Běžný účet Tom

MONETA Money Bank (dříve GE Money Bank)

Běžný účet Tom je možné využívat první dva kalendářní měsíce bez poplatku za vedení účtu. V následujících měsíc je nutné pro vedení účtu zdarma dodržet podmínku minimálního měsíčního kreditního účtu ve výši 7 000 Kč. Nesplníte-li tuto podmínku, bude Vám účtován měsíční poplatek 149 Kč. S kontem získáte bezkontaktní platební kartu a 4 výběry z bankomatu MONETA Money Bank zdarma.

Časté otázky

Musím při změně banky měnit všechny trvalé příkazy, atd.?

Ne, se změnou Vám pomůže banka. Ta převede všechny Vaše trvalé příkazy, inkasa i SIPO. Taktéž Vám může zrušit i Váš předchozí účet.

Jaký je minimální zůstatek?

Minimální zůstatek činí 200 Kč, při povoleném čerpání (Flexikredit) je minimální zůstatek 500 Kč.

Musím při změně typu účtu měnit i kartu a PIN?

Ne, měníte-li účet v rámci MONETA Money Bank, karta i PIN Vám zůstávají.

Reference

"Do změny účtu se mi nechtělo kvůli papírování a vyřizování. Podmínky předchozí banky však byly natolik nevýhodné, že jsem přejít musel. Nakonec jsem si vybral MONETA Money Bank, kde mi přechod k nové bance zcela usnadnili."

Petr K., Znojmo, 40 let

Hodnocení: 5/5

Chci založiť účet

O společnosti MONETA Money Bank, a. s.

MONETA Money Bank, a. s.

MONETA Money Bank (bývalá GE Money Bank) se řadí mezi největší finanční instituce působící na českém trhu. Pod zkratkou GE se skrývá společnost General Electric, která byla založena roku 1892 a která sdružuje firmy z oblasti průmyslu, financí a médií, atd. Samotná MONETA Money Bank disponuje jednou z nejširších sítí poboček a bankomatů v ČR a své služby cílí jak na občany, tak i na malé a střední podniky.

Více informací