Výhody

  • Atraktivní úrok již od 6 % ročně
  • Půjčka bez ručitele
  • Výhodnější podmínky než v bance
  • Předčasné splacení zdarma
  • Žádost o půjčku vyřídíte do 5 minut online
  • V případě výhodnější nabídky máte půjčku zdarma

Benefi půjčka

Benefit představuje oblíbený způsob, jak získat půjčku výhodněji než v bance. To samozřejmě od lidí – investorů, kteří mají přebytečné finance a chtějí je zajímavým způsobem zhodnotit. Ať už potřebujete uhradit dluhy nebo zrekonstruovat byt, půjčka je zcela bezúčelová a tudíž jen na vás, jak vypůjčené prostředky využijete. Společnosti za poskytnutí půjčky dopředu nic neplatíte. Veškeré poplatky jsou strženy až z vypůjčených peněz. Pokud navíc naleznete výhodnější nabídku, můžete půjčku do 30 dnů splatit zcela ZDARMA!

Časté otázky

Platím za vyřízení a poskytnutí půjčky nějaký poplatek?

Za vyřízení a sjednání půjčky nezaplatíte ani korunu. Jakmile se ovšem lidé na vaši půjčku složí, společnost si odečte poplatek za zprostředkování půjčky. Tento poplatek se odvíjí od vaší bonity, ale i vypůjčené částky. Čím vyšší částku si půjčíte, tím menší poplatek hradíte.

Za jak dlouho peníze obdržím?

Protože společnosti Benefi vybírá finanční prostředky pro vaši půjčku prostřednictvím online aukce, doba, za jakou vám dorazí peníze na účet, se pohybuje v rozmezí 10 až 30 dnů.

Co dělat, když půjčku nezvládám splácet?

Pokud dopředu víte, že se s další splátkou opozdíte, neprodleně kontaktujte zástupce společnosti. Společnost vám nebude zasílat upomínky a ještě vám pomůže situaci aktivně řešit.

Reference

"S manželkou jsme nebyli dovolené více než 15 let. Proto jsem si letos řekl, že je na čase vyměnit stresové pracovní prostředí za trochu té vody a sluníčka a začal se poohlížet po nějaké zajímavé nabídce. Do oka mi padla Srí Lanka a já nemohl odolat její kráse. Krásná byla pochopitelně i cena. Ale co, na Srí Lanku se člověk podívá jen jednou v životě. Uhradil jsem zálohu a čekal na další výplatu. Protože mě ale kontaktovala zástupkyně cestovní kanceláře s prosbou o dřívější doplacení ceny zájezdu, vyzkoušel jsem – pro mě dosud neznámou službu – Benefi půjčku. Peníze jsem měl na účtu zhruba za 14 dnů a s manželkou jsme si dovolenou náramně užili!"

Karel K., 59 let, Kravaře

Hodnocení: 5/5

Chci si půjčit

Reprezentativní příklad

U Benefi při výši půjčky 100 000 Kč, výši splátky 2 349 Kč, 48 měsíčních splátek je pevný úrok 6,00 % p.a., RPSN 8,07 % a celkem zaplatíte 112 752 Kč.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

O společnosti Benefi a.s.

Benefi a.s.

Benefi a.s. patří mezi ryze české společnosti s jasnou a transparentní strukturou. Společnost byla založena v roce 2014 a od té doby již pomohla tisícovkám spokojených klientů. Benefi nespolupracuje s bankami ani nebankovními společnostmi. Pouze mezi sebou propojuje žadatele o půjčku a investory, kteří chtějí zhodnotit přebytečné finance lépe než na běžných spořicích účtech. 

Více informací >>