Výhody

  • Výše prvního úvěru od 500 Kč do 6 000 Kč
  • Pro stálé zákazníky možnost úvěru ve výši až 20 000 Kč
  • Flexibilita, transparentnost a férovost
  • Dostupnost 24 hodin denně, 365 dní v roce

Půjčkomat

Půjčka před výplatou

Za činností společnosti Půjčkomat stojí mezinárodní finanční skupina Friendly Finance, která má bohaté zkušenosti převážně ze Skandinávie či Nizozemí. Půjčkomat je určen lidem, kteří se dostali do jednorázových finančních nesnází a potřebují rychle doplnit rozpočet o sumu od 500 Kč do 6 000 Kč. Věrní zákazníci u Půjčkomatu mohou dosáhnout i na úvěr ve výši 20 000 Kč. A to vše bez skrytých poplatků, s férovým jednáním, při kterém se hned dozvíte, kolik bude splácet. Pro ověření identity klienta je nutno zaslat 1 Kč na bankovní účet společnosti Friendly Finance s.r.o.. Pro urychlení Vaší žádosti si také připravte 2 doklady totožnosti a doklad o příjmu. Půjčkomat pomáhá přečkat lidem chvíli před výplatou nebo vykrývá nenadálý výdaj.

Tabulka splátek

Výše půjčky Doba splácení Poplatek RPSN Celkem
1.000 Kč 30 dní 0 Kč 0% 1.000 Kč
4.500 Kč 30 dní 0 Kč 0% 4.500 Kč
7.500 Kč 30 dní 0 Kč 0% 7.500 Kč
10.000 Kč 30 dní 0 Kč 0% 10.000 Kč
11.000 Kč 30 dní 1.315 Kč 295.1 % 12.315 Kč
12.500 Kč 30 dní 1.332 Kč 242.8 % 13.832 Kč
14.500 Kč 30 dní 1.386 Kč 203.6 % 15.886 Kč
19.000 Kč 30 dní 1.653 Kč 175.9 % 20.653 Kč

* Údaje v tabulce mají pouze informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví po schválení půjčky.

Časté otázky

Je Půjčkomat půjčka skutečně vyřízena do deseti minut?

První žádost o úvěr může trvat o trochu déle, ale další půjčky již poskytujeme bez prodlevy. Výhodou je registrace, díky které se klient vrací do již nastavených personálií, stačí pak jen zadat výši půjčky a počkat skutečně jen deset minut. Musíte také provést platbu 1 Kč pro identifikaci bankovního účtu.

Vyžaduje Půjčkomat u klienta ručitele či spoludlužníka?

Nikoliv, Půjčkomat chce po klientovy jen to, aby dotvrdil prokazatelný pravidelný příjem. Po jeho prokázání by nemělo nic bránit tomu, aby vaše žádost proběhla bez problémů.

Získám nějaké výhody, když se stanu stálým zákazníkem?

Ano, pokud jste u nás čerpali více půjček, můžete zažádat o půjčku až 20 000 Kč nebo můžete získat výhodnější podmínky splácení nebo nižší sazby u poplatků.

Na co lze peníze využít?

Půjčka je bezúčelová, tudíž na cokoliv.

Rychlá půjčka online – Půjčkomat

Půjčkomat je přihlášen do programu zodpovědného půjčování financí. To znamená, že neobchoduje s dluhem, ale stává se skutečnou pomocí lidem, kteří se dostali do nečekaných finančních nesnází. Největší výhodou Půjčkomatu je beze sporu rychlost vyřízení. Po provedení platby (1 Kč) na ověření účtu jste do 10 minut informováni o tom, zda byla půjčka schválena. Poté jsou ihned odeslány peníze na váš účet.

Nespornou výhodou je i věrnostní program pro klienty, kteří zůstávají Půjčkomatu věrní. Mohou získat nižší sazbu u poplatků a výhodnější podmínky splácení. Jako bonus je i to, že věrný klient může dosáhnout na rychlou půjčku až ve výši 20 000 Kč.

