RePůjčka od Equa bank - konsolidace půjček | Hyperfinance.cz

Výhody

  • Garantovaná nejnižší splátka na trhu
  • Půjčka zcela bez poplatků
  • Možnost online sjednání
  • Snížení měsíčních splátek vašich půjček až o 50 %
  • Konsolidace bez ručitele či jištění nemovitosti
  • Možnost nastavit výši splátek dle Vašich aktuálních potřeb
  • Možnost kdykoliv měnit výši a datum splátky v online bankovnictví

Konsolidace s produktem RePůjčka

Konsolidace prostřednictvím produktu RePůjčka od Equa bank Vám umožňuje převést všechny Vaše půjčky, a to až do výše 800 000 Kč, a sloučit je do jedné jediné, navíc s možností navýšení dluhu až na celkových 800 000 Kč. Cílem konsolidace je získání výhodnějších podmínek a snížení měsíčních splátek až o 50 %, a to přímo s garancí nejnižší splátky na trhu. S tímto produktem můžete peníze nejen ušetřit, ale můžete si sami nastavit výši měsíční splátky i její datum. Pokud vám přestane nastavení vyhovovat, datum i výši splátek si změníte za pár minut ve vašem internetovém bankovnictví, a to kdykoliv a zdarma.

Časté otázky

Budu platit nějaké poplatky?

Ne, vyřízení žádosti, vedení půjčky i běžného účtu, předčasné splacení atd. je zdarma.

Co mohu konsolidovat?

Konsolidovat můžete bankovní i nebankovní půjčky/úvěry, kreditní karty, kontokorenty, karty od splátkových společností či leasingy na auto. Převádět se dají i dluhy od nebankovních společností.

Jak rychle mohu půjčku získat?

Zažádáte-li o půjčku online, můžete schválení získat do 1 minuty. K převodu Vám postačí kopie smluvní dokumentace, kterou také můžete nahrát online nebo poslat poštou či doručit osobně. Následuje jen podpis smlouvy.

Jak proběhne splacení slučovaných půjček?

Vše záleží na tom, co vy sami preferujete. K žádnému ze svých současných věřitelů ale rozhodně nemusíte chodit, banka může převést všechny konsolidované částky za vás, případně připraví vše tak, abyste přesunutí půjček zvládli jednoduše z pohodlí vašeho domova.

Reprezentativní příklad

Výše půjčky 290 000 Kč na 120 měsíců při měsíční splátce 3 323 Kč, pevná úroková sazba 6,7 % p. a., RPSN 6,9 %. Celková částka splatná spotřebitelem 398 760 Kč.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

O společnosti Equa bank a.s.

Equa bank a.s.

Equa bank působí na českém trhu od roku 2011. Řadí se tedy mezi mladé banky s vysokou perspektivou. Jejich služby jsou transparentní, srozumitelné a zahrnují komplexní nabídku finančních produktů (běžný i spořicí účet s vedením zdarma, vícesměnové platební karty, hypotéka, termínované vklady, spotřebitelské půjčky, pojištění a podnikatelské úvěry).

Více informací