800 115 555

Hotovostní půjčka - peníze ihned na ruku

Potřebujete ihned hotovost? Peníze přímo na ruku? Některé finanční společnosti nabízejí právě tuto formu zápůjčky. Hotovostní půjčka je pro lidi, kteří chtějí mít peníze ihned k dispozici, aniž by museli použít kartu nebo chodit k bankomatu. Jedná se o zápůjčku hotových peněz přímo do ruky, takže klient není ohrožen insolvenčními společnostmi, které by si jinak jakýkoliv obnos hned sebraly pro sebe.

Dnes si požádalo o půjčku již 87 klientů. Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Chci si půjčit

Hotovostní půjčka bez registru

Rychlá hotovostní půjčka je krátkodobý úvěr, díky kterému dosáhnete při potřebě na finance, které by vám banky nezapůjčily. Jedná se o půjčku bez nahlížení do registru dlužníků, takže pokud se klient dostal v minulosti do platební neschopnosti, přesto má možnost si peníze zapůjčit. To je výhodné převážně pro lidi, kteří se v minulosti dostali, například pro neuhrazení pokuty dopravnímu podniku za jízdu na černo, do registru dlužníků. V registru je člověk uveden dalších několik let i po uhrazení dluhu. Což je pro klienta velmi nevýhodné, protože mu to svazuje ruce při potřebě zápůjčky.

Rychlé hotovostní půjčky nabízejí i možnost zápůjčky až do domu. Takže vše můžete vyřídit i z pohodlí domova. Tato služba je ovšem hrazena navíc. Klient se tak může dočkat zvýšené ceny při splátkách. Hledáte-li rychlé peníze a přitom chcete ušetřit, je výhodnější dostavit se na sjednanou schůzku sám. Nezvat si finančního agenta domů.

Co říkají spokojení klienti

"Hodně jsem se toho naběhal, než jsem na Hyperfinance nalezl možnost hotovostní půjčky na ruku. Ovšem s touto službou jsem si mohl půjčit na opravu automobilu. Vůbec jsem si nedokázal představit, jak bych se bez něj dostal do zaměstnání. Nabídka byla široká, mohl jsem si i vybrat. Oprava automobilu mi zachránila život, bez něj bych přišel jistě o zaměstnání."

Petr D., Ležáky, 31 let

Hodnocení: 5/5