Výhody

  • První půjčka zcela zdarma a bez poplatků
  • Možnost získat půjčku i se záznamem v rejstříku registru
  • Vyřízení žádosti během 15 až 20 minut
  • Peníze jsou na účet žadatele odeslány ihned po schválení žádosti
  • Schvalování žádostí 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
  • Půjčka vhodná pro osoby s nízkým příjem (např. studenty)

Půjčkomat24

Půjčka od Půjčkomatu24

Nebankovní Půjčkomat24 půjčka je určena všem žadatelům, kteří potřebují překlenout nepříznivé období do další výplaty. Schvalovací proces je záležitostí několika minut. Vše navíc vyřídíte pěkně z pohodlí vašeho domova. Díky automatickému schvalování žádostí můžete o půjčku požádat během svátků i víkendů. Jakmile je žádost o půjčku schválena, peníze jsou na váš účet zasílány do deseti minut.

Půjčit si napoprvé můžete 500 Kč až 15 000 Kč se splatností 5 až 31 dní. U opakovaných žádostí pak můžete díky Půjčkomat24 půjčce získat až 22 000 Kč. První půjčka je u této společnosti navíc oproštěna od veškerých poplatků a úroků. Pokud peníze včas vrátíte, nezaplatíte za jejich zapůjčení ani korunu. Společnost poskytne finance i osobám s nižšími příjmy. Půjčka je tudíž vhodná třeba pro studenty, maminky na mateřské dovolené nebo osoby v důchodovém věku.

 

Časté otázky

Kolik peněz si můžu u společnosti napoprvé půjčit a jak dlouhá je doba splatnosti?

Pokud jste si u společnosti nikdy dříve peníze nepůjčovali, můžete si napoprvé půjčit  500 Kč až 22 000 Kč  Splatnost v tomto případě činí 5 až 31  dní. Pokud navíc splníte všechny podmínky a peníze vrátíte v termínu, společnost vám nebude účtovat žádné sankce a poplatky, takže získáte první Půjčkomat24 půjčku zcela zdarma.

Za jak dlouho se dozvím, zda mi byla půjčka schválena či nikoli?

Schvalovací proces je automatický a probíhá 24 hodin denně nezávisle na případných svátcích nebo víkendech. Informace o tom, zda vám byla půjčka schválena či nikoli, se dozvíte zhruba 15 až 20 minut po odeslání žádosti. Jakmile je žádost schválena, peníze jsou obratem zaslány na bankovní účet žadatele.

Za jak dlouho peníze obdržím?

To samozřejmě záleží na konkrétní bance. Pokud se shoduje s bankou žadatele, peníze se na účet připíšou okamžitě. V opačném případě si na jejich připsání počkáte zhruba do druhého pracovního dne

Jaké jsou podmínky pro získání Půjčkomat24 půjčky?

Mezi podmínky pro získání Půjčkomat24 půjčky patří plnoletost, úvěruschopnost a souhlas s obchodními podmínkami společnosti. Klient zároveň nesmí být v prodlení se splácením úvěru(ů) u jiných společností.

Získám půjčku jako student/maminka na mateřské dovolené nebo důchodce?

Ano, společnost nevyžaduje vysoký příjem. Na získání půjčky tak má šanci i student, maminka na mateřské dovolené nebo osoba pobírající starobní, invalidní nebo pozůstalostní důchod.

Reprezentativní příklad

Reprezentativní příklad splácení Půjčkomat24 půjčky při výši úvěru 12 000 Kč je výše splátky 15 199 Kč. Počet splátek 1, RPSN: 1516%. Celková částka k úhradě činí 15 199 Kč. Možná doba splácení je 5 až 31 dnů s maximálním RPSN 2124,3%. Touto nabídkou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru. Každá žádost o úvěr je posuzována individuálně dle bonity žadatele a může se od prezentované lišit.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

Reference

"Jako student si toho na brigádách příliš nevydělám. A protože se narozeniny mé přítelkyně nezadržitelně blížily a já ji chtěl po pěti letech společného života udělat radost něčím vskutku výjimečným, začal jsem se shánět po půjčce. Studentovi ale dnes půjčí jen málokdo. Výjimkou je však Půjčkomat24 půjčka, díky níž může získat peníze navíc i osoba s nízkým příjmem, třeba jako já. Půjčil jsem si pár tisícovek a díky atraktivní akci „první půjčka zdarma“ jsem na poplatcích a úrocích nezaplatil ani korunu. Půjčku jsem měl zdarma a dárek se velmi líbil."

Karel, 26 let, Chrudim

Hodnocení: 5/5

Chci si půjčit

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.

O společnosti Půjčkomat24

Půjčkomat24

Kontaktní informace

  • Olivova 2096/4 110 00 Praha 1 - Nové Město
  • E-mail: podpora@pujckomat24.cz
  • Telefon: +420 236 033 118
  • Oficiální web společnosti: www.pujckomat24.cz
Půjčkomat24, Olivova 2096/4, 110 00 Praha 1 - Nové Město

Půjčkomat24

Půjčkomat24 je nebankovní společností, která se zaměřuje na poskytování spotřebitelských úvěrů poskytovaných přes internet. Má sídlo v Praze. Společnost  spadá pod silnou nadnárodní společnost Friendly Finance Group.

Půjčkomat24 - Online vyřízení

Hledáte-li nebankovní online půjčku v rozmezí od 500 do 22 000 Kč a Půjčkomat24 vyhovuje i vašim dalším nárokům, můžete si nyní podat nezávaznou online žádost.