Hotovostní půjčka na ruku

Potřebujete, aby vám přistála půjčka na ruku ještě dnes? Pak jste tu na správném místě. Některé nebankovní společnosti, ale dokonce i banky, umějí nabídnou půjčku na ruku, jinými slovy: půjčku v hotovosti. A nebývají to pouze malé a rychlé půjčky, půjčku hotově na ruku můžete získat i v řádu desetitisíců korun. Jestli ji pak budete splácet v hotovosti nebo převodem z účtu, to už je často na vašem rozhodnutí.

Jak je v hotovostních půjčkách vyznat? Není to až tak komplikované. Dají se rozdělit do dvou hlavních skupin, přičemž první skupinu tvoří půjčky malé, většinou do deseti tisíc korun. Jedná se o půjčky bez doložení příjmů na ruku nebo také o půjčky bez registru na ruku. Schvalovací proces není nijak náročný, ověřování žadatele o půjčku je jen zběžné, jde o nízkou částku, takže nastupuje ověření pouze v rozmezí, které stanovuje zákon.

Druhou skupinu hotovostních půjček tvoří vyšší půjčky na ruku bez účtu. Jsou poskytovány také v hotovosti, takže ani tyto peníze neprotečou účtem žadatele o úvěr. Schvalovací proces je zde již náročnější, protože se jedná o půjčky ve výši desítek tisíc korun. Proto v této skupině nečekejte například půjčky bez doložení příjmu a registru na ruku - takové se poskytují opravdu jen v nejnižších částkách.

V našem srovnávači si můžete snadno porovnat širokou nabídku hotovostních půjček. Zveřejňujeme pouze nabídky ověřených poskytovatelů, kteří navíc dokáží poskytnout půjčku tak, že vy se při žádosti o ni nemusíte hnout z domu. Vše lze vyřídit snadno online, takže přes internet získáte půjčku v hotovosti ihned, kterou si pak vyzvednete například u smluvního partnera poskytovatele vámi vybrané půjčky.

Často je tímto partnerem trafika, sázková kancelář, pošta nebo třeba čerpací stanice. Jestli to máte k vybranému partnerovi blízko, můžete mít půjčku do hodiny na ruku. Peníze si můžete nechat přivézt až domů, což se ovšem dost prodraží. Počítat musíte i s tím, že rychlé hotovostní půjčky musíte splatit z následující výplaty, a to včetně poplatků, úroku a také navýšení ceny za poskytnutí peněz v hotovosti.

Výhody:

  • Peníze ihned na ruku
  • Rychlé jednání
  • Možnost donášky až domů
  • Výhodné při nenadálých výdajích
  • Možnost zažádat online a z pohodlí domova

Nevýhody:

  • Vysoká cena hotovostních půjček
  • Nutnost nosit hotovost u sebe (při vyzvednutí a při splácení půjčky)

 

Časté otázky

Je možné si zajít pro peníze na pobočku poskytovatele půjčky, abych měl půjčku ještě dnes na ruku?

Pokud poskytovatel půjčky provozuje kamenné pobočky, tak ano, je možné pobočku navštívit a peníze si tu hned vyzvednout.

Jestliže poskytovatel neprovozuje kamenné pobočky, většinou vám nabídne alternativní místo, kam si pro peníze zajít. Jednak se můžete setkat s finančním kurýrem poskytovatele, který vám přiveze hotovost až tam kde se s ním na schůzce dohodnete. Anebo vám bude nabídnuta síť partnerů poskytovatele, kde můžete získat půjčku hotově ještě dnes. Nejčastěji jsou těmito partnery trafika, sázková kancelář, pošta nebo třeba čerpací stanice - tedy společnosti, které mají hustou síť poboček po celé republice.

Jsou hotovostní půjčky nabízeny i jako půjčky bez registru ihned?

Ano, jsou nabízeny i v této podobě, tedy jako rychlé půjčky, které můžete získat i bez toho, aby se poskytovatel ohlížel na vaše případné záznamy v registru. V případě takového úvěru však počítejte s hotovostí maximálně do deseti tisíc korun.

Jak budu splácet půjčku bez účtu?

Jestliže si berete půjčku v hotovosti, u které není nutné mít nebo použít bankovní účet, budete ji moci splácet stejnou cestou, jakou jste si peníze vzali. Tedy přivezete peníze kurýrovi na předem smluvené místo nebo navštívíte kamennou pobočku, kde jste si peníze vyzvedávali. Anebo vracenou částku odnesete na pobočku toho partnera poskytovatele půjčky, u kterého jste si peníze vyzvedávali. Tím může být trafika, sázková kancelář, pošta nebo třeba čerpací stanice.

Jsem v invalidním důchodu a mám problém se pohybovat po městě. Byla by nějaká půjčka v hotovosti i pro mě, když si peníze nemohu zajít vyzvednout? Bankovní účet nemám.

Poskytovatelé úvěrů myslí i na lidi ve vaší životní situaci. Hotovostní půjčku na ruku vám proto může přivézt kurýr přímo k vám domů, takže vy se pro peníze nemusíte nikam vydávat. Jen si pozorně pročtěte cenové podmínky půjčky, tento typ úvěrů totiž patří k nejdražší. A jestliže jste příjemcem invalidního důchodu, je nutné si dobře spočítat, zda budete ochoten půjčku z následujícího důchodu splatit. Pokud máte i jiný příjem, je vše v pořádku. Jestliže byste se však opozdil se splátkou, musíte počítat s poměrně vysokými sankcemi.