., počet splátek 96, výši splátky 6.025,- Kč , doba fixace 10 let, celkově splatná částka spotřebitelem 578.400,- Kč, RPSN činí 7,72% a výpočet je založen na předpokladu, že úvěr je čerpán okamžitě jednorázově. Zaplatíte měsíčně 5.675,-Kč a poplatek za vedení účtu 349,-Kč měsíčně, celkem tedy 6.025,- Kč měsíčně po dobu 96 měsíců. ACEMA poskytuje půjčky se splatností 1 rok až 20 let s maximálním RPSN 40,1%.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

1. krok

Acema nabízí tři druhy služeb. Osobní půjčku od 100 000 do 5 000 000, podnikatelský úvěr ve stejné výši a konsolidaci půjček. Formulář osobní půjčky začíná posuvníkem, na kterém volíte cílovou částku a dobu splácení od 1 roku do 20 let. Z toho je jasné, že Acema cílí na velké částky a dlouhodobé splácení. Zelená část panelu Vám nabízí okamžitou hodnotu úroku a výpočet měsíční splátky. Po nastavení klikněte na modré tlačítko „Získat půjčku online“.

 

2. krok

V další části Vás uvítá formulář na Vaše osobní údaje. Vyplňte tedy jméno, příjmení, e-mail a telefon. Nezapomeňte zaškrtnout „Souhlas se zpracováním osobních údajů.“ Pak už jen klikněte na modré tlačítko „Získat půjčku“. 

3. krok

Protože nejlepším způsobem ručení u vysokých částek je nemovitost v osobním vlastnictví, vyplňujete v další části informace právě o ní. Vyberte tedy typ nemovitosti (byt, rodinný dům, chata, pozemky, komerční prostory), vlastnický vztah (majitel, člen družstva, nájemník), a přibližnou hodnotu (od 300 000 Kč do více jak 2 000 000 Kč). Předposledním údajem tabulky je kraj, ve kterém se tato nemovitost nachází. Pokud je na nemovitost vyhlášena exekuce nebo zástava, zaškrtněte příslušné políčko.

4. krok

Dále máte možnost dopsat další informace, které Vám mohou k půjčce pomoci. Po vyplnění všech údajů klikněte opět na modré tlačítko „Získat půjčku“. 

5. krok

Tady Vám už jen systém poděkuje za vyplnění a informuje Vás, že se s Vámi spojí obchodní zástupce firmy Acema, který s Vámi domluví schválení půjčky.  

O společnosti Acema Credit

ACEMA Credit Czech, a.s.

Kontaktní informace

  • U Libeňského pivovaru 63/2 180 00 Praha 8 - Libeň
  • E-mail: info@acema.cz
  • Telefon: 844 505 555
  • Oficiální web společnosti: acema.cz
ACEMA Credit Czech, a.s., U Libeňského pivovaru 63/2, 180 00 Praha 8 - Libeň

Acema půjčka je poskytována společností ACEMA Credit Czech a.s. Jde o jednoho z nejvýznamnějších poskytovatelů zajištěných úvěru na českém trhu. Má dlouholetou tradici a od roku 2012 má zahraničního investora, díky čemuž společnost posílila.

ACEMA Credit upravuje své finanční produkty tak, aby byly atraktivní a snadno přístupné pro širokou skupinu žadatelů o půjčku. 

Nebankovní společnost má ve svém týmu kvalitní a profesionální zaměstnance a poradce po celé České republice. Díky tomu dokáže každému vyhovět rychle.

Mezi hlavní hodnoty společnosti ACEMA Credit patří orientace na zákazníka, etické chování, důvěra, otevřenost, týmová práce, empatie, profesionalita, orientace na výkon, iniciativa a především spokojenost klientů.