Výhody

  • Půjčka zcela bez poplatků
  • Možnost online sjednání
  • Snížení měsíčních splátek vašich půjček až o 50 %
  • Konsolidace bez ručitele či jištění nemovitosti
  • Možnost nastavit výši splátek dle Vašich aktuálních potřeb

Konsolidace s produktem RePůjčka

Konsolidace prostřednictvím produktu RePůjčka od Equa bank Vám umožňuje převést všechny Vaše půjčky, a to až do výše 700 000 Kč, a sloučit je do jedné jediné. Cílem konsolidace je získání výhodnějších podmínek a snížení měsíčních splátek až o 50 %. S tímto produktem můžete peníze nejen ušetřit, ale můžete získat i peníze navíc. 

Časté otázky

Budu platit nějaké poplatky?

Ne, vyřízení žádosti, vedení půjčky i běžného účtu, předčasné splacení atd. je zdarma.

Co mohu konsolidovat?

Konsolidovat můžete bankovní i nebankovní půjčky/úvěry, kreditní karty, kontokorenty, karty od splátkových společností či leasingy na auto.

Jak rychle mohu půjčku získat?

Zažádáte-li o půjčku online, můžete schválení získat do 1 minuty. K převodu Vám postačí kopie smluvní dokumentace, kterou také můžete nahrát online nebo poslat poštou či doručit osobně. Následuje jen podpis smlouvy.

Reprezentativní příklad

Výše půjčky 225 000 Kč na 96 měsíců při měsíční splátce 2 722 Kč, pevná úroková sazba 3,8 % p. a., RPSN 3,9 %. Celková částka splatná spotřebitelem 261 312 Kč


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

Reference

"Se svou firmou jsem řešil problém s půjčkami. Měl jsem jich několik, ale potřeboval jsem další. Mou jasnou volbou byla jejich konsolidace u Equa bank, která mi nabídla o 30 % nižší splátky a přidala dalších 100 000 Kč navíc."

Jan K., Znojmo, 50 let

Hodnocení: 5/5

Porovnat nabídky

O společnosti Equa bank a.s.

Equa bank a.s.

Equa bank působí na českém trhu od roku 2011. Řadí se tedy mezi mladé banky s vysokou perspektivou. Jejich služby jsou transparentní, srozumitelné a zahrnují komplexní nabídku finančních produktů (běžný i spořicí účet s vedením zdarma, vícesměnové platební karty, hypotéka, termínované vklady, spotřebitelské půjčky, pojištění a podnikatelské úvěry).

Více informací