Emma's Credit půjčka - 7 000 Kč do 30 minut

Výhody

  • Rychlé vyřízení půjčky
  • Flexibilní nastavení půjčky
  • 100 % online vyřízení bez zbytečné administrativy
  • Jasná pravidla půjčky
  • Možnost prodloužení půjčky
  • Slevy na svátky, narozeniny a zvláštní příležitosti

Emma's Credit půjčka

Emma's Credit půjčka je krátkodobou nebankovní půjčkou poskytovanou v rozmezí od 500 do 7 000 Kč na dobu 5 až 45 dnů. Celé vyřízení půjčky je stoprocentně online. U Emma's Credit půjčky se neplatí žádné poplatky za předčasné splacení. Klienti platí pouze za počet dní, během kterých měli peníze půjčené. V případě, že půjčku nemůžete splatit, můžete využít prolongace (prodloužení) půjčky. Odpovědi jsou automatické a systém na žádosti reaguje 24 hodin, 7 dní v týdnu.

Časté otázky

Kolik si v rámci Emma's Credit půjčky mohu půjčit?

Emma's Credit půjčka je na částku od 500 do 7 000 Kč na dobu 5 až 45 dnů. Pro nové klienty je maximální výše půjčky omezena na 3 000 Kč a splatnost maximálně 30 dní.

Je možné prodloužit si půjčku?

Ano, můžete tak učinit do 23:50 dne splatnosti. V tomto případě musíte zaplatit úroky z původní zapůjčené částky či uhradit poplatek za prodloužení ve výši 70 Kč. Půjčku si prodloužíte v sekci „Můj účet“. První prodloužení je automaticky nastaveno na 30 dní, druhé na 20, třetí a více na 10 dní.

Jak se posuzuje, zda bude půjčka schválená či nikoliv?

Podstatné je splnění základních podmínek (plnoletost, občanství České republiky, vlastní bankovní účet v bance nacházející se v ČR, vlastní mobilní telefon a emailová adresa) + poskytnutí co nejvíce přesných informací v žádosti o půjčku.

Za jak dlouho mi budou peníze po schválení půjčky vyplacené?

Peníze z půjčky jsou obvykle převedené do 30 minut od úspěšného ověření emailu a bankovního účtu. Konkrétní doba převodu se liší podle toho, jakou máte banku. Detaily ohledně doby převodu vám budou zaslány emailem.

Jak si sjednat půjčky

Nejdříve si rozmyslete, kolik a na jak dlouho si chcete půjčit. Hned uvidíte, kolik zaplatíte (bez skrytých poplatků). Máte-li vybranou půjčku, kliknete na pole „Zažádat“. Objeví se Vám formulář, který Vás vyzve k doplnění základních údajů o půjčce. V této fázi byste měli u sebe mít průkaz totožnosti, mobilní telefon a údaje o Vaší bance. Po odeslání žádosti získáte do několika sekund zpětnou vazbu. Je-li Vám tato nebankovní půjčka schválená, následuje ověření emailové adresy a bankovního účtu. Pak již nic nebrání odeslání peněz na účet. Hotovost na Váš bankovní účet přijde do 30 minut od ověření. Pokud byl proces dokončen mimo pracovní dobu, budou Vám peníze převedené na účet následující pracovní den nejpozději do 10:00 hod.

Reprezentativní příklad

Při půjčce Emma´s Credit ve výši 3 000 Kč zaplatíte po 30 dnech jednou splátkou 3 700 Kč. Pevný úrok činí 900 Kč, avšak po slevě 200 Kč úrok činí 700 Kč. Pevná roční úroková sazba je 365 % a RPSN 2 334 % bez započtení slevy.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

1. krok

Emma's Credit je mikropůjčka poskytují obnosy od 500 Kč do 7 000 Kč se splatností 5 – 45 dní. V první části žádosti si na posuvníku vybíráte cílovou částku a dobu splatnosti, přičemž panel automaticky dopočítává veškeré údaje jako úrok či celkovou částku. Po volbě klikněte na červené tlačítko „Zažádat nyní“. 

2. krok

První panel samotného formuláře zahrnuje Vaše osobní údaje v podobě jména, příjmení, pohlaví, data narození, rodného čísla a čísla občanského průkazu.

3. krok

V další části chce systém znát Vaše kontaktní údaje. Zadejte svoje číslo mobilu, telefon domů, e-mail (ještě ho potvrďte). Dále název ulice, číslo popisné a orientační, město, PSČ a uveďte, zda se jedná o Vaše současné bydliště.

V dalším panelu vyberte zdroj vašich příjmů (zaměstnání, podnikání, důchod, podpora apod.) a nakonec informujte firmu o případné exekuci nebo vyhlášené insolvenci. 

4. krok

Po výběru zaměstnání budete tázáni na výši čistého měsíčního příjmu, jméno současného zaměstnavatele a kontakt na něj. Dále pak na čistý příjem celé domácnosti a pravidelné měsíční výdaje domácnosti.

5. krok

Po vyplnění zatrhněte prohlášení o pravdivosti údajů, seznámení se smlouvami a zpracování osobních údajů. Příjem reklam skrze sms a maily je na Vás. Poté klikněte na modré tlačítko „Další“.

6. krok

Po kliknutí bude na Vámi uvedené mobilní číslo odeslán 4 místný ověřovací kód, který zadejte do příslušné kolonky.

7. krok

Následující tabulka vyžaduje zadání Vašeho čísla účtu včetně kódu banky. V rámci ověření pravosti a disponibility budete vyzvání, abyste ze svého internetového bankovnictví poslali společnosti 1 Kč. 

8. krok

Následně se Vás systém ptá, odkud jste se o společnosti Emmas dověděli a na co půjčku potřebujete. V další kolonce si zvolte a potvrďte svoje heslo pro přihlášení se na web společnosti.

9. krok

Systém Vám následně nabídne kompletní shrnutí údajů o Vaší půjčce. Schválení pak záleží už jen na ověření Vašeho účtu zasláním 1 Kč na konto společnosti. Společnost ještě ověří Vaši mailovou adresu. Pokud všechny údaje souhlasí, klikněte na tlačítko „Další“ a vše je hotovo. 

O společnosti Emma‘s credit s.r.o.

Emma‘s credit s.r.o.

Společnost Emma´s Credit byla založena v létě roku 2014 a patří mezi nebankovní poskytovatele dostupných půjček. Protože společnost není zastánce zdlouhavého papírování a náročné administrativy, veškeré vyřizování probíhá v online prostředí. Prostřednictvím jednoduchého formuláře si navolíte objem finančních prostředků k zapůjčení a termín splatnosti. Díky sofistikované platformě se navíc ihned dozvíte, zda vám půjčka byla schválena či nikoli.

Rychlé online půjčky jsou veřejnosti dostupné 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu. Protože společnost razí seriózní přístup, veškeré informace o půjčkách i podmínkách uveřejňuje na svých stránkách. Půjčky jsou navíc bez všech skrytých poplatků a vaše údaje jsou díky zabezpečenému systému v naprostém bezpečí. Hledáte-li dostupnou půjčku, je sázka na půjčku od Emma´s Credit sázkou na jistotu.