SOS Credit půjčka | Hyperfinance.cz

SOS Credit půjčka

SOS Credit půjčka je určená všem spotřebitelům, kteří potřebují v rychlosti zafinancovat nutný výdaj, který nesnese odkladu, ale na který před výplatou není dostatek volných financí. Půjčka je nastavena v rozsahu od 1 000  korun do 30 000 korun. Peníze mohou být vypůjčeny na 7 až 28 dní, přičemž je možné půjčku za příslušný poplatek i opakovaně prodloužit o 7, 14, 21 čí až o 28 dnů.

Účel půjčky není nijak stanoven, takže získané peníze lze využít naprosto na cokoliv. Není nutné mít ručitele ani nemovitost k zastavení. Podmínkou k získání půjčky je samozřejmě plnoletost, dále pravidelný příjem a aktivní bankovní účet vedený na jméno žadatele. Žádost o půjčku i její vyřízení probíhá pouze online, peníze jsou odesílány do 15 minut od vyřízení žádosti.Časté otázky

Můžu si zde půjčit méně než 1 000 Kč?

Nikoliv, SOS Credit půjčka je nastavena na rozmezí od 1 000 Kč do 30 000 korun. Nižší nebo vyšší částky nejsou možné. Podobné je to se splatností půjčky, která je nastavena od 7 až 28 dní.

Doba splácení je poměrně krátká, co když na splacení nakonec nebudu mít dost peněz?

Pokud zjistíte, že nebudete schopni půjčku splatit, nejde o žádnou tragédii. Jen urychleně kontaktujte poskytovatele půjčky a dohodněte si s ním prodloužení termínu splatnosti. Možnosti jsou o 7, 14, 21 čí 28 dnů, a to i opakovaně. S prodloužením termínu splatnosti je samozřejmě spojen poplatek za toto prodloužení. A k prodloužení termínu splatnosti dojde právě až po zaplacení smluvně dohodnutého poplatku odesláním na bankovní účet společnosti.

Můžu získat SOS Credit půjčku v hotovosti?

SOS Credit půjčka je poskytována pouze na bankovní účet žadatele, přičemž tento účet musí mít stejné jméno jako žadatel o půjčku. Další podmínkou získání půjčky samozřejmě je stálý příjem.

Můžu o SOS Credit půjčku zažádat třeba i pozdě večer? Přes den totiž nemívám čas.

Ano, SOS Credit půjčka je online půjčkou, takže si o ni můžete zažádat kdykoliv. Klidně v neděli o půlnoci. Internet funguje pořád, vaše žádost o půjčku se na serveru společnosti uloží. V pracovní době pak zaměstnanci společnosti vaši žádost vyřídí, o průběhu procesu informují SMS zprávou. A když společnost půjčku schválí, do 15 minut ji poskytne.


Reprezentativní příklad

Celková výše spotřebitelského úvěru 4500 Kč; Pevná roční úroková sazba 0 %. Doba trvání 28 dní, Poplatek 1639 Kč; RPSN 5632,2 %. Celkem uhradíte 6139 Kč.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.