Výhody

  • Bezúčelová půjčka
  • Možnost refinancování půjčky
  • Výplata v hotovosti
  • Splácení 14 – 18 měsíců s možností refinancování
  • Seriózní přístup
  • Peníze kurýrem až domů

Smart půjčka

Díky doručení v hotovosti patří Smart půjčka mezi vůbec nejrychlejší úvěrové služby u nás. Půjčit si můžete již od 5 000 Kč až po 70 000 Kč a nebudete k tomu potřebovat nic víc, než 2 doklady totožnosti. Je dostupná pro lidi s pravidelným měsíčním příjmem. Věk žadatele o půjčku musí dosahovat min. 18 let. Účel využití peněz může být naprosto libovolný. Splácet budete pravidelnými částkami 14, nebo 18 měsíců, ale při poctivém splácení je nabízeno i refinancování půjčky. 

Časté otázky

Kolik si mohu půjčit?

Až 70 000 Kč, ale výše je omezena i Vaší bonitou.

Musím nějak ručit?

Ručení majetkem se bát nemusíte. Při nedostatečné bonitě můžete zapojit i další osoby a získat tak spolužadatele, díky kterému na půjčku v požadované výši dosáhnete.

Kde mohu o půjčku žádat?

Půjčka je poskytována na celém území České republiky, proto je skvělé, že lze žádost vyplnit pohodlně na internetu přes jednoduchý a stručný formulář.

K čemu se půjčka hodí?

K čemukoliv, účel není omezen, prostě hotovost utratíte kdykoliv a za cokoliv si přejete. Vybavení domácnosti, dovolená, poplacení dluhů…cokoliv si jen přejete.

Vybavení Smart půjčky

Půjčka poskytovaná společností JET Money s.r.o. s dlouholetou historií na našem trhu je určena pro zájemce o rychlé a bezproblémové získání hotovosti. Úspěšně o ni mohou žádat zaměstnanci s pravidelným měsíčním příjmem. Poskytována je do výše 70 000 Kč a její doručení je opravdu bleskové – kurýrem přímo do rukou žadatele.

Stačí vyplnit žádost, na jejímž základě budete kontaktováni zaměstnancem společnosti, který s vámi dořeší všechny podrobnosti. Pro schválení půjčky budete potřebovat jen občanský průkaz a další doklad totožnosti a peníze můžete využít k jakémukoliv účelu.

Reprezentativní příklad

Smart půjčka při výši úvěru 20.000,-Kč na 13 měsíců: zápůjční pevná úroková sazba 25,85 % p.a., poplatek za uzavření smlouvy ve výši 800,-Kč, poplatek za správu úvěru ve výši 4.400,-Kč, poplatek za hotovostní výběr splátek ve výši 3.800,-Kč, měsíční splátka 2.600,-Kč, RPSN činí 189,4%. Celkové náklady spotřebitelského úvěru pro spotřebitele činí 14.600,-Kč. Celková dlužná částka, kterou spotřebitel zaplatí, činí 34.600,-Kč.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

Reference

"Po studiu jsem se chtěla zabydlet v pronajatém bytě, ale než bych na to vydělala, neměla bych kde spát. U Smart půjčky se mi líbilo, že mi dodali peníze v hotovosti na ruku. Hned jsem šla a byteček zařídila. Teď mám už bez problémů splaceno, ale až budu v budoucnu potřebovat, ani se nebudu zdržovat hledáním někde jinde."

Vlaďka, Liberec, 26 let

Hodnocení: 5/5

Chci si půjčit

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.

O společnosti JET Money s.r.o.

JET Money s.r.o.

Kontaktní informace

  • Hněvotínská 241/52 779 00 Olomouc
  • E-mail: info@jetmoney.cz
  • Telefon: 840 11 11 77
  • Oficiální web společnosti: smartpujcka.cz
JET Money s.r.o. , Hněvotínská 241/52 , 779 00 Olomouc

Poskytovatelem oblíbené SMART půjčky je společnost JET Money s.r.o., která byla založena v roce 2000 a je jedním z uznávaných poskytovatelů nebankovních půjček v České republice. Firma sídlí v Olomouci a za dobu svého působení si vybudovala silnou základnu spokojených klientů.

Společnost JET Money s.r.o. nabízí nebankovní bezúčelové úvěry. Díky SMART půjčce navíc získáte peníze přímo v hotovosti. Až domů vám je doveze kurýr společnosti.

JET Money s.r.o. patří mezi solidní poskytovatele, kteří razí zásady zodpovědného úvěrování a v případě problému může nabídnout odklad splátek nebo nově nastavený splátkový kalendář. Hledáte-li spolehlivý úvěr s možnostmi refinancování, je sázka na JET Money s.r.o. a její SMART půjčku sázkou na jistotu.

1. krok

Nezávazná žádost Smart půjčky se skládá z jednoho formuláře. Vyberte si výši půjčky od 5 000 do 50 000 Kč. Pak vyplňte osobní a kontaktní údaje. V první části tedy jméno, příjmení a rodné číslo. V druhé pak číslo mobilu, email, ulici, číslo popisné, město s PSČ. Nezapomeňte zatrhnout „Souhlas se zpracováním osobních údajů.“ Pak klikněte na tlačítko „Odeslat žádost“.

2. krok

Následně Vás bude kontaktovat pracovník firemního callcentra. Mějte u sebe telefon, protože pokud se Vám nedovolá, bude Vaše žádost o půjčku Smart zamítnuta.