Srovnání nabídek hypotéky na dům

Nákup nemovitosti, výstavba nové nemovitosti, nákup parcely, nebo refinancování hypotéky – to všechno umožňuje hypoteční úvěr. Jeho zásadní výhodou je rozvržení splátek do dlouhodobého horizontu, takže klient nemá problémy s uhrazením plné ceny. Díky tomu může dosáhnout na nákup nemovitosti i člověk s běžným příjmem. Vysněné bydlení je tak dosažitelné pro všechny.

Dnes si porovnalo hypotéky již 87 klientů. Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Mám zájem

Hypoteční kalkulačka

Nabídek hypotečních úvěrů je nepřeberné množství. Hypotéka bez dokládání příjmů, s odloženou splátkou jistiny, s fixací úrokové sazby, progresivní a degresivní hypotéka, účelová, neúčelová nebo anuitní hypotéka. Prostý člověk se ve všech nabídkách nemůže orientovat, proto je výhodné požádat prostřednictvím online formuláře odborníka, aby Vám s orientací na trhu s hypotékami pomohl. Zkrátka a dobře – aby Vám pomohl vybrat skutečně tu nejvýhodnější hypotéku, která bude odpovídat Vašim představám a požadavkům. A to vše samozřejmě nezávazně – bez povinnosti sjednání vybraného hypotečního úvěru.

Reference

"Obešla jsem několik bankovních ústavů, abych zjistila, kde by bylo zřízení hypotéky nejvýhodnější. Všude tvrdili, že hypotéka je nejvýhodnější právě u nich. Potřebovala jsem nějaké nezávazné porovnání, abych nenaletěla na špek. Protože u nákupu nemovitosti by měl být člověk nanejvýš opatrný. Díky telefonické konzultaci mi byly nabídnuty tři možnosti, z kterých jsem vybrala tu, která nabízela nejlepší fixní úrokovou sazbu. Bydlení někdy není hra, ale tvrdý boj."

Daniela L., Buděčín

Hodnocení: 5/5

Porovnat nabídky

Časté otázky

Nemám čím ručit, mohu přesto zažádat o hypotéku?

Ano, Vámi zakoupená nemovitost se stane na dobu splácení zástavou.

Mohu zažádat o hypotéku, aniž bych dokazoval příjem?

Ano, některé bankovní a nebankovní společnosti takovou možnost umožňují. Většina ovšem vyžaduje dokázání příjmu.

Je možné, abych měl dvě hypotéky najednou?

Samozřejmě. Pokud nemáte problémy se splácením jedné, můžete zažádat i o druhou.

Na jakém principu je vybírána nejvhodnější hypotéka?

Po vyplnění online formuláře se Vám ozve hypoteční makléř, který Vám nabídne nejvýhodnější nabídky pro Váš individuální případ. S každým klientem bankéř přebírá jeho podmínky zvlášť, a tak můžete mít záruku, že jste dostali hypotéku na míru.

Nejsem spokojen se stávající bankou, u které mám zřízenou hypotéku. Mohu přejít k jiné bance?

Ano, stačí vyplnit online formulář, zpětně Vás budu telefonicky kontaktovat makléř. Požádáte ho o refinancování a on Vám zdarma poskytne profesionální poradenství a představí Vám nabídku bank s výhodnějšími nabídkami, tak aby vyhovovala Vašim nárokům a požadavkům.

Jaký dostanu úrok?

Úrok je závislý na bance, kterou si zvolíte.

Musím dokládat příjem?

Většinou ano, ale existují i poskytovatelé, kteří to nevyžadují.

Porovnání hypotéky

O Vaši žádost o hypoteční úvěr se budou starat přední odborníci a analytici finančního trhu, kteří důkladně reflektují pohyby obchodu s nemovitostmi a jsou Vám schopni nabídnout takovou hypotéku, která dokonale zapadne do Vašich plánů či do výše Vašich příjmů. 

 

Odborníci a analytici finančního trhu Vám jsou schopni pomoci i s refinancováním stávající hypotéky. Tedy s podstatným snížením nákladů spojených se splácením. V průměru ušetříte až 150 000 Kč z každého milionu korun.