800 115 555

Výhody

  • Žádné skryté poplatky
  • Okamžité odeslání peněz na účet klienta
  • Prodloužení splatnosti až o 90 dnů
  • Bezúčelová i bez ručitele
  • Žádný poplatek za poskytnutí půjčky
  • Den před splatností dostanete mail a smsku
  • Bonus za předčasné splacení
  • Peníze můžete obdržet i přímo na ruku

VATAonline

U VATAonline si může každý půjčit 1 000 – 10 000 Kč s volitelnou dobou splatnosti mezi 5 – 35 dny. Společnost může vyžadovat potvrzení o příjmech, nebo kopii daňového přiznání. Splatnost lze odložit maximálně o 90 dnů. Získání peněz touto cestou je velmi rychlé a snadné, protože schválení je otázkou pár minut a finance jsou odeslány bezodkladně na účet klienta. Nebo můžete peníze získat přímo na ruku, když se zastavíte u nás na pobočce.

TIP

V případě opoždění se splatností o 2 dny žádné poplatky navíc za prodlení neplatíte. Vše je v pořádku a půjčka je splacená ve splatnosti. Rovněž si můžete prodloužit splatnost. Celková doba odložení splatnosti může být až 90 dnů.

Časté otázky

Prokazuji u půjčky příjem?

Příjem i zaměstnavatel se uvádějí. Případné ověření příjmu může poskytovatel půjčky vyžadovat, stejně jako kontaktovat vašeho zaměstnavatele. OSVČ zasílají kopii minulého daňového přiznání.

Mohu si půjčit, i když jsem v registru dlužníků?

Nikoliv, společnost nepůjčuje osobám, které mají nesplacené dluhy po splatnosti – nahlíží do registru dlužníků.

Jak dlouho bude trvat obdržení peněz?

Společnost zasílá peníze na účet ihned po schválení půjčky. V případě první žádosti je třeba se registrovat a případně doložit některé další údaje, ale druhá a každá další půjčka jsou vyřizovány již bleskově.

Jaké doklady potřebuji?

Stačí Vám 1 doklad totožnosti a potvrzení o příjmu.

Půjčka od VATAonline

VATAonline poskytuje krátkodobé online půjčky ve výši maximálně 10 000 Kč. Nejde však jen o další z řady poskytovatelů drobných půjček, přináší i několik zajímavých výhod. Tou asi nejvýraznější je vracení poplatků při předčasném splacení půjčky. To probíhá automaticky, takže stačí zaplatit o několik dní dříve a poměrná část poplatku je zaslána zpět na účet klienta společnosti.

VATAonline chce i potvrzení o příjmu, případně kopii daňového přiznání u OSVČ. Výplata peněz probíhá okamžitě po schválení žádosti o půjčku, které zpravidla trvá maximálně několik minut (v pracovní dny).

Reprezentativní příklad jedného z poskytovatelů

U půjčky Vataonline ve výši 4 000 Kč na dobu 35 dní je nutné vrátit celkem částku 5 400 Kč. Poplatek za půjčku tak činí 1 400 Kč. Úrok odpovídá pevné úrok. sazbě 365 % p.a. a RPSN činí 2 187 %.


* Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

Reference

"Na tuhle půjčku jsem se obrátil, když jsem potřeboval půjčit menší obnos na 14 dnů. Chtěl jsem mít nějakou časovou rezervu, takže se mi fakt líbilo, že za předčasné splacení se mi část poplatku vrátila, což jsem jinde neviděl. Můžete si tak bez obav dát dlouhou splatnost, a přesto zaplatit nižší poplatek. Teď mám vždycky po ruce dost peněz na nečekané výdaje."

Jakub, 33 let, Pardubice

Hodnocení: 5/5

Chci si půjčit

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.

1. krok

Vataonline rozděluje půjčky na rychlé od 500 Kč do 4 999 Kč a na Půjčky VIP od 5000 Kč do 10 000 Kč. VIP půjčka je odstupňována po 1 000 Kč, nelze si tedy půjčit například 7 500 Kč. Oba modely Vám automaticky propočítávají náklady, které vidíte v rohu nad tlačítkem „Půjčit.“

2. krok

Pokud už jste si někdy u této společnosti půjčili, můžete se rovnou přihlásit ke svému účtu. Pokud ne, vyzve Vás systém k registraci.

3. krok

Systém Vás následně vyzve k vyplnění osobních a dalších informací. V první části zadejte své jméno, příjmení, rodné číslo, číslo občanského průkazu, občanství (nastaveno české) a rodinný stav.

4. krok

V další sekci volíte přihlašovací jméno a heslo do systému společnosti. Pak klikněte na zelené tlačítko „Pokračovat“.

5. krok

Ve druhé části formuláře po Vás systém chce Vaše kontaktní údaje. Vyplňte tedy údaje o trvalém bydlišti v podobě ulice, čísla popisného, města, PSČ a země (nastavena Česká republika). Ve formuláři je i část pro kontaktní adresu. Tu vyplňte jen tehdy, pokud se liší od trvalé.ň

V další sekci zadejte svoje údaje o bydlení. Nejdříve vyplňte jméno osoby, na kterou jsou vedeny účty za nájem, energie a další pravidelné poplatky (telefon, internet) v současném bydlišti. Dále zvolte, zda jste doma nájemce nebo vlastník a jak dlouho na této adrese bydlíte (1 rok až 10 a více let).  

V posledním části této sekce zadejte kontaktní údaje, tedy číslo mobilního telefonu, číslo druhého telefonu a email.

6. krok

 Po kliknutí na zelené tlačítko „Pokračovat“ budete vyzváni k zadání čísla bankovního účtu a volby kódu banky.

7. krok

V poslední sekci budete tázáni na Vaše příjmové podmínky. Zvolte svůj hlavní zdroj příjmu (zaměstnanec, podnikatel, jiný), čistý příjem ze zaměstnání, datum příští výplaty, jméno zaměstnavatele a telefon do práce, ideálně na mzdové nebo personální oddělení. Dále popište druh příjmu podle pracovní pozice nebo v oboru podnikání. Nakonec zvolte dobu, po kterou jste v současné pracovní pozici a nezapomeňte zatrhnout „Souhlas se zpracováním osobních údajů“. Pak už jen klikněte na tlačítko „Pokračovat“.

8. krok

Po kliknutí na zelené tlačítko „Dokončit“ Vám systém oznámí Dokončení registrace. Nyní Vás vyzve k odeslání 1 Kč na účet společnosti kvůli ověření pravosti Vámi zadaného čísla účtu. Po tomto kroku bude Vás klientský účet aktivován, o čemž Vás informuje přímo operátor společnosti.