Od 21. října 2016 už není možné žádat o nové produkty a služby v ZUNO.


Výhody

  • Kdykoliv si můžete zvýšit nebo snížit splátku
  • Bez poplatků za poskytnutí
  • Neplatíte žádné poplatky
  • Získáte online účet zcela zdarma
  • Splátky si můžete nastavit podle sebe
  • Získáte výhodnější pojistné splácení

Zuno půjčka

Zuno půjčka poskytuje nejvýhodnější úrok, neplatíte žádné poplatky navíc. Banka Zuno odměňuje ty, kteří řádně splácejí prvních 6 měsíců tím, že získají garanci „Nepřekonatelné půjčky“ po celou dobu splácení. Pokud by Vám jiná banka nabídla lepší úrok, Zuno banka jej sníží až do výše 4,9 %. Dobu splácení si určují klienti sami v rozmezí 6 – 72 měsíců. Zuno banka dále nabízí možnost refinancování (konsolidaci) půjčky a povolení přečerpání.  

Časté otázky

Opravdu si mohu vybrat jeden měsíc v roce, kdy nebudu platit splátku?

Ano, jedná se o takzvané splátkové prázdniny. Jeden měsíc v roce můžete investovat své peníze jinak.

Musím mít účet v bance ZUNO, abych dostal půjčku?

Ano, je to podmínka. Na účtu však stačí mít symbolický zůstatek 1 Kč.

Reprezentativní příklad

U Zuno půjčky ve výši 40 000 Kč splatíte během 60 měsíčních splátek ve výši 54 480 Kč. Měsíční splátka činí 908 Kč, pevná roční úroková sazba je 12,9 %, RPSN  - %. Celkové náklady: 14 480 Kč.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

1. krok

Zuno nabízí sumy od 15 000 Kč do 500 000 Kč se splatností 6 – 72 měsíců. Klikněte na tlačítko "Chci si půjčit". Následně budete přesměrováni na oficiální formulář žádosti o půjčku od společnosti ZUNO. Klikněte na "Spočítejte si ji". Následně si nastavíte parametry půjčky tak jako vám vyhovují.

2. krok

Dále zvolte, zda jste, nebo nejste klientem Zuno. Jako neklient si musíte nejdříve vytvořit účet u Zuno. Klikněte tedy na tlačítko: „Požádejte o PŮJČKU online“.

3. krok

Systém se Vás postupně zeptá na skutečnosti ze 6 oblastí. V první řadě bude chtít znát druh Vašeho pracovního poměru. Vyberte proto se seznamu, zda jste státní zaměstnanec, zaměstnanec v soukromém sektoru, OSVČ, senior, student apod. V okamžiku volby Vám systém nabídne ještě kolonku s datem nástupu do této pozice nebo funkce a po vyplnění se otevře ještě kolonka na čistý měsíční příjem. Po správném a pravdivém vyplnění klikněte na šipku „Potvrdit“.

4. krok

Hned pod první sekcí se objeví další, která si žádá Vaše osobní údaje a dvě potvrzení. Vyplňte jméno, příjmení, mobilní telefon a e-mail. Dále pak opište kód sekvenci malých písmen a čísel z obrázku do kolonky níže, v případě nečitelnosti lze restartovat obrázek tlačítkem vedle. Nakonec odškrtněte „Souhlas s všeobecnými podmínkami“ a „Souhlas se zpracováním osobních údajů“. Pak opět klikněte na šipku „Pokračovat“.

5. krok

Teď máte na výběr z toho, jaké služby společnosti Zuno budete využívat. Jedná se hlavně o volbu mezi půjčkou a refinancováním. U půjčky zadejte požadovanou sumu, splatnost a zvolte si, ve kterém dni v měsíci budete půjčku splácet. Dále máte na výběr, který měsíc v roce chcete jako splátkové prázdniny a jaký druh pojištění ke své půjčce chcete, zda rozšířené, kompletní nebo bez pojištění. Pokud máte nějaké další úvěry, Zuno zajímá, zda jste se v posledních 12 měsících zpozdil se splátkou o více než 90 dní. 

