Výhody

 • Půjčka na libovolné účely
 • Rychlé a jednoduché vyřízení
 • Automatický systém schválení urychlující půjčky
 • Dostupnost 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
 • Transparentní poplatky
 • Zodpovědný věřitel
 • Nepotřebujete ručitele

Zaimo půjčka

Zaimo půjčka Vám umožní půjčit si jednoduše, rychle a transparentně. Vyplnit přihlášku trvá pouze 2 minuty. Rychlost vyřízení půjčky závisí na vaší rychlosti dodání potřebných dokumentů. Půjčky jsou obvykle schváleny již v ten samý den, ve který dodáte všechny požadované dokumenty. Peníze po schválení půjčky budou převedeny na váš účet okamžitě, jakmile společnost obdrží 1 Kč ověřovací poplatek, který potvrzuje vlastníka účtu.

Zaimo půjčka je poskytovaná v částce od 15 000 do 108 000 Kč na libovolné účely. Splácí se od 12 do 48 měsíců. Finanční produkt vyniká především svým rychlým vyřízení. To je možné díky automatizovanému systému pro posuzování žádostí. Pro půjčku je také samozřejmostí transparentnost poplatků, jež se nezvyšují s dalšími půjčkami jako u některých poskytovatelů. Zaimo půjčka nemá žádné skryté poplatky, poplatky jsou stejná pro všechny.

Časté otázky

Kolik si můžu půjčit a na jak dlouhou dobu?

Zaimo půjčka je poskytovaná v částce od 15 000 do 108 000 Kč. Splácení půjčky je možné rozložit na dobu od 12 do 48 měsíců.

Na jaké účely jsou peníze z půjčky určené?

Z peněz lze financovat cokoliv. Půjčka je neúčelová, tudíž na cokoliv.

Co musím splnit, aby mi byla půjčka schválená?

Základními podmínkami pro získání půjčky je plnoletost, občanství ČR, mobilní telefon, kreditní karta a bankovní účet.

Jak se žádá o půjčku?

O půjčku se žádá online způsobem. Při první půjčce je nutné zaregistrovat se do systému a poté vyplňujete žádost o půjčku a zasíláte požadované dokumenty. Důležité je také v průběhu vyřizování odeslat 1 Kč na účet poskytovatele. Jde o ověření účtu.

Proč mi byla žádost zamítnutá?

Nelze to přesně říci. Při vyhodnocení žádosti je bráno v potaz mnoho faktorů. O půjčku si můžete zažádat opakovaně, nejdříve však 30 dní od zamítnutí žádosti.

Mohou mít více aktivních půjček u Zaimo.cz?

Ne, vždy může být aktivní jen jedna. Sedm dní po jejím splacení si můžete sjednat novou půjčku. Tento systém napomáhá zodpovědnému úvěrování.

Jaký je stav mé půjčky?

Všechny informace o stavu Vaší půjčky najdete ve svém uživatelském účtu na Zaimo.cz či na e-mailu.

Jak lze komunikovat s poskytovatelem půjčky?

O půjčku lze požádat internetovým formulářem. Komunikovat se společností lze také přes zákaznický e-mail, telefonicky či prostřednictvím chatu na webových stránkách firmy.

Reprezentativní příklad

Úvěr: 108 000 Kč, Pevná úroková sazba: 14,07 % p.a., Délka úvěru: 48 měsíčních splátek, Poplatky: 33 684,81 Kč, Celkový úvěr: 141 684,81 Kč, Splátka: 2 954 Kč, RPSN: 15 %, Skryté poplatky: 0 Kč, Další poplatky: 0 Kč, Předčasné splacení: Zdarma!


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

1. krok

Po kliknutí na tlačítko "Chci si půjčit" budete přesměrováni na formulář žádosti o půjčku. Nejprve pomocí dvou posuvníku vyberte částku a počet splátek.

2. krok

Po kliknutí na tlačítko „Zažádat o úvěr“ Vás systém přesměruje na stránku s dalšími údaji. Nahoře vyplňte osobní údaje – jméno, příjmení, pohlaví a datum narození.

3. krok

Hned pod těmito údaji vyplňte kontaktní údaje, tedy emailovou adresu + její ověření, mobilní telefon, případně pevnou linku, pokud ji vlastníte. 

4. krok

Vzhledem k tomu, že se v rámci půjčky musíte registrovat do systému společnosti, zvolte si heslo, potvrďte ho a následně potvrďte Zásady osobních údajů, Rámcový úvěr smlouvy a Souhlas se zpracováním údajů v NRKI – nebankovním registru klientských informací. 

5. krok

Na další stránce následují postupně další identifikační údaje, nejdříve rodné číslo, dále číslo občanského průkazu a jeho platnost.

6. krok

V další části pak vyplňte kontaktní údaje zahrnující adresu – tedy ulici, číslo popisné, město a PSČ včetně data zahájení pobytu. Nezapomeňte potvrdit, zda se trvalá adresa shoduje s korespondenční.

7. krok

Následující stránka se zabývá vašimi finančními poměry. Vyplňte dosažené vzdělání včetně oboru studia, zaměstnání, čistý disponibilní příjem a také datum, kdy obdržíte svou další výplatu.

8. krok

U zaměstnání budete vyzváni k vyplnění adresy firmy, její velikosti, oboru a sféry podnikání, druhu Vaší pracovní smlouvy a délky pracovního poměru.

9. krok

V další sekci vyplňte údaje o svém rodinném stavu, bydlení a počtu dětí.

10. krok

Po úspěšném vyplnění všech kolonek budete vyzváni k zadání Vašeho čísla účtu kvůli identifikaci. Číslo je možné vložit manuálně, případně vybrat banku a vložit svoje přihlašovací údaje (jméno a heslo). Společnost se pomocí technologie Konto Connect spojí na několik vteřin s Vaším účtem a ověří jeho platnost. Typ spojení nedovoluje jakékoli operace na účtu samotném.

Následně čekáte na schválení půjčky, v případě schválení půjčka je vaše!

Reference

"Zaimo půjčku jsem objevil, když jsem potřeboval půjčit 15 000 Kč a bylo pro mě důležité, aby mi půjčka byla poskytnutá skutečně rychle. Zjistil jsem totiž, že jsem zapomněl zaplatit pokutu a neměl jsem na ni peníze. Jsem rád, že mi poskytovatel vyšel rychle vstříc a já se tak nedostal do větších finančních problémů."

Milan, 45 let, Náchod

Hodnocení: 5/5

Chci si půjčit

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářích.

O společnosti Kreditech Česká republika s.r.o.

Kreditech Česká republika s.r.o.

Kontaktní informace

 • Karlovo nám.16 120 00 Praha 2
 • E-mail: info@zaimo.cz
 • Telefon: 228 883 108
 • Oficiální web společnosti: www.zaimo.cz
Kreditech Česká republika s.r.o., Karlovo nám.16, 120 00 Praha 2

Více informací o půjčce můžete najít na webu Zaimo.cz. Jde o českou pobočku, která je poskytovaná německou firmou Kreditech SSL Holding GmbH. V České republice je poskytovatelem nebankovní společnost Kredito24 Česká republika. Její sídlo najdete v Praze. Kredito24 je společností, která se vždy snaží co nejvíce vyjít vstříc klientovi, a to bez zbytečného papírování a dalších otravných náležitostí typické pro mnohé půjčky. Firma má inovativní systém rychlého schvalování půjček, jež je typický pro německou společnost Kreditech.