Výhody

  • Měsíční splátky si lze rozložit až na 96 měsíců
  • Datum a výši měsíční splátky si zvolíte sami
  • Možnost pojistit si schopnost splácet
  • Nic neplatíte za vedení účtu zda poskytnutí úvěru

FÉR půjčka od Sberbank

FÉR půjčka od Sberbank je skutečně férová. Můžete ji využít na cokoliv, nikdo nebude zjišťovat důvod vaší půjčky. Garantuje nejvýhodnější půjčky po celou dobu splácení - pokud kdykoliv během doby splácení přinesete lepší nabídku, my ji dorovnáme a to i opakovaně. V případě předčasného splacení nebudete platit nic navíc. Výpisy jsou zasílány zcela zdarma.

Časté otázky

Jaká je minimální doba splácení u FÉR půjčky?

Minimální doba splácení je 12 měsíců, maximální pak 96 měsíců.

Lze si půjčku sjednat online?

Můžete vyplnit formulář online. Smlouvy vám doručí kurýr.

Je možné pojistit si schopnost splácení?

Ano, Máte na výběr ze dvou variant pojištění.

O společnosti Sberbank CZ, a.s.

Reprezentativní příklad

Celková výše úvěru 150 000 Kč, doba trvání úvěru 96 měsíců. Pevná úroková sazba 9,99 % p.a., výše měsíční splátky 2 287 Kč. Poplatek za poskytnutí úvěru ani poplatek za vedení úvěrového účtu nejsou účtovány. RPSN 10,62 % p.a. Celková částka splatná klientem Sberbank 219 528 Kč. Výše poslední splátky se může s ohledem na datum čerpání lišit.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

1. krok

Pro zahájení žádosti klikněte na tlačítko „Chci si půjčit“, a dostanete se na první stránku online formuláře. Zde pomocí posuvníků zvolte požadovanou sumu (30 000 Kč – 1 000 000 Kč) a dobu splatnosti (12 – 96 měsíců), podle čehož se Vám automaticky upraví měsíční splátka stejně jako údaje na pravé straně týkající se úroků a poplatků. Až navolíte, co potřebujete, klikněte na oranžové tlačítko „Ano, to potřebuji“.

2. krok

Další formulář se týká Vašich osobních a kontaktních údajů. Zadejte zde své jméno, příjmení, tituly před jménem a za jménem, pokud je máte, dále zvolte občanství (nastavena Česká republika). Vyplňte mobilní telefon a e-mail, pokud máte na Sberbank půjčku promo kód, zadejte ho do kolonky. Po zatrhnutí „Souhlasu se zpracováním osobních údajů“ klikněte na „Pokračovat.

 

3. krok

Systém Vám nabídne možnost vyřízení půjčky buď na pobočce, nebo na internetu. V případě pobočky si budete moci zvolit konkrétní pobočku, na kterou se dostavíte. Během vyplňování jednotlivých stránek formuláře si můžete vždycky vedle zvolit možnost „Dokončit žádost na pobočce“. 

4. krok

Při volbě vyřízení na internetu Vám systém shrne, co budete pro vyřízení půjčky online potřebovat: občanský průkaz, mobilní telefon, IČ zaměstnavatele (pokud ho neznáte, dá se v systému dohledat) a pokud jste podnikatel, pak poslední daňové přiznání.

5. krok

Další stránka bude chtít znát Vaše osobní údaje a informace. Zadejte adresu v podobě ulice a číslo domu, město a PSČ spolu se státem (již nastavena Česká republika). Pokud se liší Vaše kontaktní a trvalá adresa, zadejte obě. Další sekce zahrnuje osobní informace. Tady vyplňte místo narození, stát narození (nastavena Česká republika), rodné číslo bez lomítka, zvolte rodinný stav, typ bydlení, dosažené vzdělání a zvolte, zda jste politicky exponovanou osobou.

 

6. krok

Systém po Vás bude dále chtít údaje z Vašeho dokladu totožnosti. Můžete buď nahrát fotku či sken obou stran, nebo vyplnit údaje do kolonek. Vyplňte také číslo Vašeho bankovního účtu včetně kódu banky. Ať budete mít všechno hotovo, klikněte na oranžové tlačítko „Pokračovat“. 

7. krok

Sberbank chce dále znát podrobnosti o Vaší práci a příjmech. Vyberte druh povolání a konkrétní pozici. Dále uveďte Vaše čisté měsíční příjmy z této pozice za poslední tři měsíce. Pomocí zeleného tlačítka můžete uvést další příjem. V momentě výběru zaměstnaneckého poměru budete dotázáni ještě na datum jeho zahájení, pozici a druh smlouvy (doba určitá, doba neurčitá, zkušební doba, výpovědní lhůta). 

8. krok

Při výběru zaměstnaneckého poměru po Vás systém bude také chtít identifikaci zaměstnavatele. Uveďte proto obor, ve kterém firma působí, IČO (máte na výběr i z dalších identifikačních údajů například pro mezinárodní firmy). Dále je potřeba vyplnit sídlo firmy, město, PSČ, stát (nastavena Česká republika) a telefon, ideálně na personální oddělení.

9. krok

V další sekci po Vás chce formulář údaje o měsíčních výdajích. Vyplňte tedy počet vyživovaných osob v domácnosti, dále měsíční limit kontokorentů, měsíční splátky dalších úvěrů, pokud máte, limity vašich kreditních karet a další pravidelné výdaje (spoření, pojištění, výživné apod.). Pozor, do této sumy nepočítejte bydlení, energie a další pravidelné výdaje na bydlení! Po kompletním vyplnění klikněte na „Pokračovat“.

10. krok

Poslední stránka formuláře uvádí pohromadě všechny údaje z půjčky. Zároveň nabízí možnosti pojištění například pro invaliditu nebo neschopnost splácet. Můžete zadat i možnost „Bez pojištění“.

11. krok

Ve spodní části můžete zkontrolovat údaje ve všech sekcích. Nakonec po Vás formulář už bude chtít jen ověření pomocí kódu z kontrolní SMS zprávy, kterou si nechte poslat na mobil. Po vyplnění kolonky klikněte na „Odeslat žádost“ a vyčkejte na kontakt od banky a schválení Vaší půjčky. 

Reference

"S manželem jsme potřebovali půjčku a nevěděli jsme na koho se obrátit. Peníze dostat ihned, to pro nás byla hlavní priorita. Naštěstí FÉR půjčka od Sberbank nám to umožnila. Jsme moc spokojení a banku můžeme jen doporučit."

Klára, 33 let

Hodnocení: 5/5

Chci si půjčit