800 115 555

Výhody

  • Bezúčelová půjčka
  • Bez dokládání příjmů
  • I pro ženy na MD a důchodce
  • Splácení 13 – 16 měsíců s možností refinancování
  • Stačí 2 doklady totožnosti
  • Peníze kurýrem až domů

Smart půjčka

Díky doručení v hotovosti patří Smart půjčka mezi vůbec nejrychlejší úvěrové služby u nás. Půjčit si můžete již od 5 000 Kč až po 70 000 Kč a nebudete k tomu potřebovat nic víc, než 2 doklady totožnosti. Je dostupná pro pracující, důchodce i ženy na mateřské/rodičovské dovolené a účel využití peněz může být naprosto libovolný. Splácet budete pravidelnými částkami 13, nebo 16 měsíců, ale při poctivém splácení je nabízeno i refinancování půjčky. Smart půjčka patří mezi půjčky bez registru.

Časté otázky

Opravdu mohu získat půjčky, když jsem na MD?

Ano, půjčka je určena pro všechny osoby starší 18 let, které mají pravidelný měsíční příjem, což mají i ženy na MD a důchodci.

Kolik si mohu půjčit?

Až 70 000 Kč, ale výše je omezena i Vaší bonitou.

Musím nějak ručit?

Ručení majetkem se bát nemusíte. Při nedostatečné bonitě můžete zapojit i další osoby a získat tak spolužadatele, díky kterému na půjčku v požadované výši dosáhnete.

Kde mohu o půjčku žádat?

Půjčka je poskytována na celém území České republiky, proto je skvělé, že lze žádost vyplnit pohodlně na internetu přes jednoduchý a stručný formulář.

K čemu se půjčka hodí?

K čemukoliv, účel není omezen, prostě hotovost utratíte kdykoliv a za cokoliv si přejete. Vybavení domácnosti, dovolená, poplacení dluhů…cokoliv si jen přejete.

Co když jsem v registru dlužníků?

Nevadí. Do registru se nenahlíží.

Jaké doklady potřebuji?

Stačí Vám 2 doklady totožnosti a potvrzení o příjmu.

Vybavení Smart půjčky

Půjčka poskytovaná společností JET Money s.r.o. s dlouholetou historií na našem trhu je určena pro všechny zájemce o rychlé a bezproblémové získání hotovosti. Úspěšně o ni mohou žádat zaměstnanci i osoby pobírající rodičovský příspěvek, nebo důchod. Poskytována je do výše 70 000 Kč a její doručení je opravdu bleskové – kurýrem přímo do rukou žadatele.

Stačí vyplnit žádost, na jejímž základě budete kontaktováni zaměstnancem společnosti, který s vámi dořeší všechny podrobnosti. Pro schválení půjčky budete potřebovat jen občanský průkaz a další doklad totožnosti a peníze můžete využít k jakémukoliv účelu.

Tabulka splátek

Výše půjčky 30 000 Kč 30 000 Kč 70 000 Kč
Počet splátek 16 13 16
Měsíční splátka 3 450 Kč 3 900 Kč 8 050 Kč
Roční úrok 21 % 25,85 % 21 %
Poplatek za vyřízení 16 800 Kč ** 13 200 Kč ** 39 202 Kč **
RPSN 163,38 % 187,6 % 163,38 %
Celková částka na zaplacení 55 200 Kč 51 600 Kč 128 800 Kč
Dátum splatnosti 17. 8. 2016 17. 8. 2016 17. 11. 2016

* Údaje mají pouze informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví po schválení půjčky.
**V případě třetí a každé následující je poplatek nižší o 150 Kč.

Co říkají spokojení klienti

"Po studiu jsem se chtěla zabydlet v pronajatém bytě, ale než bych na to vydělala, neměla bych kde spát. U Smart půjčky se mi líbilo, že mi dodali peníze v hotovosti na ruku. Hned jsem šla a byteček zařídila. Teď mám už bez problémů splaceno, ale až budu v budoucnu potřebovat, ani se nebudu zdržovat hledáním někde jinde."

Vlaďka, Liberec, 26 let

Hodnocení: 5/5

Chci si půjčit

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.

O společnosti JET Money s.r.o.

JET Money s.r.o.

Kontaktní informace

  • Hněvotínská 241/52 779 00 Olomouc
  • E-mail: info@jetmoney.cz
  • Telefon: 840 11 11 77
  • Oficiální web společnosti: www.jetmoney.cz
JET Money s.r.o. , Hněvotínská 241/52 , 779 00 Olomouc

Poskytovatelem oblíbené SMART půjčky je společnost JET Money s.r.o., která byla založena v roce 2000 a je jedním z uznávaných poskytovatelů nebankovních půjček v České republice. Firma sídlí v Olomouci a za dobu svého působení si vybudovala silnou základnu spokojených klientů.

Společnost JET Money s.r.o. nabízí nebankovní bezúčelové úvěry, které jsou vhodné pro zaměstnance, živnostníky, ale i maminky na mateřské dovolené nebo seniory pobírající starobní důchod. Díky SMART půjčce navíc získáte peníze přímo v hotovosti. Až domů vám je doveze kurýr společnosti.

JET Money s.r.o. patří mezi solidní poskytovatele, kteří razí zásady zodpovědného úvěrování a v případě problému může nabídnout odklad splátek nebo nově nastavený splátkový kalendář. Hledáte-li spolehlivý úvěr s možnostmi refinancování, je sázka na JET Money s.r.o. a její SMART půjčku sázkou na jistotu.

1. krok

Nezávazná žádost Smart půjčky se skládá z jednoho formuláře. Vyberte si výši půjčky od 5 000 do 50 000 Kč. Pak vyplňte osobní a kontaktní údaje. V první části tedy jméno, příjmení a rodné číslo. V druhé pak číslo mobilu, email, ulici, číslo popisné, město s PSČ. Nezapomeňte zatrhnout „Souhlas se zpracováním osobních údajů.“ Pak klikněte na tlačítko „Odeslat žádost“.

2. krok

Následně Vás bude kontaktovat pracovník firemního callcentra. Mějte u sebe telefon, protože pokud se Vám nedovolá, bude Vaše žádost o půjčku Smart zamítnuta.