Reprezentativní příklad

Reprezentativní příklad celkové výše spotřebitelského úvěru od Půjčkomat, celkových nákladů spotřebitelského úvěru od Půjčkomat, celkové částky splatné spotřebitelem a roční procentní sazby nákladů – požadovaná částka: 2 000,- Kč, doba trvání úvěru: 31 dní, doba splatnosti úvěru: 31 dní, výše poplatku: 536,- Kč, pevná zápůjční úroková sazba: 0%, jiné náklady: 0%, výše splátky: 2 536,- Kč, celková částka, která má být splacena: 2 536,- Kč, výše RPSN: 1537,4% (stav ke dni 01. 12. 2016).


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

Reference

"V lednu, když byly hluboké mrazy, se nám rozbila kamna. Něco v nich prasklo a byl konec. Museli jsme rychle jednat. Nešlo čekat na výplatu, protože mráz by se pomalu dostal i do domu. Nezbývalo nic jiného, než někde rychle, opravdu rychle sehnat peníze. Na internetu jsem narazil na nabídku rychlých úvěrů Půjčkomat. Skutečně, vyplnit registraci byla hračka. Na telefonu jsem měl k ruce milou operátorku. Za čtvrt hodiny od započetí registrace mi přišla potvrzující SMS, že peníze přistály na účtu. Za hodinu už jsem do domu vezl nová kamna."

Michael, Kladno, 37 let

Hodnocení: 5/5

Chci si půjčit

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.

1. krok

Vyplnění formuláře nezávazné žádosti vám nezabere více než pár minutek. Posuvníkem si navolíte objem vypůjčených prostředků a datum splatnosti. Dalším krokem je vypsání kolonky „Základní údaje“, kam vepíšete vaše jméno, příjmení, rodné číslo, číslo občanského průkazu, telefon a platnou e-mailovou adresu. Poté zaškrtnete políčko „Souhlasím se zpracováním osobních údajů“ a kliknete na tlačítko „Odeslat“.

2. krok

Dalším krokem je vyplnění sekce „Kontaktní údaje“, kde je nutno dopsat ulici, číslo domu, město a PSČ, na kterém se nachází vaše stálé bydliště. Pod tím uvidíte kolonku „Doplňující informace“, kam musíte vyplnit zdroj vašich příjmů, (příp. zaměstnavatele), měsíční příjem a číslo vašeho bankovního účtu. Jakmile tyto údaje vyplníte, opět klikněte na tlačítko „Odeslat“.

3. krok

Dalším krokem je registrace za pomocí vámi zvoleného přístupového hesla. Stejné heslo zadejte do první i druhé kolonky, stejně jako to vidíte na dalším obrázku.

4. krok

Další krok se liší v závislosti na vaší bonitě. Může od vás ptát pouze potvrzení SMS kódem nebo další doplňující informace.

5. krok

Jakmile zadáte správný SMS kód, objeví se před vámi tato obrazovka s následujícím vyjádřením. Nyní již pouze čekejte u svého mobilního telefonu na kontakt ze strany poskytovatele půjčky. Pokud se vám zástupce společnosti nedovolá, žádost bude automaticky zamítnuta.

O společnosti Friendly Finance s.r.o.

Friendly Finance s.r.o.

Kontaktní informace

  • Olivova 2096/4 110 00 Praha 1 - Nové Město
  • E-mail: podpora@pujckomat.cz
  • Telefon: +420 236 040 404
  • Oficiální web společnosti: www.pujckomat.cz
Friendly Finance s.r.o., Olivova 2096/4, 110 00 Praha 1 - Nové Město

Společnost Půjčkomat působí v oblasti krátkodobých nebankovních úvěrů již několik let. Je součástí nadnárodní společnosti Friendly Finance Group, která razí zásady zodpovědného úvěrování. Kromě České republiky společnost působí také v dalších státech Evropy i mimo ni. Půjčit si zde můžete až 20 000 Kč a to na cokoli uznáte za vhodné. Společnost nezajímá, jak s vypůjčenými prostředky naložíte, proto jsou její produkty řazeny mezi tzv. Finské půjčky.

Společnost poskytuje půjčky 7 dnů v týdnu a 365 dnů v roce. Její zástupci jsou vám kdykoli k dispozici a rádi vám pomohou v případě problémů. Navíc nabízí nejdelší dobu splatnosti, která se u finských půjček pohybuje na hranici 31 dnů. Na kolik vás půjčka ve finále vyjde, navíc uvidíte ještě před tím, než žádost odešlete.