Výhody

 • Bezúčelová půjčka
 • Flexibilní doba splatnosti (do měsíce)
 • Okamžité rozhodnutí o vyplacení
 • Žádná administrativa
 • Online vyřízení
 • Automatizovaný systém pro vyřizování žádostí
 • Transparentnost půjčky bez skrytých poplatků
 • Vysoký standard ochrany osobních údajů

Kredito24 půjčka

Kredito24 spadá pod německou firmu Kreditech SSL Holding GmbH. Půjčka Kredito24 je nejrychlejší půjčkou na trhu. Pokud tedy na peníze skutečně spěcháte, je pro vás tento finanční produkt vhodnou volbou. Do dvou minut bude vaše žádost vyřízená a do dalších 15 minut máte peníze na účtu. To je možné díky plně automatizovanému systému pro posuzování žádosti.

Půjčka Kredito24 je vhodná na menší výdaje. Půjčit si můžete částku do 1 000 do 20 000 Kč s tím, že částka, kterou vám Kredito24.cz schválí, se odvíjí od vaší bonity a počtem vyřízených půjček. Jde o velmi transparentní půjčku bez skrytých poplatků.

Časté otázky

V čem se půjčka liší od konkurence?

Půjčka Kredito24 se liší především rychlým vyřízením. Vaše žádost bude hned posouzená a peníze vám společnost odešle do 15 minut po podání žádosti o půjčku.

Jak je možné, že půjčku lze vyřídit tak rychle?

Kredito24 používá plně automatizovaný systém pro posouzení žádosti a díky tomu lze minimalizovat čekací dobu.

Jak mohu o půjčku požádat?

O půjčku Kredito24 požádáte prostřednictvím jednoduchého formuláře na internetu či pomocí aplikace, kterou si můžete stáhnout do smartphonu.

Kolik si mohu půjčit?

Můžete si půjčit až 20 000 Kč. Na tuto částku dosáhnete až při opakovaných půjčkách. Nejmenší částka je 1 000 Kč. Budete-li půjčky včas splácet, částka se bude navyšovat až na 20 000 Kč.

Jak mohu peníze z půjčky využít?

Peníze lze použít na libovolné účely.

Kdy budu mít peníze?

Do 15 minut budou převedené na Váš bankovní účet.

Vyřízení půjčky

O půjčku Kredito24 si může požádat každý s pravidelným měsíčním příjmem bez záznamu v rejstříku. Na základě automatizovaného systému, který vychází z různých údajů, se hned dozvíte, jestli vám je půjčka schválená. Společnost chrání klienty před dluhovou pastí. To znamená, že pokud její scoringový systém vyhodnotí, že si tak velkou půjčku nemůžete dovolit, nabídne vám nižší půjčku, jež vzhledem k vaší situaci bez problému splatíte.

Jestli máte zájem o půjčku, nebo se chcete informovat, vyplňte online žádost a budete kontaktováni.

Reprezentativní příklad

Úvěr: 3000 Kč, pevná úroková sazba: 365% p.a., poplatky: 900 Kč, doba splatnosti: 30 dnů, splátka: 3900 Kč , RPSN: 2334%, skryté poplatky: 0 Kč, dodatečné náklady: 0 Kč, celková částka, která má být splacena: 3900 Kč. Předčasné splacení: zdarma!


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

Reference

"Půjčka Kredito24 mi pomohla, když jsem zjistila, že jsem zapomněla zaplatit složenku, která měla být zaplacená do dvou dnů. Ten den jsem odjížděla na dovolenou a potřebovala jsem ji zaplatit ještě před odjezdem. Díky půjčce Kredito24 jsem měla peníze hned k dispozici, mohla jsem složenku zaplatit a s klidným svědomím odjet na dovolenou."

Alena, Pardubice, 28 let

Hodnocení: 5/5

Chci si půjčit

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.

