Smart půjčka | Hyperfinance.cz

Výhody

  • Bezúčelová půjčka
  • Možnost refinancování půjčky
  • Výplata v hotovosti
  • Splácení 14 – 20 měsíců s možností refinancování
  • Seriózní přístup
  • Peníze kurýrem až domů

Smart půjčka

Díky doručení v hotovosti patří Smart půjčka mezi vůbec nejrychlejší úvěrové služby u nás. Půjčit si můžete již od 5 000 Kč až po 70 000 Kč a nebudete k tomu potřebovat nic víc, než 2 doklady totožnosti. Je dostupná pro lidi s pravidelným měsíčním příjmem. Věk žadatele o půjčku musí dosahovat min. 18 let. Účel využití peněz může být naprosto libovolný. Splácet budete pravidelnými částkami 14, nebo 20 měsíců, ale při poctivém splácení je nabízeno i refinancování půjčky. 

Časté otázky

Kolik si mohu půjčit?

Až 70 000 Kč, ale výše je omezena i Vaší bonitou.

Musím nějak ručit?

Ručení majetkem se bát nemusíte. Při nedostatečné bonitě můžete zapojit i další osoby a získat tak spolužadatele, díky kterému na půjčku v požadované výši dosáhnete.

Kde mohu o půjčku žádat?

Půjčka je poskytována na celém území České republiky, proto je skvělé, že lze žádost vyplnit pohodlně na internetu přes jednoduchý a stručný formulář.

K čemu se půjčka hodí?

K čemukoliv, účel není omezen, prostě hotovost utratíte kdykoliv a za cokoliv si přejete. Vybavení domácnosti, dovolená, poplacení dluhů…cokoliv si jen přejete.

Vybavení Smart půjčky

Půjčka poskytovaná společností EC Financial Services, a.s. s dlouholetou historií na našem trhu je určena pro zájemce o rychlé a bezproblémové získání hotovosti. Úspěšně o ni mohou žádat zaměstnanci s pravidelným měsíčním příjmem. Poskytována je do výše 70 000 Kč a její doručení je opravdu bleskové – kurýrem přímo do rukou žadatele.

Stačí vyplnit žádost, na jejímž základě budete kontaktováni zaměstnancem společnosti, který s vámi dořeší všechny podrobnosti. Pro schválení půjčky budete potřebovat jen občanský průkaz a další doklad totožnosti a peníze můžete využít k jakémukoliv účelu.

Reprezentativní příklad

Při výši úvěru 20 000 Kč, výši splátky 2 656 Kč, počtu splátek 14, je úrok 15 % p. a., RPSN 272,44 % a celková částka splatná spotřebitelem 37 184 Kč. Tato suma je složená z výše úvěru 20 000 Kč a celkových nákladů na spotřebitelský úvěr 17 184 Kč, které tvoří úhrada za poskytnutí úvěru 3 600 Kč, úrok 1 925,44 Kč, náklady na vyhodnocení úvěru 1 859 Kč a částky za hotovostní inkaso splátek 9 800 Kč.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

O společnosti EC Financial Services a.s.

EC Financial Services, a.s.

Kontaktní informace

  • Koněvova 2660/141 Praha 3 - Žižkov, 130 00
  • E-mail: pujcka@exca.cz
  • Telefon: 844 13 14 15
  • Oficiální web společnosti: smartpujcka.cz
EC Financial Services, a.s., Koněvova 2660/141, Praha 3 - Žižkov, 130 00

Poskytovatelem oblíbené SMART půjčky je společnost EC Financial Services, a.s., která byla založena v roce 2000 a je jedním z uznávaných poskytovatelů nebankovních půjček v České republice. Firma si za dobu svého působení vybudovala silnou základnu spokojených klientů.

Společnost EC Financial Services, a.s. nabízí nebankovní bezúčelové úvěry. Díky SMART půjčce navíc získáte peníze přímo v hotovosti. Až domů vám je doveze kurýr společnosti.

EC Financial Services, a.s. patří mezi solidní poskytovatele, kteří razí zásady zodpovědného úvěrování a v případě problému může nabídnout odklad splátek nebo nově nastavený splátkový kalendář. Hledáte-li spolehlivý úvěr s možnostmi refinancování, je sázka na EC Financial Services, a.s. a její SMART půjčku sázkou na jistotu.