Osobní účet Air Bank 

Zhodnotí Vaše finance stejně jako účet spořicí

Osobní účet Air Bank můžete využívat v rámci Malého nebo Velkého tarifu. Účet si navíc můžete vyzkoušet na první tři měsíce zcela zdarma. Pokud během měsíce zaplatíte bezkontaktní kartou nebo nálepkou alespoň 5x, získáte bonusový úrok 1 %, který zhodnotí Vaše finance stejně jako běžný spořicí účet. Bonusovým úrokem jsou úročeny vklady až do 100 000 Kč.

Mezi další výhody osobního účtu patří jeho vedení zcela zdarma, stejně jako bezplatné výběry z Air Bank bankomatů. Vybírat ovšem můžete i z terminálů Sazky, které naleznete na benzinových pumpách, poštách či v potravinách. Velký a Malý tarif pokrývá všechny služby (vedení běžných a spořicích účtů, platební karty a nálepky, internetové a telefonní bankovnictví, transakce). Ke každému navíc získáte zdarma až 10 běžných účtů, 3 spořicí účty i vydání a vedení dvou platebních karet a jedné platební nálepky.

Časté otázky

Opravdu za vedení účtu nic neplatím?

V rámci Malého tarifu máte vedení účtu zcela zdarma. V případě Velkého tarifu se pak jedná o jednorázový měsíční poplatek ve výši 100 Kč.

Musím si zařídit zrušení původního účtu sám?

Nemusíte, stačí banku kontaktovat osobně nebo prostřednictvím online formuláře a ta za Vás vyřídí vše potřebné.

Za jakých podmínek získám bonusovou úrokovou sazbu 1 %?

Během měsíce musíte platební kartou či bezkontaktní nálepkou zaplatit alespoň 5x. V takovém případě budou Vaše finanční prostředky až do 100 000 Kč úročeny bonusovou sazbou 1 %.

Reference

"Původní banka mě zklamala úpravou ceníku a vysokými měsíčními platbami. Proto jsem hledala nějakou banku, u které za vedení účtu nezaplatím ani korunu. Narazila jsem na Air Bank, kde mám v rámci Malého tarifu vedení účtu zdarma a ještě mohu využívat výhody typické pro spořicí účet. Velmi mile mě překvapila vstřícnost a profesionalita zástupců banky, stejně jako rychlé vyřízení nezbytné administrativy. Velmi příjemná je taky možnost bezplatných výběrů v bankomatech Air Bank, ale i na terminálech Sazky, které jsou prakticky všude."

Lucie V., 27 let

Hodnocení: 5/5

Chci založiť účet

O společnosti Air Bank a.s.

Air Bank a.s.

Air Bank je členem jedné z největších investičních a finančních skupin ve střední a východní Evropě (PPF). Zároveň je také členem mezinárodní skupiny Home Credit Group. Přesto, že je Air Bank na českém trhu poměrně nováčkem a své služby nabízí teprve od roku 2011, za dobu svého působení získala silnou základnu spokojených klientů. Individuální přístup, stejně jako zajímavé výhody a benefity dělají v současné chvíli z Air Bank silného konkurenta velkých bankovních gigantů.