Vata půjčka - část úroku zpět | Hyperfinance.cz

Výhody

  • Žádné skryté poplatky
  • Okamžité odeslání peněz na účet klienta
  • Bezúčelová i bez ručitele
  • Den před splatností dostanete mail a smsku
  • Bonus za předčasné splacení
  • Peníze můžete obdržet i přímo na ruku

VATAonline

U VATAonline si může každý půjčit 1 000 – 10 000 Kč s volitelnou dobou splatnosti mezi 5 – 35 dny. Společnost může vyžadovat potvrzení o příjmech, nebo kopii daňového přiznání. Získání peněz touto cestou je velmi rychlé a snadné, protože schválení je otázkou pár minut a finance jsou odeslány bezodkladně na účet klienta. Nebo můžete peníze získat přímo na ruku, když se zastavíte na pobočce.

TIP

V případě opoždění se splatností o 2 dny žádné poplatky navíc za prodlení neplatíte. Vše je v pořádku a půjčka je splacená ve splatnosti. Rovněž si můžete prodloužit splatnost. 

Časté otázky

Prokazuji u půjčky příjem?

Příjem i zaměstnavatel se uvádějí. Ověření příjmu je vyžadován u každého nového klienta. OSVČ zasílají kopii minulého posledního daňového přiznání.

Mohu si půjčit, i když jsem v registru dlužníků?

Nikoliv, společnost nepůjčuje osobám, které mají nesplacené dluhy po splatnosti – nahlíží do registru dlužníků.

Jak dlouho bude trvat obdržení peněz?

Společnost zasílá peníze na účet ihned po schválení půjčky. V případě první žádosti je třeba se registrovat a případně doložit některé další údaje, ale druhá a každá další půjčka jsou vyřizovány již bleskově.

Jaké doklady potřebuji?

Stačí Vám občanský průkaz a potvrzení o příjmu.

Reprezentativní příklad

U půjčky Vataonline ve výši 4 000 Kč na dobu 35 dní je nutné vrátit celkem částku 5 400 Kč. Poplatek za půjčku tak činí 1 400 Kč. Úrok odpovídá pevné úrok. sazbě 365 % p.a. a RPSN činí 2 187 %.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

Reference

"Na tuhle půjčku jsem se obrátil, když jsem potřeboval půjčit menší obnos na 14 dnů. Chtěl jsem mít nějakou časovou rezervu, takže se mi fakt líbilo, že za předčasné splacení se mi část poplatku vrátila, což jsem jinde neviděl. Můžete si tak bez obav dát dlouhou splatnost, a přesto zaplatit nižší poplatek. Teď mám vždycky po ruce dost peněz na nečekané výdaje."

Jakub, 33 let, Pardubice

Hodnocení: 5/5

Chci si půjčit