Výhody

 • Bezúčelová půjčka na cokoli
 • Možnost jednoduchého vyřízení online
 • Rychlé poskytnutí peněžních prostředků
 • Proklientský a diskrétní přístup
 • Peníze do 5 dnů od schválení žádosti
 • Bezhotovostní půjčka bez zajištění
 • Peníze jsou na účet klienta odeslány v den podepsání smlouvy

CLEVER půjčka

Bezhotovostní půjčka v rozpětí 15 až 99 tisíc Kč, kterou můžete použít na cokoli. Její vyřízení je velmi rychlé a diskrétní. Jednoduše si navolíte výši půjčky, její splatnost, doložíte potřebné dokumenty a podepíšete smlouvu. Nemusíte nikam chodit a jste oproštěni od zbytečného papírování. Vše vyřídíte pěkně z pohodlí domova a online. Jakmile podepíšete smlouvu, společnost odešle peníze na váš bankovní účet. Každá žádost je navíc posuzována individuálně, takže zde existuje vyšší šance na její kladné vyřízení. 

Časté otázky

Můžu získat půjčku i tehdy, jsem-li v důchodu nebo pobírám rodičovský příspěvek?

Pro poskytnutí CLEVER půjčky je nezbytný stabilní a dostatečný příjem, který je nutno odpovídajícím způsobem doložit. Za příjem je považována nejen výplata od zaměstnavatele, ale třeba i důchod nebo rodičovský příspěvek či příjem z pronájmu. Protože je každá z žádostí považována individuálně, je zde vysoká šance na její kladné posouzení.

Jakým způsobem je nutno příjem doložit?

Příjem je možno doložit dokumentem od zaměstnavatele, výpisem z účtu za poslední tři měsíce nebo rozhodnutím o vyměření důchodu, rozhodnutím o přiznání dávky, daňovým přiznáním za poslední zdaňovací období, fakturami vystavenými žadatelem za poslední tři měsíce, nájemní smlouvou apod.

Jak dlouhá je splatnost půjčky?

Splatnost půjčky lze rozvrhnout na 12 nebo 16 měsíců. Každá splátka je splatná v den, který se číselně shoduje se dnem podepsání smlouvy o úvěru, počínaje měsícem následujícím po měsíci, ve kterém k podpisu smlouvy došlo.

Reprezentativní příklad

Při výši úvěru 30 000 Kč na 16 měsíců je pevná zápůjční úroková sazba 25% p.a., poplatek za uzavření smlouvy ve výši 390 Kč, měsíční splátka 2 500 Kč , RPSN činí 58.3%. Celkové náklady spotřebitelského úvěru pro spotřebitele činí 10 390 Kč. Celková dlužná částka, kterou spotřebitel zaplatí, činí 40 390 Kč. Toto je pouze reprezentativní příklad půjčky. Skutečná výše půjčky se může lišit v závislosti na poskytovatelem provedeném posouzení Vaší úvěruschopnosti.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

Reference

"Hledal jsem půjčku, u které by jejího poskytovatele nezajímalo, jak s vypůjčenými prostředky naložím. Potřeboval jsem provést menší rekonstrukci bytu a schovávat faktury od zakoupeného zboží se mi opravdu nechtělo. Proto jsem vyplnil žádost o CLEVER půjčku a byl jsem velmi příjemně překvapen osobním přístupem při jejím schvalování, ale i skutečností, že jde o bezúčelový úvěr. Poskytovatele tudíž nezajímá, jak klient s vypůjčenými prostředky naloží. Peníze jsem měl na účtu během tří dnů. Za sebe tedy hodnotím produkt velmi pozitivně. "

Lukáš, Praha, 43 let

Hodnocení: 5/5

Chci si půjčit

Máte dotaz nebo vlastní zkušenost? Podělte se o ni v komentářech.

O společnosti JET Money s.r.o.

JET Money s.r.o.

Kontaktní informace

 • Hněvotínská 241/52 779 00 Olomouc
 • E-mail: emailinfo@cleverpujcka.cz
 • Telefon: 840 11 11 77
 • Oficiální web společnosti: https://www.cleverpujcka.cz/
JET Money s.r.o., Hněvotínská 241/52, 779 00 Olomouc

Poskytovatelem CLEVER půjčky je společnost JET Money s.r.o., která se řadí mezi známé poskytovatele nebankovních půjček, jež může žadatel vyřídit pěkně z pohodlí domova. Společnost poskytuje bezúčelové půjčky, které vyplácí na bankovní účet žadatele ihned po podpisu smlouvy o spotřebitelném úvěru. JET Money s.r.o. si zakládá na maximální diskrétnosti a proklientském přístupu, o čemž svědčí i individuální posuzování žádosti.