1. krok

Po kliknutí na tlačítko "Chci si půjčit" budete přesměrováni na formulář žádosti o půjčku. Nejdříve si pomocí dvou posuvníků vyberete cílovou částku (1000 Kč – 15 000 Kč) a dobu splatnosti (1 – 30 dní). Systém Vám splatnost automaticky převádí na kalendář a dole uvádí výši částky, výši poplatku za úvěr a celkovou částku ke splacení. 

2. krok

Po kliknutí na tlačítko „Zažádat o úvěr“ Vám systém připomene, co všechno budete potřebovat, tedy platný občanský průkaz, vlastní bankovní účet a mobilní telefon. Po automatickém přesměrování vyplňujete osobní údaje: jméno, příjmení, pohlaví a datum narození. 

3. krok

V další části po Vás formulář chce kontaktní údaje, konkrétně emailovou adresu, mobilní telefon, případně pevnou linku, pokud ji vlastníte. 

4. krok

Protože se v rámci poskytnutí půjčky registrujete do systému společnosti Kredito, musíte si zvolit heslo a potvrdit ho, stejně jako zaškrtnout dva souhlasy – Zásady ochrany osobních údajů a Smlouvu o úvěru.

5. krok

Systém Vám po kliknutí na tlačítko „Dále“ Vás systém vyzve k zadání autorizačního kódu z SMS zprávy, kterou Vám zašle na mobil.

6. krok

Na další stránce vyplňte identifikační údaje v podobě rodného čísla, čísla občanského průkazu a jeho data platnosti.

7. krok

Následuje údaj o adrese v podobě ulice, čísla popisného, PSČ, měsíce a roku, od kterého na této adrese bydlíte. Dejte si pozor, zda se shoduje trvalá adresa a korespondenční.  

8. krok

Po vyplnění této části Vás při kliknutí na „Dále“ vyzve systém k potvrzení polohy. Tuto volbu Vám nabídne Váš internetový prohlížeč.

9. krok

Další stránka obsahuje údaje o Vašem dosaženém vzdělání, jeho oboru a oboru zaměstnání. V souvislosti s tím se Vás může systém zeptat i na adresu firmy, u které jste zaměstnán, její velikost a obor, ve kterém působí.

10. krok

Dále vyplňte údaje týkající se čistého měsíčního příjmu Vaší domácnosti společně s datem další výplaty. Následují údaje o rodinném stavu, způsobu bydlení a počtu dětí. 

11. krok

Na další stránce Vás systém vyzve k ověření Vašeho bankovního účtu. Pomocí technologie KontoConnect Vám nabídne možnost několikavteřinového připojení, kterým zjistí existenci účtu. Číslo můžete zadat buď sami, nebo si vybrat svoji banku a zadat přístupové údaje. Technologie KontoConnect nedovoluje úvěrové firmě jakoukoli manipulaci s prostředky na Vašem účtu, slouží pouze k ověření toho, že Vám účet patří. 

Následně čekáte na schválení půjčky, v případě schválení, půjčka je vaše!

O společnosti Kreditech Česká republika s.r.o.

Kreditech Česká republika s.r.o.

Kontaktní informace

 • Karlovo nám.16 120 00 Praha 2
 • E-mail: info@kredito24.cz
 • Telefon: 538 880 107
 • Oficiální web společnosti: www.kredito24.cz
Kreditech Česká republika s.r.o., Karlovo nám.16, 120 00 Praha 2

Společnost s německými kořeny nabízí extra rychlou půjčku, která se na vašem bankovním účtu může objevit již do 15 minut od schválení žádosti. Půjčit si od společnosti můžete až 15 000 Kč a to na dobu 30 dnů. Protože společnost patří k solidním poskytovatelům, kteří vědí, že v životě se může přihodit cokoli, nabízí možnost odkladu splátek.

Pro vyřizování žádostí používá automatizovaný úvěrový systém, díky němuž získáte informace o tom, zda vám půjčka byla schválena či nikoli do patnácti minut od odeslání. Ještě před tím, než žádost odešlete, také bezpečně víte, na kolik vás půjčka ve finále vyjde. Transparentnost a férový přístup ke klientovi jdou u Kredito24 ruku v ruce.