6. krok

Systém Vám dále nabídne volbu půjčky s výhodným pojištěním. Protože je pro půjčku Zuno nutné mít otevřený účet u tohoto ústavu, máte na výběr ze dvou možností – Účet za 0 Kč, nebo Účet za 60 Kč měsíčně s balíkem služeb, který může být při aktivním používání také zdarma. Můžete si zvolit také platební kartu. Pokud máte pro některý ze Zuno produktů promo kód, můžete ho zadat do kolonky níže. Až všechno navolíte, klikněte opět na šipku „Potvrdit“.

7. krok

Další sekce se týká Vašich osobních a kontaktních informací. Zvolte svou státní příslušnost (zvolena implicitně Česká republika), dále rodné číslo, místo narození, číslo občanského průkazu, datum ukončení jeho platnosti, místo jeho vydání a další mobilní číslo (nepovinný údaj). Do dalších kolonek vyplňte svou trvalou adresu na území ČR. Pokud se kontaktní a trvalá liší, vyplňte obě. 

8. krok

Následují informace týkající se půjčky. Zadejte svůj rodinný stav a počet nezaopatřených dětí do 10 let. Dále informace o trvalém bydlišti (pronájem, vlastní byt, dům apod.) a dosažném vzdělání (základní, střední, maturita, vysokoškolské).

9. krok

Formulář chce dále informace o Vašich pracovních poměrech. Některé informace jsou už předvyplněný na základě minulých kolonek. V seznamu vyberte Vaši konkrétní pracovní pozici, dále zadejte obchodní jméno zaměstnavatele, jeho IČO a datum nástupu do tohoto zaměstnání. Pokud se Vám nepodařilo najít IČO, formulář Vám nabídne kolonky k vyplnění podrobné adresy zaměstnavatele.

Pokud máte smlouvu na dobu určitou, nezapomeňte zatrhnout příslušný rámeček. Dále zadejte přímý telefon do zaměstnání (ideálně na personální oddělení) a čistý měsíční příjem z této pozice. Také potvrďte, že příjem je vyplácen na bankovní účet. Pokud máte více zaměstnavatelů, můžete dalšího přidat pomocí modrého tlačítka „Plus“ na konci formuláře.

10. krok

V další části si můžete zvolit, kam chcete doručit smlouvu k podpisu. Máte na výběr z trvalé adresy a zadání jiné. Po volbě klikněte opět na šipku „Pokračovat“. 

11. krok

Protože si v rámci získávání půjčky od Zuno musíte založit účet, je potřeba zvolit jeho bezpečnostní prvky, v první řadě heslo. Zadejte heslo, ještě ho jednou potvrďte a jako bezpečnostní prvek navíc zadejte rodné příjmení matky. Dále si z možností níže zaškrtněte, na co konkrétně chcete účet u Zuno používat a zvolte očekávaný měsíční obrat (přednastaven na 60 000 Kč). Pak klikněte na „Potvrdit“.

12. krok

V poslední části máte k dispozici všechny údaje, které jste do jednotlivých formulářů zadali. Můžete si tedy všechno zkontrolovat, případně opravit či upravit. Nakonec jste vyzváni k seznámení se se čtyřmi dokumenty a zatrhnutí šesti souhlasů a seznámení se s podmínkami. Pak už jen klikněte na tlačítko „Odeslat žádost“ a vyčkejte na kontaktování přímo společností Zuno, respektive kurýrem kvůli doručení smlouvy. 

Reference

"U Zuno banky mam účet již několik let a nyní jsem u nich využila možnost půjčky. Líbilo se mi, jak to šlo velmi rychle. Vybrala jsem si půjčku bez pojištění. Vše bylo vyřízeno velmi rychle, po zaslání žádosti mne kontaktoval pracovník banky a vše mi řádně vysvětlil. Půjčku jsem získala a velmi ráda jsem využila „měsíce bez placení splátky“ letos v létě, když jsme jeli na dovolenou. Tuto banku mohu jen doporučit."

Ludmila K., 42 let

Hodnocení: 5/5

Chci si půjčit

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.