Vata půjčka - část úroku zpět | Hyperfinance.cz

Výhody

  • Žádné skryté poplatky
  • Okamžité odeslání peněz na účet klienta
  • Bezúčelová i bez ručitele
  • Den před splatností dostanete mail a smsku
  • Bonus za předčasné splacení
  • Peníze můžete obdržet i přímo na ruku

VATAonline

U VATAonline si může každý půjčit 1 000 – 10 000 Kč s volitelnou dobou splatnosti mezi 5 – 35 dny. Společnost může vyžadovat potvrzení o příjmech, nebo kopii daňového přiznání. Získání peněz touto cestou je velmi rychlé a snadné, protože schválení je otázkou pár minut a finance jsou odeslány bezodkladně na účet klienta. Nebo můžete peníze získat přímo na ruku, když se zastavíte na pobočce.

TIP

V případě opoždění se splatností o 2 dny žádné poplatky navíc za prodlení neplatíte. Vše je v pořádku a půjčka je splacená ve splatnosti. Rovněž si můžete prodloužit splatnost. 

Časté otázky

Prokazuji u půjčky příjem?

Příjem i zaměstnavatel se uvádějí. Ověření příjmu je vyžadován u každého nového klienta. OSVČ zasílají kopii minulého posledního daňového přiznání.

Mohu si půjčit, i když jsem v registru dlužníků?

Nikoliv, společnost nepůjčuje osobám, které mají nesplacené dluhy po splatnosti – nahlíží do registru dlužníků.

Jak dlouho bude trvat obdržení peněz?

Společnost zasílá peníze na účet ihned po schválení půjčky. V případě první žádosti je třeba se registrovat a případně doložit některé další údaje, ale druhá a každá další půjčka jsou vyřizovány již bleskově.

Jaké doklady potřebuji?

Stačí Vám občanský průkaz a potvrzení o příjmu.

Reprezentativní příklad

U půjčky Vataonline ve výši 4 000 Kč na dobu 35 dní je nutné vrátit celkem částku 5 400 Kč. Poplatek za půjčku tak činí 1 400 Kč. Úrok odpovídá pevné úrok. sazbě 365 % p.a. a RPSN činí 2 187 %.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.