CreditPortal půjčka | Hyperfinance.cz

Výhody

  • Půjčka na účet i v hotovosti
  • Rychlé vyřízení pro jakékoli účely
  • Půjčka bez ručení
  • Osobní přístup prostřednictvím klientského centra
  • Férové a pevně dané poplatky
  • Věrnostní slevy
  • Možnost prodloužení splatnosti

CreditPortal půjčka

CreditPortal půjčka je krátkodobý úvěr, který vyřídíte za pár minut přes internet. Peníze lze použít na libovolné výdaje. Peníze Vám buď CreditPortal zašle na účet nebo si je můžete během chvilky od zažádání vyzvednout v hotovosti na čerpacích stanicích. CreditPortal nevyžaduje ověření účtu jednou korunou a peníze odesílá do hodiny od schválení z účtu u šesti nejpoužívanějších bank, takže peníze budete mít takřka hned. Nezastavíte se ani v procesu schvalování, ten trvá nejčastěji 3-15 minut od podání žádosti.


Dnes si požádalo o půjčku již 87 klientů.Neváhejte a přidejte se k nim i Vy!

Chci si půjčit

Časté otázky

Kolik si můžu půjčit a na jak dlouhou dobu?

První půjčku od CreditPortal si můžete sjednat od 500 do 5 000 Kč. Postupně se částka navyšuje. Maximum je 30 000 Kč. Doba splatnosti je do 30 dnů.

Jaké jsou podmínky pro získání půjčky?

Musíte být plnoletou osobou a nemít aktuálně žádnou půjčku od CreditPortal. Společnost nepůjčuje lidem v insolvenci. Společnost vyžadujete rovněž doložení příjmu.

Co dělat, když nemohu půjčku včas splatit?

Kontaktujte zákaznickou linku, kde se domluvíte na dalším postupu. Půjčka vám může být prodloužená a případně se s vámi operátoři domluví na dalších možnostech.

Dokdy zjistím, že mi byla žádost schválená?

Dozvíte se to do několika minut po úspěšném odeslání žádosti o půjčku. Informací o schválení, případně zamítnutí obdržíte telefonicky, SMS zprávou a emailem. Hned na to se odesílají peníze na účet žadatele.

Reprezentativní příklad

Půjčka: 30 000,00 Kč, poplatky: 32 763,00 Kč, úroky: 986,30 Kč, splatnost půjčky 30 dní, celkem splatno: 63 749,30 Kč. RPSN: 961 089,70 %, úroková sazba: 40 % p.a. Pokud ale splatíte vše včas, bude započtena sleva celkem: -20 250 Kč. Zaplatíte tedy: 43 499,30 Kč, RPSN: 9 088,10 % a úrok: 40,0 % p.a.


*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky, který Vás bude kontaktovat.

O společnosti CreditPortal

CreditPortal, a.s.

CreditPortal je mladá dynamická společnost mající za cíl odlišit se od ostatních nebankovních společností poskytujících krátkodobé úvěry. Uvádí, že je pro ni podstatná důvěryhodnost a propracovaný etický přístup ke klientům. Creditportal poskytuje finanční produkty, které mají pomoci s akutními finančními výdaji, na které klientům nezbyly peníze. 

Více informací