FÉR půjčka od Sberbank

FÉR půjčka od Sberbank je skutečně férová. Můžete ji využít na cokoliv, nikdo nebude zjišťovat účel vaší půjčky. Nabídnutá minimální úroková sazba je v podstatě bezkonkurenční – ale pozor, lze ji získat až při řádném splácení. Pokud byste dostali na trhu lepší cenovou nabídku na spotřebitelský úvěr, Sberbank vám rozdíl dorovná. Datum splátky nebo její výši si klient může zvolit dle svých možností.

Fér půjčku je možné si pojistit ve dvou variantách: Standard za 7,5 % z pravidelné měsíční splátky, nebo Plus za 8,9 % z pravidelné měsíční splátky. Vyřízení není zcela online. Sice podáte online žádost, ale následně je potřeba papírovou dokumentaci vyřídit s kurýrem. Po definitivním schválení půjčky se musíte dostavit k podpisu smlouvy na pobočku.

 

Časté otázky

Jaká je minimální doba splácení u FÉR půjčky?

Minimální doba splácení je 12 měsíců, maximální pak 96 měsíců.

Lze si půjčku sjednat online?

Můžete vyplnit formulář online. Předsmluvní dokumentaci vám doručí kurýr. Finální smlouvu o úvěru ale musíte podepsat na pobočce.

Je možné pojistit si schopnost splácení?

Ano, Máte na výběr ze dvou variant pojištění, a to: Standard za 7,5 % z pravidelné měsíční splátky, nebo Plus za 8,9 % z pravidelné měsíční splátky. Pojištění kryje pracovní neschopnost, ztrátu zaměstnání, invaliditu III. stupně a úmrtí. Ztráta zaměstnání nebo pracovní neschopnost musejí trvat alespoň 30 dní, aby vzniklo právo na pojistnou událost.

Jak je to s bonusovou úrokovou sazbou? Kdy mi ji banka započte a jak?

Bonusovou úrokovou sazbu získá ten klient, který celou půjčku splatí řádně, tedy přesně podle předem nastaveného splátkového kalendáře. Teprve po splacení celé půjčky (s vyšším úrokem) banka bonus za slevu na úroku vypočte a peníze zaplacené navíc vrátí klientovi na jeho bankovní účet.

Reprezentativní příklad

Celková výše úvěru 280 000 Kč. Doba trvání úvěru 96 měsíců. V případě řádného splácení dostane klient na běžný účet zpět BONUS ve výši 63 770 Kč. Parametry úvěru po započtení BONUSU: Úroková sazba 1,99 % p. a. • Výše měsíční splátky 3 825 Kč. • RPSN 2,57 % p.a. Celková částka splatná klientem 303 313 Kč. Parametry úvěru bez započtení BONUSU: Úroková sazba 6,99 % p. a. • Výše měsíční splátky 3 825 Kč. • RPSN 7,33 % p.a. Celková částka splatná klientem 367 083 Kč.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

O společnosti Sberbank CZ, a.s.

Sberbank CZ, a.s.

Společnost Sberbank CZ patří pod dceřinou společnost s názvem Sberbank Europe AG a je součástí Skupiny Sberbank. Tato skupina působí ve 22 zemích po celém světě a poskytuje tak své služby více než 110 milionům klientů. Kořeny této společnosti spadají do Ruska, kde sídlí mateřská společnost. Na český trh vstoupila v únoru 2013 a nahradila tak Volksbank CZ. Banka má své dceřiné pobočky také v Kazachstánu, na Ukrajině a v Bělorusku. Zastoupení má v Německu, v Číně, v Indii, ve Švýcarsku a v Turecku

Více informací