Japonská půjčka se změnila na Kamali! Kamali půjčku najdete >> ZDE <<.


Výhody

 • Nejvýhodnější rychlá půjčka v Česku
 • Jen 33 Kč za každých půjčených 1000 Kč
 • Seriozní poskytovatel půjčky (spadá pod Home Credit)
 • Neplatíte absolutně žádné úroky, ani skryté poplatky
 • Schválení online do 60 vteřin a vyřízení půjčky
 • Možnost až 10 odkladů splátky za malý poplatek
 • Možnost prodloužení splatnosti
 • Libovolné využití

Japonská půjčka

Japonská půjčka je nebankovní produkt poskytovaný ve výši 1 000 - 15 000 Kč na dobu 30 dní. Peníze z Japonské půjčky je možné využít na cokoliv. Z hlavních výhod půjčky to jsou přiměřené RPSN, rychlé vyřízení půjčky, vyřízení stoprocentně online bez papírů. Uvedený finanční produkt vás potěší i vy případě, že na půjčku hodně chvátáte. Většina žádostí je schválená do 60 vteřin. Peníze z Japonské půjčky si necháte poslat na účet. Poskytovatel půjčky nemá ani náročné podmínky na žadatele o půjčku. Základní poplatek je 33 Kč za každou tisícovku na 30 dní. Podstatný je věk nad 18 let, platný občanský průkaz, bankovní účet vedený na své jméno a žadatel také nesmí být v insolvenci či exekuci.

Časté otázky

Kolik a na jak dlouhou dobu si můžu půjčit s Japonskou půjčkou?

Japonská půjčka vám půjčí od 1 000 do 15 000 Kč na dobu 30 dnů. První půjčka je maximálně ve výši 10 000 Kč.

Jak probíhá vyřízení Japonské půjčky?

Vyřízení půjčky probíhá v jednoduchých krocích. Zažádáte si online formulářem o půjčku, bude vám vygenerována elektrická smlouva a peníze vám budou převedeny na váš bankovní účet.

Je možné odložení termínu splatnosti?

Ano, půjčku je možné až 10 krát odložit. Tím se vám prodlouží splatnosti o dalších 30 dní. Poplatek za odložení je 49 kč za každou tisícovku na 30 dní.

Jaké jsou sankce při opoždění platby?

Sankce nejsou na rozdíl od některých jiných poskytovatelů půjček velké. Jde o 79 Kč za každou půjčenou tisícovku, nejvýše však 799 Kč. Nejvýše můžete dostat 3 sankce v řadě za sebou.

Je smlouva dostatečně transparentní?

Smlouva je psaná co nejjednodušeji bez nesrozumitelných právnických obratů. Je tak jednoduchá a snadno pochopitelná. Neobsahuje rozhodčí položku, což znamená, že případné spory bude řešit soud, díky tomu máte zajištěnou maximální objektivitu.

Reprezentativní příklad

U Japonské půjčky 10 000 Kč vrátíte v jedné splátce po 30 dnech celkem 10 330 Kč. Celkové náklady na půjčku jsou ve výši 330 Kč. RPSN činí 48,60 %.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

1. krok

Po kliknutí na tlačítko "Chci si půjčit" budete přesměrováni na formulář žádosti o půjčku. Najdete nejdříve posuvník s částkou od 1 000 Kč do 15 000 Kč. Vedlejší pole pak poskytuje všechny údaje, které z částky vychází jako základní poplatek, RPSN úvěru i poplatek za prodloužení splatnosti. Pro zahájení klikněte na „Vyplnit žádost online“.

Následně čekáte na schválení půjčky, v případě schválení půjčka je vaše!

2. krok

Pokud si půjčujete u této služby poprvé, vyplňujete kontaktní údaje v podobě mobilního telefonu a mailové adresy. Pokud už jste tu opakovaně, můžete se vedle přihlásit číslem telefonu a heslem. V případě prvního přihlášení funguje mobilní telefon pro zaslání ověřovacího PINu. Pak už jen klikněte na „Pokračovat a otevřít žádost o půjčku“.

3. krok

V další části vyplňujete svoje osobní údaje, konkrétně jméno, příjmení, místo narození, rodné číslo a číslo občanského průkazu společně s datem konce jeho platnosti.

4. krok

Následují údaje týkající se Vašeho trvalého bydliště, tedy ulice, číslo popisné, PSČ, obec či město a část obce či města. Shoda trvalé a korespondenční adresy je automaticky zaškrtnuta. 

5. krok

Následně po Vás chce systém údaje týkající se vašeho čistého měsíčního příjmu. Vybíráte zdroj příjmů (plat, OSVČ, renta, důchod apod.), měsíční příjmy a měsíční výdaje.

6. krok

Poslední krok formuláře zahrnuje zadání čísla Vašeho bankovního účtu. Dále si můžete za jednorázový poplatek vybrat, zda chcete být pomocí SMS upozornění na blížící se termín splátky Vaší půjčky. Jednorázový poplatek se hradí až s poslední splátkou půjčky. Pak už jen klikněte na tlačítko „Odeslat žádost ke schválení“. 

Reference

"Nedávno jsem si potřeboval půjčit menší sumu peněz. Věděl jsem, že mikropůjčky pořizuje poměrně dost nebankovních společností na finančním trhu, ale když jsem se díval blíže na podmínky jednotlivých společností, nemile mě překvapily u některých půjček velké poplatky. Když sem si počítal RPSN, šplhalo se hodně vysoko. Poté jsem objevil Japonskou půjčku. Oproti ostatním mají poměrně nízké poplatky. Uklidnilo mě také to, že poskytovatel spadá pod Home Credit. Vím, že je to jedna z nejznámějších nebankovních společností u nás a má moji důvěru. Vyřízení půjčky i její splacení proběhlo bez problémů."

Radek, Pardubice, 36 let

Hodnocení: 5/5

Chci si půjčit

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.

Poskytovatel Japonské půjčky

Home Credit a.s.

Kontaktní informace

 • Nové sady 996/25 Brno
 • E-mail: info@japonskapujcka.cz
 • Telefon: 840 155 155
 • Oficiální web společnosti: www.japonskapujcka.cz
Home Credit a.s., Nové sady 996/25, Brno

Poskytovatelem Japonské půjčky je společnost Home Credit a.s., která se zaměřuje na půjčky v prodejních místech, kreditní karty a revolvingové úvěry, neúčelové hotovostní půjčky a konsolidaci úvěru a běžné účty a depozitní produkty. Posláním Japonské půjčky je pomáhat lidem ve finanční tísni. Zaměřuje se na půjčování malých částek peněz, tzv. mikropůjčky. Japonská půjčka se snaží být jiná v porovnání s některými jinými půjčkami. Vyhýbá se špinavým obchodním praktikám, nepřehledných smlouvám, nadměrným úrokům a vysokým poplatkům.

Více informací