Výhody

 • Bezúčelová peněžní půjčka
 • Rychlé poskytnutí 15 minut po schválení
 • Jednoduše stanovené poplatky
 • Sjednání po internetu
 • Sjednání přes SMS

Půjčka 7 

Půjčka 7 patří k rychlým a administrativně nenáročným půjčkám do 15 000 Kč (pro stavající klienty až 15 000 Kč) na období 7 až 28 dní. Klienti zajisté ocení možnost sjednání půjčky přes internet nebo mobilní telefon prostřednictvím SMS. Služba se stává velmi zajímavou především při opakovaném využití, kdy stálí klienti mají finanční prostředky poskytnuty doslova během několika minut.

Dnes si požádalo o půjčku již 87 klientů. Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Chci si půjčit

Časté otázky

Kolik si lze půjčit?

Od 1 000 do 15 000 Kč. Pro stavající klienty je maximálná výše 15 000 Kč.

Jaké jsou podmínky pro získání půjčky?

Žadatel o půjčku musí splňovat tyto podmínky:

 • Platný občanský průkaz + další doklad totožnosti
 • Nemít neuhrazené dluhy.
 • Práce na hlavní pracovní poměr, OSVČ
 • Vlastní bankovní účet
 • Vlastní telefonní číslo a email
 • Svéprávnost

Jak se hradí registrační poplatek?

Bezhotovostním převodem z vlastního účtu nebo z účtu, k němuž máte dispoziční právo.

Lze si prodloužit termín uvedený v žádosti o půjčku?

Ano. Prodloužení lze provést elektronicky.

Jaká je nejkratší možná doba splatnosti půjčky?

Nejkratší doba splatnosti Půjčky 7 je 7 dní.

Na co lze peníze využít?

Půjčka je bezúčelová.

Reprezentativní příklad

Půjčka 7 - Celková výše spotřebitelského úvěru 4 500,-Kč - Doba trvání 28 dní - Poplatek za poskytnutí úvěru 1317,-Kč - Pevná roční úroková sazba 36% - Úroky 124.27,-Kč - RPSN 3640.9% - Poplatek za přijetí, posouzení a vyhodnocení žádosti 0,-Kč. Celková částka splatná spotřebitelem 5941.27,-Kč.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

1. krok

Půjčka 7 je mikropůjčka s rozsahem 1 000 Kč – 15 000 Kč a splatností 7 – 28 dní. Vaše první půjčka může být maximálně ve výši 4 000 Kč a stupňuje se po částce 500 Kč. Teprve stávající klienti mohou využít stropu 15 000 Kč. V první části žádosti si pomocí posuvníku zadejte cílovou částku a dobu splácení. Na panelu vedle vidíte okamžitě všechny potřebné údaje jako celkovou částku, úrok, splatnost a další. Pak už jen klikněte na tlačítko „Získat půjčku“. 

2. krok

Před samotnou registrací Vás systém seznámí se základními kritérii pro získání půjčky, takže si můžete všechno zkontrolovat ještě před samotným procesem. Pod kritérii jsou pro přehled základní hodnoty Vámi požadované půjčky. Pokud všechno sedí, klikněte na „Pokračovat“.

3. krok

V první části samotného formuláře po Vás systém chce několik osobních údajů. Proto zapište do kolonek své jméno, příjmení, rodné číslo bez lomítka, email a číslo mobilu kvůli kontaktu. Dále zaškrtněte „Souhlas se zpracováním osobních údajů“ a vyjádřete se k použití osobních údajů k marketingovým účelům společnosti. Po kompletním vyplnění klikněte na oranžové tlačítko „Pokračovat“.

4. krok

Systém Vám následně v rámci kontroly pošle na mobil 4 místný potvrzovací kód, který zadejte do příslušné kolonky a klikněte na „Pokračovat“.

5. krok

V další části už vyplňujete registrační údaje. Pro začátek zapište číslo svého občanského průkazu. Za prvé adresu trvalého bydliště (ulici a číslo domu, město a PSČ). Pokud se liší kontaktní a trvalá adresa, uveďte do kolonek obě.

Následně informace o bankovním účtu, tedy jméno jeho majitele a číslo konta. Systém po Vás dále chce finanční informace, zde v podobě výše čistého měsíčního příjmu a výše pravidelných měsíčních závazků. Předposlední částí jsou informace o práci, kde zadejte typ zaměstnání, název firmy, její adresu, délku pracovního poměru a název pracovní pozice. Zaškrtněte oba souhlasy, tedy „Všeobecné obchodní podmínky“ a „Předsmluvní formulář smlouvy o půjčce“. Pokud máte slevový kupon na půjčku, zadejte ho do kolonky níže. Po celou dobu Vašeho vyplňování jsou vespod formuláře základní údaje o Vaší půjčce. Pak už klikněte na tlačítko „Pokračovat“. 

6. krok

Pokud jsou všechny údaje vyplněný ve správném formátu (pozor například na číslo účtu), systém Vám poděkuje za vyplnění a oznámí, že žádost o půjčku byla úspěšně přijata. Zároveň Vás systém informuje o potřebě kopie občanského průkazu a posledního výpisu z běžného účtu pro rychlejší vyřízení půjčky. Buď můžete oboje poslat na email společnosti (doklady@pujcka7.cz), nebo nahrát po kliknutí na odkaz na konci oznámení. Současně s odesláním žádosti Vám na mobilní telefon přijde zpráva s údaji (jméno a heslo), kterými se můžete přihlásit do klientské části webu společnosti, kde budete mít o všem jasný přehled. Nyní už jen vyčkejte na kontakt od společnosti a schválení Vaší půjčky.

Reference

"V lednu mě nemile překvapila nákladná oprava automobilu, bohužel se k tomu přidal i vysoký nedoplatek za elektrickou energii. Byť bylo zrovna po výplatě, na účtu mi už nezbývalo dostatek peněz. PŮJČKA 7 ve výši 5 000 Kč na 28 dní mě ochránila od dalších problémů. Vyřízení půjčky proběhlo pohodlně a rychle. Peníze přitekly přímo na můj účet, odkud jsem je v klidu mohl obratem odeslat energetické společnosti."

Marek, 29 let, Prostějov

Hodnocení: 5/5

Chci si půjčit

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.

O společnosti Kontex Trade International s.r.o.

Kontex Trade International s.r.o.

Půjčka7 poskytovaná společností Kontex Trade International s.r.o. je ideální možností jak si zařídit bezhotovostní půjčku z prostředí domova a to přes internet nebo mobilní telefon.

Stačí mít pravidelný měsíční příjem bez záznamu v rejstříku, zaregistrovat se na pujcka7.cz, uhradit registrační poplatek 1 Kč a peníze k Vám na účet přitečou 15 min. po schválení. Pro schválení půjčky je třeba mít vlastní bankovní účet, popřípadě dispoziční právo.