Výhody

  • Při splacení do jednoho měsíce je první půjčka zdarma
  • Opakované půjčky až do 45 tisíc
  • Individuální přístup ke klientům
  • Možnost prodloužit si dobu splácení

Amigoz půjčka

Nejlevnější půjčka mezi všemi rychlými půjčkami

Amigoz půjčka nemá na trhu s rychlými půjčkami konkurenci v ceně. Oproti minulosti, kdy byla poskytována jako BB půjčka, totiž zlevnila o celou polovinu. A to znamená nižší RPSN, než nabídnou ostatní poskytovatelé rychlých půjček. Navíc je poskytovaná licencovanou společností, přičemž licenci udělila Česká národní banka. Napoprvé zde žadatel získá minimálně tisíc a maximálně osm tisíc korun. A když je splatí do měsíce, zůstane půjčka zcela zdarma. Při každé další půjčce je možné získat až 45 tisíc korun na až půl roku. Vždy podle finančních možností klienta. Společnost nastaví horní limit půjčky každému klientovi individuálně. Půjčka se poskytuje pouze v celých tisících. Amigoz půjčka zastává zodpovědné úvěrování. Proto hodnotí situaci každého žadatele o půjčku zcela individuálně. Amigoz půjčku je možné předčasně splatit nebo si podle potřeby nechat posunout dobu splatnosti.

Časté otázky

Jak je to s první Amigos půjčkou – je vždy zdarma?

První Amigoz půjčku můžete mít od jednoho tisíce do osmi tisíc korun. A když se vám podaří ji splatit do 30 dní, budete ji mít zcela zdarma. Jestliže se s placením opozdíte, budou vám za půjčku naúčtovány poplatky a úroky podle aktuálního ceníku a smlouvy o půjčce.

Za týden mi bude 18 let, můžu o půjčku požádat už zítra?

Nikoliv, o jakoukoliv půjčku lze podle zákona žádat, až vám opravdu bude 18 let. Ale pozor, Amigoz půjčka je dostupná až od 21 let.

Měla jsem před lety insolvenci, řízení ještě trvá, ale oddlužení je již ukončené. Mohu si zažádat o Amigoz půjčku?

Bohužel ne, Amigoz půjčka se neposkytuje lidem, kteří jsou v insolvenčním řízení, vč. již ukončeného oddlužení. Je nutné počkat na skončení insolvenčního řízení.

Bude si někdo ověřovat u mnou uvedeného zaměstnavatele, že u něj pracuji a mám u něj uvedený příjem?

Pokud by se mezi vámi uvedenými údaji a doloženými výplatními páskami nebo výpisem z účtu objevily nějaké nesrovnalosti, tak ano, Amigoz půjčka bude schválena až na základě kladného výsledku ověření pracovního poměru u uvedeného zaměstnavatele.

Je Amigoz půjčka dostupná i někde na pobočce?

Pobočky k dispozici žádné nejsou, o Amigoz půjčku nelze požádat ani telefonicky. Veškeré vyřízení půjčky je online záležitostí, kterou zařídíte z pohodlí domova a během několika okamžiků.

Můžu si vzít půjčku například 3 500 Kč?

Amigoz půjčka se poskytuje pouze po celých tisících. Takže buď 3 tisíce, nebo 4 tisíce korun.

Potřebovala bych prodloužit termín splatnosti. Je to možné?

Ano, prodloužení splatnosti půjčky je možné o 5 nebo 15 nebo i o 30 dní. Na prodloužení splatnosti máte nárok až po zaplacení poplatku za prodloužení. Přesnou výši poplatku se přitom dozvíte ve svém uživatelském účtu zaregistrovaném u Amigoz půjčky.

Reprezentativní příklad

Příklad první půjčky (bezúročné): 5 000 Kč s dobou splatnosti 30 dní, roční úroková sazba 0,00 %, RPSN (celkové náklady) 0,00 %, výše splátky 5 000 Kč. Celková splatná částka je 5 000 Kč. Příklad opakované půjčky: 5 000 Kč s dobou splatnosti 30 dní , roční úroková sazba 150,00 %, RPSN (celkové náklady) 319,08 %, výše splátky 5 625 Kč. Celková splatná částka je 5 625 Kč.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

Reference

"Potřeboval jsem kamarádovi zaplatit za mobil, který jsem mu vlastní blbostí rozbil. Vzal jsem si první půjčku, kterou jsem našel. Bylo tam totiž až 8 tisíc zdarma, na 30 dní. Paráda. Kamarád měl naštěstí vše uloženo v cloudu, takže o nic nepřišel, ani o kontakty, ani o fotky. Jen získal novější mobil s vyšším výkonem. Půjčku jsem splatil. Ale hned za dva dny se mi porouchalo auto a na jeho opravu jsem potřeboval 25 tisíc. Naštěstí se mi u Amigoz navýšil po včasném splacení první půjčky limit další půjčky na 38 tisíc. Hned jsem si těch 25 vzal, teď splácím. A jsem překvapen, jak levně."

Karel, Brno, 36 let

Hodnocení: 5/5

Chci si půjčit

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.

O společnosti BB Finance Czech s.r.o.

BB Finance Czech s.r.o.

Kontaktní informace

  • Počernická 272/96 Praha 10 - Malešice
  • E-mail: info@amigoz.cz
  • Telefon: +420 222 764 805
  • Oficiální web společnosti: www.amigoz.cz
BB Finance Czech s.r.o., Počernická 272/96, Praha 10 - Malešice

Společnost BB Finance Czech s.r.o. provozuje půjčku Amigoz již přes deset let. Specializuje se na rychlé spotřebitelské úvěry. Je členem mezinárodní finanční skupiny BB Finance Group. Ta působí v oblasti finančních služeb již od roku 2006.

Na český trh vstoupila společnost v roce 2012. A již získala licenci České národní banky pro poskytování nebankovních půjček malého rozsahu. Licence zaručuje prověřenou transparentnost a kvalitu poskytování finančních služeb. Posláním společnosti je nabízet flexibilní finanční řešení vytvářené na míru podle přání a možností každého klienta. Všechny podrobnosti půjčky, zejména ceník, obchodní podmínky a důsledky nesplácení, jsou celé zveřejněny na stránkách společnosti. Tak je zajištěna transparentnost v každém momentu.