Konsolidace ve stylu Airbank

Propojení půjček nebo-li odborně řečeno konsolidace od AirBank je velmi účinný nástroj jak přestat zatěžovat svůj rodinný rozpočet půjčkami, kontokorenty a kreditními kartami s nepohodlným úrokem a všechny své závazky spojit do jednoho jediného. Již nadále nebudete muset odesílat každý měsíc své finanční prostředky několika různým společnostem, ale bude vám stačit jeden jediný trvalý příkaz a vše bude uhrazeno během několika vteřin bez toho aniž byste o to museli osobně starat. Dostanete-li se do svízelné finanční situace, nemusíte se ničeho obávat, odložíte si několik měsíčních splátek, ale bez zbytečného navyšování finální částky. A pokud se obáváte neočekávaných událostí, které by se na Vás mohli sesypat, máte možnost sjednat si pojištění proti neschopnosti splácet.

AirBank Vám přináší možnost konsolidovat své závazky v rozmezí od 10 000 Kč do 600 000 Kč s perfektní dobou splácení rozloženou mezi 6 až 120 měsíců dle Vašich finančních možností a dle Vašich přání. Problémem není ani snižování či navyšování splátek nebo dokonce předčasné splacení bez jakýchkoliv sankcí. Vše jde hladce, rychle a jednoduše.

Reference

"AirBank mi pomohla najít pevnou půdu pod nohama. Již se nemusím bát že zapomenu některý ze svých závazků uhradit. Stačí jedno kliknutí a vše je splaceno."

Martin, 28 let

Hodnocení: 5/5

Porovnat nabídky

Časté otázky

Od jakých finančních společností si mohu převést půjčky?

Půjčky si můžete převést od všech finančních institucí na českém trhu.

Musím mít uhrazené nějaké splátky?

Ano je potřeba, abyste měli uhrazené min. 2 měsíčně splátky a to v daném termínu.

Potřebuji k vyřízení původní úvěrovou smlouvu?

Pokud ji budete potřebovat, bude Vám tato informace sdělena.

Mohu žádat i ve zkušební době?

Bohužel, pokud jste ve zkušební době a zaměstnání je Vaším jediným příjmem, pak není možné o půjčku požádat.

Reprezentativní příklad

Konsolidace u Airbank ve výši 80 000 Kč s dobou splatnosti 72 měsíců, při včasném splácení bude výše splátky 1 398 Kč, počet splátek 70 (poslední 2 splátky vám totiž budou odpuštěny), a celkově za ni zaplatíte 97 182 Kč. Pevný úrok při včasném splacení je 6,9 % ročně a RPSN 7,13%.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.