Fér konto u Sberbank

Sberbank nabízí Fér konto s možností propojení se spořicím účtem. Za produkty a služby, které souvisí s Vaším účtem a správou peněz, neplatíte. Jakákoliv změna je provedena zdarma. Sberbank nabízí Fér Konto ve třech základních variantách:

  • OPTIMAL – můžete optimálně využívat nabídku a získat tak neomezené výběry z bankomatů, a to nejen v ČR, ale také v zahraniční se zvýhodněnou úrokovou sazbou, která se dotýká také spořicího účtu a kontokorentu
  • AKTIV je vhodný pro každého, kdo chce účet využívat aktivně k platbám běžných výdajů, klient může využít pestrou síť bankomatů v celé ČR zdarma
  • V případě účtu v cizí měně je vhodné začít s variantou MINI

Časté otázky

Jak je to s platbou ze zahraničí?

Sberbank nabízí cenově zvýhodněné příchozí i odchozí platby v měnách EUR, USD, RUB a CZK, a to mezi českou Sberbank a Sberbank v těchto zemích: v Rusku, Bělorusku, Kazachstánu, Ukrajině, Slovensku, Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku, Srbsku, Bosně a Hercegovině.

Na koho se mohu obrátit v případě dotazů?

Využít můžete infolinku 800 133 444, kontaktní formulář na stránkách banky www.sberbank.cz nebo na kterékoliv pobočce.

Za jakých podmínek mam konto zdarma?

V základní variantě je zdarma vždy, u ostatních variant pouze při aktivním využívání.

Reference

"Ačkoliv tato banka nepatří mezi ty nejznámější a na trhu je poměrně nová, tuším místo Volksbank, přesto mě jejich nabídka osobního účtu zaujala. Kromě osobního účtu jsem si zřídila i spořicí, protože pracuji jako živnostník, tak se mi to velmi hodí. Ten jsem velmi uvítala jako příjemný bonus navíc."

Lucie R. Praha, 33 let

Hodnocení: 5/5

Chci založiť účet

O společnosti Sberbank CZ, a.s.

Sberbank CZ, a.s.

Sberbank CZ v ČR působila již dříve, do roku 2013 pod názvem Volksbank CZ, a to již od roku 1993. Jde o obchodní banku, která nabízí pestrou nabídku finančních produktů a služeb v oblasti firemního i osobního bankovnictví. Ačkoliv Sbebank nepatří mezi největší a nejznámější banky, je poměrně silným hráčem na trhu a rozsah nabídky je z pohledu finančních produktů prakticky kompletní. 

Více informací