Výhody

 • Nízká úroková sazba
 • Zvýhodnění klientů, kteří půjčku poctivě splácejí
 • Půjčka bez poplatků
 • Snadné vyřízení online způsobem
 • Pohodlné ovládání půjčky
 • Peníze na libovolné účely
 • Rychlé poskytnutí půjčky klientům banky

Airbank půjčka

Airbank půjčka je oblíbeným bankovním produktem s příznivou úrokovou sazbou, která navíc ještě zvýhodňuje klienty, kteří svou půjčku splácejí včas. Půjčku si můžete sjednat v rozmezí od 5 000 do 900 000 Kč. Jestli vám banka schválí i horní hranici půjčky, záleží na posouzení vaší bonity. 

Airbank půjčka je osvobozená od poplatků za poskytnutí a vedení půjčky, za předčasné splacení či mimořádnou splátku. Půjčku si budete moci snadno ovládat přes internetové bankovnictví. V něm se kdykoliv můžete podívat na přehled vašich půjček i na splátkový kalendář. Ovládání internetového bankovnictví je jednoduché.

Časté otázky

Co musí splňovat žadatel o půjčku?

Pro schválení půjčky musí žadatel splňovat tyto podmínky: plnoletost, občanství ČR či trvalý nebo přechodný pobyt v ČR a stálé zaměstnání. Manželé musí při půjčce nad 200 000 Kč předložit podepsané společné jmění manželů. Žadatel o půjčku nesmí mít negativní záznam v registru dlužníků.

Kde požádat o půjčku?

O půjčku lze požádat nejjednodušeji přes internetový formulář. Dalšími možnostmi jsou prostřednictvím pošty, kurýrem či na pobočce banky. Klienti Airbank si sjednávají půjčky jednoduše přes internetové bankovnictví.

Opravdu je možné si splátku odložit, nebo snížit a zvýšit podle libosti?

Tyto služby je třeba sjednat už před podpisem smlouvy a poté se řídí některými pravidly, například minimálním počtem řádně uhrazených splátek před možností odložení.

Jaké doklady a dokumenty si připravit při vyřizování půjčky?

Při vyřizování půjčky předkládáte občanský průkaz, druhý doklad totožnosti, výpisy z účtu za poslední 3 měsíce a doklad o výši vašeho příjmu.

Kolik si můžu půjčit a na jak dlouho?

Půjčit si můžete od 5 000 do 900 000 Kč na dobu 6 - 92 měsíců.

Jak si převézt půjčky k AirBank?

Převod půjček k Airbank má stejný postup, jako když žádáte u banky o novou půjčku.

Refinancování půjčky od Airbank

Lidé mají také možnost u Airbank konsolidovat své stávající půjčky, které mají u jiných poskytovatelů. Můžete si převést jednu i více finančních závazků plynoucích z půjček, kontokorentů či kreditních karet.

Díky konsolidaci získáte výhodnější podmínky. Budete splácet méně a kratší dobu. Získáte tak více peněz do vašeho rozpočtu. Z dalších výhod se vám bude zamlouvat odpuštění několika splátek za včasné splácení, bonusová úroková sazba 9,9 %, úspora na celkových nákladech za půjčku a spolupráce s férovou a přímou bankou.

Reprezentativní příklad

Půjčka 80 000 korun s dobou splatnosti 4 let, při včasném splácení bude vaše půjčka vypadat takto: Základní roční úroková sazba je 6.9 %, RPSN 7.13 %, splátka je 1 886 Kč a celkem zaplatíte 91 860 Kč v 49 měsíčních splátkách. Pokud budete splácet včas, získáte bonusovou sazbu 5.9 %.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

Reference

"Potřeboval jsem si půjčit na vybavení místa, kde jsem se rozhodl začít podnikat. Airbank půjčka mě oslovila výhodami, které slibovala, a jak jsem se později přesvědčil, nešlo jen o plané sliby. Celkově se mi s Airbank dobře komunikuje a líbí se mi samozřejmě i příznivý úrok a odměna za včasné splácení. Díky velmi dobré zkušenosti při splácení půjčky jsem si založit u ní i běžný účet. Zamlouvá se mi, že mnoho věcí si vyřídím přes internetové bankovnictví."

Marek, 42 let, Praha

Hodnocení: 5/5

Chci si půjčit

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.

O společnosti Air Bank a.s.

Air Bank a.s.

Kontaktní informace

 • Evropská 2690/17 160 00 Praha 6
 • E-mail: info@airbank.cz
 • Telefon: 840 30 30 30
 • Oficiální web společnosti: www.airbank.cz
Air Bank a.s., Evropská 2690/17, 160 00 Praha 6

Air Bank je moderní bankou založenou roku 2011, která zjednodušuje bankovní produkty a služby. Snaží se co nejvíce vyhovět požadavkům dnešní doby. Má síť poboček, ale mnohé záležitosti si vyřídíte snadno i přes internetové bankovnictví, které je intuitivní a snadno se ovládá.

Air Bank spadá pod skupinu PPF, což je jedna z největších finančních a investičních skupin ve střední a východní Evropě. Filozofií banky je být ve vztahu ke klientovi otevřená, pravdivá, srozumitelná, přehledná a přístupná. Nesetkáte se u ní se zbytečnými poplatky a u spořicích účtů garantuje, že bude vždy nabízet jeden ze tří nejvyšších úroků na trhu.