Poštovní půjčka | Hyperfinance.cz

Výhody

  • Online sjednání do 15 minut
  • Až 800 000 plně online
  • Zcela bez poplatků
  • Zdarma možnost upravit splátky
  • Zdarma předčasné splacení (i jen částečné)
  • Možnost sjednat pojištění schopnosti splácet od 6,6 % z měsíční splátky úvěru
  • I nejnižší částku lze rozložit do osmi let splácení

Půjčka na cokoliv od Poštovní spořitelny

Poštovní spořitelnou nabízená Půjčka na cokoliv nabídne až 800 000 Kč bez zbytečných poplatků nejen za sjednání a vedení půjčky, ale dokonce i za změny ve splátkách, za jejich odklad nebo za předčasné splacení. I nejnižší částku 20 000 korun lze rozložit na celých osm let splácení, což zatíží rodinný rozpočet opravdu jen minimálně. Sjednání probíhá zcela online i pro ty, kdo ještě nemají účet u ČSOB nebo u Poštovní spořitelny (Era). Klienti si mohou snížit splátku nejdříve po šesti řádně odvedených splátkách, maximálně jednou za rok a maximálně třikrát za celou dobu trvání úvěru. Půjčka umožňuje zdarma zažádat o 1 – 3 měsíční odklad, nejdříve po půl roce od sjednání úvěru, jednou za rok a maximálně třikrát za dobu trvání úvěru. Oběma způsoby (snížení a odklad splátek) je možné úvěr prodloužit maximálně o 24 měsíců. K půjčce je možné si sjednat i pojištění schopnosti splácet s měsíční sazbou od 6,6 % z měsíční splátky úvěru.

 

Časté otázky

Musím být klientem Poštovní spořitelny, abych dostal tuto půjčku?

Nikoliv, o Půjčku na cokoliv od Poštovní spořitelny si můžete zažádat i coby „neklient“ Poštovní spořitelny. I v tomto případě bude vše vyřízeno online a během několika minut.

Popsali jste možnosti změn ve splácení zdarma, ale kde pak najdu přesné podmínky?

Jestliže budete potřebovat měnit výši nebo data splátek, na konkrétní podmínky se pak podívejte do smlouvy o úvěru. Budou tam detailně popsány. Kdykoliv samozřejmě můžete kontaktovat zákaznickou linku a konzultovat zde přesný postup ve vaší individuální situaci.

Musím splácet tuto půjčku z účtu u Poštovní spořitelny?

Odkud budete půjčku splácet, je čistě na vás. Můžete jak z účtu u Poštovní spořitelny nebo ČSOB, pokud jej máte, ale můžete i z účtu u kterékoliv jiné banky.

Je úplně celé vyřízení půjčku online? Opravdu nemusím nikam jít – ani podepsat smlouvu?

Ano, je to tak, vše probíhá kompletně online, včetně podpisu smlouvy. Nepotřebujete k němu ani datovou schránku a ani elektronický podpis, k podpisu smlouvy o úvěru se využije kód zaslaný formou SMS, případně emailem.

Jak dlouho předem můžu půjčku doplatit zdarma formou předčasného splacení?

Předčasné splacení je zde možné kdykoliv zdarma, pouze o něj musíte požádat tak, aby vám banka zaslala přesnou částku k doplacení (pokud chcete doplatit celý úvěr) a aby se splátkou počítala jako s předčasnou (i když předčasně splatíte jen část úvěru) a nebrala ji jen jako předplaceni splátek.

Co když budu mít někdy problémy poslat celou splátku nebo splácet pravidelně?

I pro takové situace mají v poštovní spořitelně připraveno řešení. Jednak si můžete zdarma změnit výši splátek nebo je odložit (konkrétní podmínky jsme zmínili v popisu půjčky), nebo kontaktujete zákaznickou linku a s bankou dohodnete postup řešení vaší situace a nový rytmus splácení. 

Reprezentativní příklad

Půjčka ve výši 180 000 Kč se splatností 6 let: pevná úroková sazba 13,7 % p. a., RPSN 14,6 %, měsíční splátka 3 681 Kč, celkem k úhradě 265 032 Kč. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.